מעוניין ללמוד תכנות ב- .NET - האם האקריו או ג'ון ברייס? - עמוד 2 - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין ללמוד תכנות ב- .NET - האם האקריו או ג'ון ברייס?

elellad

Recommended Posts

אז הדרך היחידה להיות מתכנת במדינה שלנו זה להיות סוג של איינשטיין עם תואר במדעי המחשב או הנדסת תוכנה מאוניברסיטה שכל הנראה דורשת 700+ בפסיכומטרי וממוצע בגרויות של 110+?

אחרת בלתי אפשרי להיות מתכנת במדינה הזאת? (ואני שם בצד את ה"יחידי סגולה" שאתם מתארים שלא עשו תואר)

זה בעצם מה שאתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדרך היחידה להתקבל למשרה בתחום שהרוויה בו היא עצומה היא להיות אטרקטיבי יותר מהמועמדים האחרים. לא צריך להיות איינשטיין וגם לא חובה תואר בטכניון, צריך פשוט להגיע לראיונות ולעבור אותם. זה המכשול הראשון, להציג קורות חיים למגייס או ראש צוות או מה שלא יהיה ולהגיע לראיון, וקורס מקצועי הוא לא הכי להיט בעיני האנשים שקוראים את קורות החיים, לא בגלל מה שאתה יודע, לא בגלל הכישרון שלך, בגלל איך שהקו"ח שלך נראה לעומת אלו של האחרים.

עכשיו נניח וכן הגעת לראיון. בהנחה שאתה אדם ממוצע, איזה יתרון יש לך, בוגר האקריו, שקודד במשך שנה, לעומת בוגרים?

מה שאני מנסה לומר הוא לא שאתה לא יכול להיות מתכנת, אלא שהקורסים האלו הם בלוף, הם לא משריינים לך מקום עבודה, הם לא יתרון ששו3וה לשלם בשבילו 20 אלף, הם לא נותנים לך ידע מעשי יותר, הם מוצר מסחרי שמספק גוף שמוכר קורסים. קורסים כאלה לא מקנים בהכרח יותר ידע וניסיון מעשי ממה שיש חינם בחוץ. אם אתה באמת רציני עדיף שתוציא את הכסף והזמן שלך באופן חכם. תחליט בשיא הכנות עם עצמך אם אתה באמת צריך קורס כדי לרכוש ידע לעומת נניח ספרים, הרצאות חינם און ליין ופורומים כמו סטאק אוברפלו ודומיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מזלזל במה שאתה אומר, להיפך, מעריך את העזרה. העניין הוא שעשיתי הרבה חושבים ומצד אחד כן רציתי להיות מתכנת, אבל בוודאות אני שולל את התואר של מדעי המחשב.

עברתי הרבה מבחינת לימודים וניסיונות ואני יודע באופן נחרץ ש- א. כרגע אני לא מצליח להתקבל לשום מקום לתואר במדעי המחשב (חוץ מהפתוחה), ו- ב. גם אם אני אקרע את התחת לתקופה של חצי שנה - שנה, אני אכשל כישלון חרוץ בתואר הזה.

אני ומתמטיקה חברים לא טובים, אוייבים מלידה, שונאים שנאת מוות אחד את השני, ככה שאני יודע שזה יהיה עוד יותר בזבוז של 3 שנים ו-30 אלף שקל, מאשר בזבוז של שנה וחצי ו-20 אלף שקל.

ולכן נפתח הדיון הזה, כי אם זה לא קורס כלשהו, אז זה בשבילי לוותר על החלום של להיות מתכנת ולחפש כיוון אחר בחיים. כי תואר במדעי המחשב אני לא מסוגל חד משמעית וזה יהיה עוד יותר בזבוז.

(ולא, אני לא מוותר מראש, אני לא מזלזל בעצמי או דברים בסגנון, אני מודע לעצמי טוב מאוד ולמה שאני מסוגל ומה אני יכול, ומדעי המחשב זה בהפרש ניכר הרבה מעבר למה שאני מסוגל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, מתמטיקה זה חלק בלתי נפרד מעבודה כמפתח.

זה שאתה שולל את התואר במדעי המחשב כי אתה "גרוע במתמטיקה" עשוי להשליך גם על ההצלחה והעניין שלך בתחום.

אלגברה לינארית, טריגונומטריה, קומבינטוריקה, אינפי ועוד מופיעים כל הזמן וחייבים לפחות להבין אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני ממליץ בחום !!!!

ללכת ללמוד רק במכללת סלע.

בתור בוגר שעובד בתור מפתח תוכנה בעבודה שסידרו לי בסיום הלימודים אני ממש ממליץ - מקצועי , איכותי , אנשים מעולים.

לגבי המחיר - אם עשית שירות צבאי יש עכשיו מיזם עם מחירים מטורפים למשתחררים ב 5 שנים האחרונות

העלות של הלימודים במסגרת המיזם:

ההסמכה לפיתוח תוכנה - 12,500 ₪ בלבד (במקום 35,000 ₪) – המחיר כולל מ.ע.מ

ההסמכה לבדיקות תוכנה - 7,500 ₪ בלבד (במקום 24,000 ₪) – המחיר כולל מ.ע.מ

אין כאלו מחירים לקורסים ברמה הזו כמו שסלע נותנים .

כל מי שמעוניין מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי - או לפנות ישירות למכללת סלע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^נא להתעלם מהודעת הפרסום הזאת.

