שאלת תם- איך כל המחשבים שאתם ממליצים על פלט'AMD - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלת תם- איך כל המחשבים שאתם ממליצים על פלט'AMD

kobi_sion

Recommended Posts

אתה מדבר על ועל אינטל כהכללה. תזכור לשני החברות יש כמה דגמים של המעבדים שלהם.

אם אתה משווה xp 2500+ VS P4 3.2 אז אתה צודק, האינטל לוקח.

אבל אם אתה משווה למשל A64 3200?+ מול P4 3.2 הAMD עובר אותו ברוב המקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי משהו אחד להגיד לך: תמשיך לחלום

זה שטויות במיץ, הפנטיום 3.2 עובר את הAMD 3200 כ"כ הרבה בזיכרון שאפילו אני לא פוזל לכיוון של . אני בעצמי בונה כרגע מחשב, בהתחלה רציתי ללכת על אבל ברגע שראיתי את ההפרשים הענקיים! בין אינטל לAMD בזכרון, ישר שכחתי מהעניין, שכן המחשב הוא לצורך משחקים וOC, ולמשחקים זיכרון הוא הדבר הכי חשוב אחרי כרטיס מסך. האמת יש הבדלים קטנים גם במעבדים לטובת .

בקיצור אני מעדיף לבזבז יותר כסף על הלוח והמעבד ולהוריד ממקומות אחרים כסף מאשר לחסוך בחלקים כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD יותר טובים מINTEL.

ההוכחה הכי טובה היא שאינטל "גנבו" מAMD את הפיתוח שלהם למעבדי ה 64 ביט.

ה X32-64

והם אפילו לא נתנו לAMD קרדיט על זה.

הנה ההוכחה :

http://www.digit-life.com/archive.shtml?dl20040220

בתמונה שהוספתי יש השוואה , בואו נשחק מצא את ההבדלים.

מצאתם?

לא, למה? מכיוון שהם זההים

מה אנחנו צריכים להבין מזה?

אם אינטל גונבת מAMD תכנונים => תכנונים של "שווים"להיגנב => התכנונים של טובים יותר משל אינטל (לפחות ב 64) => טובים יותר מINTEL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאמר שאינטל עדיפים למשחקים בגלל הזכרון:

דווקא במשחקים זה איפה שה A64 עוקף את ה P4 בגדול וזה בדוק בכל בנצ'מארק אפשרי כמעט

ה P4 עוקף בקוויק 3 אז מה אין שום הבדל בין לשחק משחק ב 300FPS ל 400FPS מסיבה פשוטה המסך לא תומך בזה

תפסיק להסתכל על נתונים יבשים כי ה P4 גם עובד ב 50% יותר מה"צ ועובדה שזה לא עוזר לו...

P4 זה מעבד מאוד איטי יחסית למה"צ שפשוט מתוכנן לעבוד במה"צים מאוד גבוהים כי יש אנשים כמוך שרואים נתונים יבשים בלי לבדוק עובדות בשטח וקונים לפי זה

עריכה:

הנה ההוכחה לטענה שלי בבדיקה הזאת אתה יכול לראות שה P3 עם SDRAM יותר מהיר מ P4 1.8 Ghz עם RDRAM ונמצא לא הרבה מתחת ל P4A 1.8 עם DDR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...