בעיית wifi בdell vostro 5470 חדש - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית wifi בdell vostro 5470 חדש

orrman

Recommended Posts

אוקיי תודה.. כרגע עם השינוי של הגדרות החסכון בבטריה (ערכתי את ההודעה הקודמת שלי) והשינוי בבית שמבחינתי זה שטויות הדברים עובדים בשבילה כמו שצריך, אני לא ממהר להחליף לה כרטיס . נתתי לה גם כרטיס חיצוני שהיה זרוק לי פה בבית (כזה סטיק של edimax)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אבל כשקונים לפטופ חדש לא אמורים להחליף רכיבים ולהתעסק עם הגדרות ודרייברים! הכל אמור לעבוד כמו שצריך, כמו או ZenBook או כל לפטופ מחברה שמכבדת את עצמה.

בכל אופן העניין הפרטני שלי כרגע בטיפול מול המועצה לצרכנות. לא הגיוני שבן אדם קונה לפטופ ואז צריך לקנות לו אביזרים ולהתאים את הגדרות הרשת או לקנות ריפיטרים כדי להתאים ללפטופ שקנינו במיטב כספנו!

אם היינו בארה"ב כבר מזמן היינו מקבלים את הכסף בחזרה פלוס התנצלות על עוגמת הנפש.

רק בארץ שלנו הצרכנים יכולים להיחנק עם מוצרים גרועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שהדגם הזה מוגבל רק לכרטיסים שתומכים ב-2 אנטנות. אז הוא לא יכול לקנות את דגמי 6300\7300 (המומלצים ביותר, או bigfoot e2200 של atheros).

במצב כזה, אם מחליפים כרטיס רשת האופציה הכי טוב היא 7260. או שתקרא בyoutube איך עושים לבד, או שתתן לכל מעבדת תיקון ניידים. או שפשוט, קנה אחר עם כרטיס 7300 מלכתחילה (בעל 3 אנטנות 450mbps) או bigfoot e2200.

זה המקום לציין, שיתכן והאנטנות הפנימיות בדגם הזה תקולות או מאיכות ירודה, ואז גם החלפת כרטיס לא תעזור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בארץ שלנו הצרכנים יכולים להיחנק עם מוצרים גרועים...

חי בסרט.

העובדה שאתה לא דואג למחשב (drivers, bios) לא אומרת שהחנות דפקה אותך. החנות לא אחראית לאיכות המוצרים של העולמית, להפך אתה בחרת בחברה הזו (ואלוהים יודע........ כמה ביקורות יכלת לקרוא לפני)

אף אחד גם לא הכריח אותך לקנות בארץ, מלא מייבאים אישית מארה"ב דרך ushops (מבחר גדול, מחירים זולים). מי שעושה בחירה ממוצעת "נחנק עם מוצרים גרועים" בכל מדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שהדגם הזה מוגבל רק לכרטיסים שתומכים ב-2 אנטנות. אז הוא לא יכול לקנות את דגמי 6300\7300 (המומלצים ביותר, או bigfoot e2200 של atheros).

זה ממש לא נכון.

אפשר להשתמש בכרטיסים שתומכים ב-3 אנטנות ולחבר רק 2 (צריך לשים ב שאחת תהיה לשידור ואחת לקליטה)

הביצועים יהיו דומים מאוד לכרטיסים של 2 אנטנות, אבל המחיר של הכרטיסים האלו יקר יותר.

זה המקום לציין, שיתכן והאנטנות הפנימיות בדגם הזה תקולות או מאיכות ירודה, ואז גם החלפת כרטיס לא תעזור..

שוב לא נכון.

אנטנות הן רכיב מכאני. אני לא חושב שקיימת אפשרות שהן מקולקלות או "מאיכות ירודה".

במקרה הכי רע משהו בהן שבור או שהחיבור תקול ואז אין שידור כלל. (ולא רק בעיה חלקית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

היוש,

קניתי שני מחשבים מהדגם המדובר

לאחד הויפי היה תקין מלחתחילה ולשני אכן היו בעיות: תחילה המהירות הורדה תקינה ולאחר כמה שניות היא ירדה למהירות מצחיקה

עשינו עדכון ביוס ולאחר מכן התקנו את הדרייבר החדש של הויפי

מעבר לכך הורדתי רק דרייבר של

וינדוס 8

נראה שעדכון הביוס והדרייבר ויפי פתרו את הבעיה

אעדכן בהמשך

- - - תגובה אוחדה: - - -

עדכון:

במחשב שהויפי בו היה תקין, עדכון הביוס שיפר את מהירות האינטרנט. קפצנו מ 20 מגה ל 30 מגה

במחשב הבעייתי עדכון הביוס פתר את בעיית האיטיות (קיבלנו מהירות של 190K בהתחלה) ולאחר העדכון הגענו ל 20 מגה יציב.

יש פער של 10 מגה למרות ששני המחשבים על אותה ונמצאים האחד ליד השני.

לא ברור איך הביוס קשור לכרטיס הרשת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון נוסף:

יום לאחר מכן (היום) האינטרנט במחשב שהיה תקין התחיל לעשות בעיות (עד מצב שאתרים ממש לא עולים)

כמובן שעם כבל LAN האינטרנט עובד בצורה תקינה

הורדתי את הדרייבר החדש (מתאריך 2/26/2014). יש שני : אחד של 168מגה ואחד של 176 מגה

כשהורדתי את הראשון קיבלתי הודעה שאני צריך להריץ וינדוס 64 ביט כדי להתקין. כשהורדתי את השני גם קיבלתי הודעה כזו אבל במקביל הוא הריץ איזה תוכנה ברקע ולבסוף קיבלתי גם הודעה של update successful בחלון נפרד.

ניתקתי את ה LAN וחזרתי לאלחוטי. האינטרנט עבד. מייד לאחר מכן הצלחתי גם להוריד קובץ בדיקה של 1 גיגה. אשמח אם מישהו שסובל מהבעיה יוכל לציין כאן האם האופי של התקלה הוא קבוע אם שזה בא וחולף (ולכן הצלחתי להתחבר לאינטרנט, לא בגלל שתיקנתי את הבעיה)

*אעדכן אם הבעיה תחזור

*שוב תזכורות - קודם עשיתי עדכון ביוס ולאחר מכן את הדרייבר המוזר של ה 176 מגה (מסתיים בהודעת update successful)

*בכל מקרה, אם מישהו קונה את המחשב הזה - ממליץ לנסות להתקין וינדוס 64 ביט. אני חושב שהדרייבר מגיע ביחד עם תוכנה שתותקן רק ב 64 ביט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...