זה לא הודעת פרסומת נרשמתי במיוחד לאתר כדי לתת את המידע הרלוונטי לשואל

אתה מוזמן לברר מולי בפרטי ולראות שכל מה שרשמתי הוא אמת !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, מתמטיקה זה חלק בלתי נפרד מעבודה כמפתח.

זה שאתה שולל את התואר במדעי המחשב כי אתה "גרוע במתמטיקה" עשוי להשליך גם על ההצלחה והעניין שלך בתחום.

אלגברה לינארית, טריגונומטריה, קומבינטוריקה, אינפי ועוד מופיעים כל הזמן וחייבים לפחות להבין אותם.

אין קשר בין העובדה שאני שולל תואר במדעי המחשב בגלל היכולת המתמטית שלי, לבין ההשקעה שלי (לכאורה) בקורס תכנות.

אני עדיין לא מבין למה בכל מקום של "דרושים" לתכנות בסביבות דוט נט או בכלל בשפת C#, אין מקום אחד שממש דורש ובכלל מזכיר תואר כלשהו.

ובכל זאת פה כולם אומרים בפה אחד שזה על גדר חובה.

משהו ממש לא מסתדר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פה אחד אני גם פה ... :hi:

לא למדתי תואר

אחרי תקופה של ניסיון (במקרה שלי 3 שנים) לא באמת חובה התואר כדי למצוא עבודה.

גם לי יש חלום יום אחד לעשות תואר במדעי המחשב, כרגע חסרה לי המוטיבציה להתחייב על שלושה ימים בשבוע ל 4 שנים הקרובות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מנוס מתואר במדעי המחשב עם אתה רוצה לעבוד בתור מתכנת.

גם בגלל שהחלק המתמטי שלומדים בתואר הוא קריטי להמשך .

אבל בעיקר בגלל הסיבה הפשוטה שהרבה חברות גדולות במשק רוצות לעמוד בתקנים מסויים שדורשים שכל העובדים שעוסקים בפיתוח יהיו בעלי השכלה אקדמאית.

תעשה לעצמך טובה תחסוך את הכסף ואל תעשה את הקורסים המגוחכים הללו,

הם לא מלמדים אותך שום דבר רלוונטי שם ומפתחים לך ציפיות כיאלו איך שתסיים תקבל עבודה.

במקרה החיובי אולי תמצא משרת QA בסיסית שלא תנצל עשירית ממה שלמדת שם (או שבכלל אין לה דרישות מוקדמות*

במקרה השלילי לא תמצא כלום.

תקשיב טוב למה שכתבו כאן לפני, אם אתה רוצה לתכנת נטו אתה תיהיה חייב לעשות תואר (אפשרי גם במכללה אגב).

הדרך הנכונה לטעמי להכנס היום לתחום הזה היא לחפש משרה בסיסית בQA או ב IT (עדיף לא דרך חברת קבלן ) כדי לקבל ניסיון.

ואח"כ להתחיל ללמוד בפתוחה או בלימודי ערב כדי לקבל את התואר .

ככה אתה גם מקבל משרה שתשמש לך לרוב כמקפצה וגם ניסיון שהוא קריטי בתחום כיום.

דרך נוספת היא להתחיל ללמוד במוסד מקובל לשמור שנתיים על ממוצע גבוהה ולנסות להתקבל למשרת סטודנט בחברה כמו או מייקרוסופוט או אלביט.

לטעמי זו דרך הרבה יותר קשה .

אני אישית ועוד כמה בצוות שעובדים איתי כולנו התחלנו את התואר אחרי שמצאנו עבודה בתחום.

שלא תבין אותי לא נכון, קל זה לא הולך להיות ואתה תצטרך הרבה מזל כדי למצוא עבדוה שלא תגרום לך לרצות למות משעמום.

אבל אם אתה באמת רוצה להכנס לתחום שהוא מאד רווי זו הדרך המתאימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כדאי שתנסה לפחות איזה קורס מבוא ואז אולי לינארית או חדווא בפתוחה או מכללה. אולי אתה כן יכול להתמודד עם זה? הרבה יותר קל גם למצוא עבודה כסטודנט מאשר כבוגר או חסר השכלה אקדמאית אז יש גם את היתרון הזה. ויש גם תארים אחרים שהם שווי ערך מבחינה תעסוקתית והם הרבה.... הרבה יותר קלים מתמטית ממדעי המחשב כמו הנדסת מערכות מידע (למרות שזה 4 שנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות יש לו כישרון לאוקסימורונים...

אין קשר בין העובדה שאני שולל תואר במדעי המחשב בגלל היכולת המתמטית שלי, לבין ההשקעה שלי (לכאורה) בקורס תכנות.

אני עדיין לא מבין למה בכל מקום של "דרושים" לתכנות בסביבות דוט נט או בכלל בשפת C#, אין מקום אחד שממש דורש ובכלל מזכיר תואר כלשהו.

ובכל זאת פה כולם אומרים בפה אחד שזה על גדר חובה.

משהו ממש לא מסתדר לי.

זה שלא מבקשים תואר (וזה לא נכון במרבית המקרים) לא אומר שהם לא מצפים שיהיה לך את הידע הרלוונטי.

יש אנשים שלומדים את החומר של התואר לבד. יש אנשים שהתנסו בתכנות (לרוב מה שנקרא low tech) ולאחר מכן השלימו את

הידע המתמטי שהיה חסר להם.

אתה רוצה להיות מפתח תוכנה או כותב קוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...