רוצה לקנות מחשב נייח ב 7000 שח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות מחשב נייח ב 7000 שח

Jor-L

Recommended Posts

לא.

קירור עדיף משמעותית.

וקלייטון, אני יודע ומבין, שהלוח ששמת מצויין, והכי משתלם שיש, אבל לבחור יש תקציב, לא כדאי להשקיע יותר בלוח ATX מלא?

לדעתי מחשב כזה ולוח MATX מהסדרה הנמוכה של גיגהבייט זה פשוט "לא נכון" למרות החיסכון במחיר (כמו כבר חוסכים? 200-400 ש"ח, ובתקציב של הברנש זה לא נראה משמעותי)

ברנש?

אני כול יום עובד 6 שעות בשביל לקנות ת'חרא הזה.

מה לעשות שאני לא מבין גדול בזה..

המחשב האחרון שקניתי היה לפני שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חס וחלילה זה לא היה בקטע לפגוע.

ואם אתה עובד כל כך קשה כדי לקנות את המחשב, לא חשבת להתייעץ לפני שאתה קונה חלקים כל כך יקרים ומעיד על עצמך "לא מבין גדול"?

אתה נתת תקציב מסויים. אני במסגרתו, קלייטון נתן לך מפרט ב- שהתקציב שלך הוא 7K, לא דבר רע חלילה, אבל לדעתי כדאי לקנות לוח מעט מתקדם יותר, ולו רק בשביל האסטתיקה של לוח ATX מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס וחלילה זה לא היה בקטע לפגוע.

ואם אתה עובד כל כך קשה כדי לקנות את המחשב, לא חשבת להתייעץ לפני שאתה קונה חלקים כל כך יקרים ומעיד על עצמך "לא מבין גדול"?

אתה נתת תקציב מסויים. אני במסגרתו, קלייטון נתן לך מפרט ב- שהתקציב שלך הוא 7K, לא דבר רע חלילה, אבל לדעתי כדאי לקנות לוח מעט מתקדם יותר, ולו רק בשביל האסטתיקה של לוח ATX מלא.

אני דיברתי עם חבר שלי, ולפי מה שאני יודע ומה שהוא אומר הוא מבין, אז אני סומך עליו, זה שאתם עומרים דברים הפוכים מימנו זה משהו אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את החברים ה"מבינים" האלה. בטוחים שאם הם יודעים מה זה כרטיס מסך הם גורו מחשבים כמו וינס לוסידו (אוברקלוקר מפורסם) לכל הפחות.

אומרים לך מיטב אנשי הפורום שבחירתך לא הייתה המיטבית לתקציב, אנשים שחלק מהם זו העבודה שלהם לסקור חומרה, והאחרים בעלי ניסיון עשיר בעולם החומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא המליץ לך על כרטיסים כאלו, הראשון טיטאן(יקר סתם) כשיש 780TI ולאחר מכן המליץ לך על כרטיס עם כזה כשיש גרסאות עם קירורים מתקדמים אפילו בארץ בפחות כסף..

תסלח לי שאני אומר את זה, חבר שלך לא רק שלא מבין, אלא שהוא פשוט ילד מתלהב שנהנה לבזבז כסף שלא שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...