מחפש מערכת הפעלה לנטבוק - עמוד 4 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מערכת הפעלה לנטבוק

eido300

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם ההפצה העיקרית שלי תהיה נוחה כמו אובנטו וכו' זה לא יחייב אותי ללמוד, לכן אני מעדיף שהעיקרית תהיה אחת שצריך לעבוד עליה, ולמקרה הצורך תהיה לי עוד אחת שאפשר להפעיל live.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לחפש מערכות מבוססות arch - מה שנותן יתרון קטן שאוליי (לפעמים עובד ולפעמים לא, תלוי כמה המערכת השניה התרחקה מ arch) תוכל להעביר דברים כמו התקנות וכו' בין ה live והמערכת המותקנת (מה שלא ניתן לעשות בין מערכות שונות כמו arch ו debian)

https://wiki.archlinux.org/index.php/Arch_Based_Distributions_(Active)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכות הלינוקס שהיו לי הן gentoo (עברתי אליה ישר מ windows) ואחריה arch. בהתחלה הייתי הורס אותן כל כמה ימים על ידיי טעויות טיפשיות...... וכך למדתי . ב VM יש לך אפשרות לחזור ולשכוח. במערכת אמיתית זה רק אתה וקבצי ההגדרות שהרסת - live cd, פורומים, ניסיון תיקון לקובץ, ריסט וכן הלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית, אני חושב שעדיף לך להתקין מערכת יציבה וקלה וגם מערכת לניסויים, תחליט עם הזמן מה תהיה הקבועה שלך, כנראה היציבה יותר.

לקלה אני ממליץ על mint, או cinnamon או kde, אם אתה לא בטוח לך על cinnamon, היא טבעית יותר לדעתי.

וכמערכת שנייה ממליץ על fedora או debian, אם אתה לא בטוח אז דביאן, אני מחבב אותה יותר, ומינט מבוססת עליה אז יהיה קל יותר לעבוד עם שתיהן עקב הדמיון מאשר עם פדורה ששונה לחלוטין.

את כל ההפצות אתה יכול לבדוק עם live cd, קח בחשבון שמערכת שרצה מלייב דיסק רצה תמיד לאט יותר מכשהיא מותקנת על המחשב.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...