מסיבת ללא מע"מ על מוצרי חשמל ב"שופרסל", התייעצות גבי LED TV - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסיבת ללא מע"מ על מוצרי חשמל ב"שופרסל", התייעצות גבי LED TV

ofirr

Recommended Posts

חברים שלום.

ימים א'-ה' קיימים מבצעים קיימים מבצעים בשופרסל, אני רוצה להתייעץ על מבצעי הללא מע"מ על מוצרי החשמל לחברי מועדון .

רוב הדגמים הם PILOT - חברת מדבקה.

אך ראיתי מעט של Toshiba, LG, ניידי Lenovo.

דעתכם על המחירים?

יש לדפדף לעמודים 10-11

למשל, מה שלא רשום מעלה,

טלויזית Toshiba 39P2300 LED בעלות של 2280. משתלם לרכוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי. ביצעתי כבר את החיפוש הזה. אני מעדיף לרכוש מרשת עם גב ולא מחנות שאינני מכיר, לא זאת בלבד יש לי כ10% הנחה (משרתי הקבע) ברשתות שופרסל-דיל ו16% הנחה בשופרסל-שלי, כך שלמשל במקום לשלם 2280 , אשלם 1915 ב"שופרסל שלי" וכ2060 ש"ח ב"שופרסל-דיל"

השאלה הינה, האם הטלויזיות הנ"ל איכותיות, משתלמות ?? בהתחשב במחיר החדש שאני יכול לקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי. ביצעתי כבר את החיפוש הזה. אני מעדיף לרכוש מרשת עם גב ולא מחנות שאינני מכיר, לא זאת בלבד יש לי כ10% הנחה (משרתי הקבע) ברשתות שופרסל-דיל ו16% הנחה בשופרסל-שלי, כך שלמשל במקום לשלם 2280 , אשלם 1915 ב"שופרסל שלי" וכ2060 ש"ח ב"שופרסל-דיל"

השאלה הינה, האם הטלויזיות הנ"ל איכותיות, משתלמות ?? בהתחשב במחיר החדש שאני יכול לקבל.

בדקת בתקנון שאין מגבלה על "כפל מבצעים" ?

אגב, אתה לא קונה משום "רשת עם גב", את השירות אתה מקבל מהיבואן ולא משופרסל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי.

כן, ניתן לשלם באמצעות "תו-הזהב" / "חבר-זהב".

לגבי אחריות- כוונתי הייתה כי יש גוף "ביניים" שיש לו כתובת, אך לאור דבריך אינני בטוח שבעת תקלה ולו הראשונית (למשל, שבר בעת פתיחת האריזה) ניתן יהיה לפנות לשופרסל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...