עכבר ומקלדת לא מגיבים לאחר עליית Windows. מקלדת עובדת ב-Bios. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר ומקלדת לא מגיבים לאחר עליית Windows. מקלדת עובדת ב-Bios.

iTripleE

Recommended Posts

היי,

באחד מהחשבים בבית לפתע הפסיקו לעבוד העכבר והמקלדת, דרך ה- המקלדת עובדת, כך שהמקלדת עצמה תקינה וכך גם יציאת הUSB.

הניחוש כרגע הוא שאיזשהו וירוס מחק הכרחיים לפעילות העכבר והמקלדת (HID?).

בכל אופן, כרגע אני בתהליכי הורדה של הפצת Live כדיי שאוכל להעלות מערכת מה-CDROM וכך לגבות קבצים חשובים, ולאחר מכן כבר אפרמט.

הבעיה בקשר לפירמוט היא שגם כשאני מכניס דיסק המקלדת לא מגיבה, הצורה היחידה בה היא מגיבה היא לפני עליית המערכת (לאחר עליית או עליית התקנת מהדיסק היא לא מגיבה. בקשר ללינוקס - טרם ניסיתי.)

האם יש למישהו רעיון מה מומלץ לעשות במצב זה? אם יש למישהו יש פתרון אפילו פשוט יותר שלא כולל פירמוט של המחשב אז אפילו יותר טוב.

תודה לעוזרים ושבת שלום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי לא מזמן מקרה הזוי כזה.

מה שעשיתי זה חיברתי מקלדת רגילה עם חיבור PS/2 והפעלתי את המחשב, המקלדת עבדה יופי (ואם יש לך עכבר כזה יהיה לך יותר נוח)

נכנסתי ל- device manager ומחקתי את הדרייברים של המקלדת, העכבר ונראה לי גם של ההאבים . אחרי זה לחצתי על הכפתור 'זהה התקנים חדשים' ואחרי התקנת הדרייברים מחדש הכל התחיל לעבוד תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גדול!

אני לא יודע איך לא חשבתי על זה בעצמי, חיברתי עכבר PS/2 וזה באמת עובד :)

בקשר למחיקה והתקנה מחדש של הדרייברים דרך הDevice Manager - עשיתי את זה וזה לא עזר להחיות את המקלדת שמחוברת ב-..

בכל אופן - עכשיו הרבה יותר קל לי לגבות את הדברים ולפרמט, דבר שגם ככה הייתי צריך לעשות מזמן.

תודה רבה על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז פירמטתי את המחשב ולהפתעתי הרבה בעליית המערכת המקלדת והעכבר עדיין לא עובדים! ניסיתי לשחק עם החיבורים למחוק ולסרוק מחדש דרך הdevice manager וגם repair עם דיסק . תמיד אותו סיפור - המקלדת עובדת רק לפני עליית המערכת! יש למישהו עוד רעיון מה אפשר לעשות??

למי ששאל - לא מדובר במקלדת ועכבר אלחוטיים, ובקשר לניתוקים וחיבור מחדש של הUSB- ניסיתי מספיק פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הורדתי ספציפית מהקישור ששלחת אבל עכשיו הורדתי והתקנתי גם משם (למרות שיש שם רק לתצוגה ואודיו) והעכבר והמקלדת עדיין לא מגיבים.

פשוט מייאש ולא הגיוני!

עוד רעיונו למישהו ?? :please:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. למה אינך מנסה להפעיל מערכת הפעלה מ- CD, כלומר Live CD - הנסוי בא לבדוק אם זו בעיה עם מערכת ההפעלה שהתקנת.

ב. אתה טועה NVIDIA MCP73 System/VGA Drivers מכיל דרייבר לצ'יפסט של הלוח System & Chipset Drivers

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לדרייבר - מקובל, טעות שלי - בכל אופן - גם ההתקנה הזו לא עזרה.

בקשר לLive cd - הקטע הוא שהייתה לי , היא עבדה מצויין, עד שיום אחד העכבר והמקלדת פשוט החליטו להפסיק, ולא חזרו לעבוד גם לאחר פירמוט והתקנת המערכת מחדש וגם לא במהלך ההתקנה של המערכת שאותה העליתי בבוט מהדיסק. כבר פירמטתי את המחשב והתקנתי מחדש את מערכת ההפעלה הזו מספר פעמים ומאותו דיסק ותמיד הכל עבד יופי, כך שלא הגיוני שהמערכת הפעלה שהתקנתי פגומה, ואני לא רואה איך יעזור לי ללכת לחנות עכשיו לקנות דיסקים, בשביל להוריד מערכת live cd ולצרוב אותה, בין אם העכבר יעבוד דרכה או לא, אני פשוט לא רואה איך זה יקדם אותי :huh::huh::huh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...