עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

MasterDK

נתב של בזק D-LINK DSL 6850U עושה את העובדה?

Recommended Posts

שלום!

לפני כמה חודשים רכשתי נתב של TP-LINK מדגם TL-WR1043ND בשביל להקים רחבה דרך WDS, אבל לא הצלחתי והנתב חזר לקופסא שלו כמאט ללא שימוש.

שכחתי מהעניין, עברתי דירה, הצרפתי לבזק וקיבלתי מהם את DLINK מדג DSL-6850U (כנראה ממותג על ידי בזק כ N600). שתי רשתות אלחוטיות: 2.4GZ ו 5GZ (שבאחת אני לא עושה שימוש ולכן ביטלתי). אחרי כחודש לא היו בעיות (חוץ מזה שהקליטה קצת חלשה בדירה לא גדולה בכלל). וחבל לי על ה TPLINK כי הוא חדש בקופסא ועם אחראיות ולכן אני שוקל למכור אותו.

השאלה שלי, האם הנתב של בזק ידוע לעשות בעיות ועדיף לי להשאיר את TPLINK למקרה גיבוי? לצורך העניין מדובר על בין 2-3 מחשבין שיחוברו חוטית, טלפון אנדרויד , לפטופ .

אשמח לתשובות לגבי הביצועים של ה DLINK של .

תודה!

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש לי נתב שהוא די דומה אליו גם של D LINK ונדיר מאוד שיש בעיות איתו ,שמחובר אליו מחשב אחד קווי,לפ טופ אלחוטי ,3 אנדרויד .

ולכל מקרה לבזק יש תמיכה טכנית מעולה .

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם התקלה היא מהירות אז שווה לשנות ערוצים ולראות אם ערוץ אחר עובד יותר טוב.

אם הרמת קליטה ממש נמוכה, תנסה למקם את הנתב במקום אחר. אם זה לא עוזר תנסה לדבר עם בזק. יכול להיות שקיבלת לא תקין ואולי יחליפו לך אותו.

לגבי הטיפילינק, הוא טוב יותר מהנתבים של . גם מבחינת חומרה וגם קושחה (ואם תתקין קושחה צד שלישי זה אפילו יותר טוב).

אם לשמור או למכור זה החלטה שלך.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close