פרוייקט חדש בחיתולים - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט חדש בחיתולים

captaincaveman

Recommended Posts

• תגובות 513
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

got a small package from fedex today:

5fxq.jpg

after 2 hours of assembly:

kkno.jpg

next to the oven because that's a thing here ;)

k56s.jpg

המפלצת הזו לא קרובה ללהכנס מתחת לשולחן... למעשה היא לא קרובה ללהכנס מתחת לשום דבר חוץ מהשולחן בר בגובה מוגזם שבתמונה השניה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, עם שתי משאבות בטור ולא במקביל, זה לא בטוח יהיה המצב.

שהמשאבות בטור, כמו בכל הטופים המשולבים, אם אחת מפסיקה לעבוד, היא עלולה להפריעה לרעותה שעובדת קשה, ולהכשיל את כל הלופ.

אם תנקוט באמצעי זהירות, המחשב לא ילך לשום מקום, מקסימום יכבה.

אפשר להגדיר בביוס שאם הולכת הקריאה מ-CPU_FAN המחשב יבצע כיבוי מיידי, ואם קריאת ה-RPM של המשאבה תהיה מחוברת ל-CPU_FAN אז הכל טוב.

אפשר גם להגדיר כיבוי ב-70 מעלות לדוגמא, שזה לא גבוה למחשב קונבנציונלי, אבל עם יכולת הקירור שלך אתה לא תגרד את זה אפילו.

הסכנה פה, זה נזק לחלקי המים, שלא תמיד בנויים לעבודה בטמפ' גבוהות מאוד, וחלק אחד שייכשל יכשיל שוב את כל הלופ ויעשה יותר נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק עבור מקרים כאלו נועד הAE6.

בקשר ללופים - הייתי נשאר עם לופ אחד גדול, לכל הפחות עבור הרכיבים המרכזיים (מעבד / כרטיסי מסך). שטח הרדיאטורים הכולל יהיה יתרון במקרים של עומס חלקי על חלק מהרכיבים (רק בבאנצ'ים יש עומס מוחלט של 100%).

דעתי השתנתה בעניין הזה.

תתחדש, מעניין איך הוא יעמוד ליד הLD שלי.

אני שמח לראות את הCASELABS השני בארץ (למיטב ידיעתי, אולי יש יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-LD מארז מדהים, אבל אני חושב שה-sth10 יותר מרווח ומודולרי. הוא בטוח יותר גדול :)

בכל אופן, אני צופה בערך 4-5 חודשים עד שיהיה בתוכו מחשב פעיל.

וסתם אנקדוטה, את המארז בסוף שלחתי לארץ עם פדקס, ביקשו ממני לשלם רק 400 ש״ח, שזה פחות מהמעמ שהייתי אמור לשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב אתה מפרסם עלויות? או ש..."אתה לא נכנס לזה" ?

מעניין אותי כמה יוצא ייבוא של CL לארץ לעומת קניית מארז טוב פה (KSP הכניסו לאתר את ה-TJ07B-W USB3 במחיר מעולה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעיה לפרסם עלויות, למרות שאפשר די בקלות להגיע לזה לבד דרך האתר של caselabs. המשלוח יצא באיזור ה-250 דולר + 400 ש״ח מיסים + 900 דולר למארז וכל התוספות השונות.

בגדול, יקר מאוד. אבל כמו שכבר ציינתי, מבחינתי זה המארז האחרון שלי לתקופה הנראית לעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה טובה ואני בטוח שהתיאוריות פה רק ילכו ויסתבכו, בכל מקרה אם אתה מתכין את שניהם באותו תא אני הייתי הולך על סידור 2 או 3.

אם הם בתאים נפרדים למטה\למעלה לדעתי האישית פשוט לכיוון הכי קרוב ליציאה מהמארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...