שאלת תם- איך כל המחשבים שאתם ממליצים על פלט'AMD - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלת תם- איך כל המחשבים שאתם ממליצים על פלט'AMD

kobi_sion

Recommended Posts

לכבוד מנהלי הפורום וגולשי האתר

אני גולש באתר הזה מזה יומיים והאתר באמת מלא תוכן .מה שאני לא מבין זה שכמעט כל הפלטפורמות שאתם ממליצים עלהם הם פלטפורמות AMD בעוד

שהמצב בחניות המחשבים בד"כ שונה לחלוטין .

אם יש מקום בו אתם ממליצים על פלטפורמות של אנא צרפו קישור

אשמח לקבל התיחסות להודעה

בכבוד רב,

קובי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להעליב את הבן אדם, הוא בסה"כ שאל שאלה.

אז ככה, זה פשוט כי כמעט בכל קטגוריה של מחיר, מעבדים של הם יותר משתלמים. ובחנויות מקצועיות אמיתיות תראה את המחירים בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במפרטים שתקציבם מתחת ל5000 ש"ח בערך ללא מסך, יותר שווה לקנות מערכת מבוססת , בגלל שהמעבדים הרבה יותר זולים ממתחריהם באינטל, ולא נופלים מהם בכל-כך הרבה. הם שווים יותר לקניה מבחינת עלות/ביצועים.

בכסף הרב שחוסכים כשקונים מערכת מבוססת , ניתן להשקיע יותר בכרטיס המסך, או במסך, או בכל רכיב חשוב אחר.

בתקציבים גבוהים יותר, ניתן לשלב גם מערכות מבוססת מכיוון שאפשר להשקיע בכל הרכיבים במידה טובה ולא לקפח רכיב מסויים (כמו כרטיס מסך למשל).

כשמוכרים מחשבים מוכנים בחנויות או במכרזים, למעשה עובדים על אנשים בעיניים.

מדגישים במפרט איזה מעבד טוב, ומחיר זול מאוד. רק מה? לא מדגישים שהרבה פעמים למחשבים למטרות משחקים, שמים כרטיס מסך OB (משולב בלוח האם), או כרטיס מסך גרוע אחר, שמים דיסק קשיח איטי מאוד, זול ולא איכותי, ספק ג'נרי, ועוד חלקים שדופקים לגמרי את הלקוח.

במפרטים באתר שמים את הרכיב הכי טוב שאפשר לתת במסגרת התקציב, ושמים דגש על הדברים החשובים יותר, לא כמו במכרזים למשל....

מקווה שעזרתי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אל תשכח שגם אפשרי לקנות בארטון 2500+ עם לוח רגיל וזכרונות רגילים (DDR400) ועם OC קליל להגיע ל 3200+ עם מעבד שעולה 500 שקל אפילו אם תשרוף אחד בדרך זה יוצא יותר זול מאינטל שווה בביצועים

בשביל לעשות OC לפנטיום 4C אתה צריך של מעל DDR400 שעולים המון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

and i forgot to say to you that the shops sell intel because pepole know it not because it a goood product and they earn more money for selling intel so don`t be a laymer and thing that the shops are good they only want money

ok?> now

אם אתה לא יודע לכתוב באנגלית, אל תכתוב ואם אתה גם לא יודע לענות כמו בנאדם, אל תענה בכלל.

אני מסכים עם ido...

קניית יוצאת הרבה פעמים יותר משתלת וטובה יותר ובכלל המעבדים החדשים של שמעבדים 64BIT למחזור מספקים ביצועים פיצוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עלוב :) חחח דיי אל תרדו עליו הוא בטח איזה בן 12 מסכן כזה...

:)

אבל בקשר להודעה עצמה

אני מסכים אם שאר האנשים בקשר ל ביצועים תמורת מחיר... מעבדי פשוט הרבה יותר משתלמים עכשיו גם אפילו הרבה יותר אם יציאת ה

AMD64 אם תחילת התמיכה ב 64ביט הם אף יתעלו על בעוד כמה רמות...

איטל זה רק שם , המעבדים שלהם טובים ל גרפיקה, וחישובים מהירים בגלל שיש להם הרבה מיהירות זיכרונות גבוה יותר

מה שגורם להם להיות יותר למהירות ב endocing and decoding redndering והכל הדברים האלו שקשורים

אבל הרוב פה הם גיימרים וכמו שכבר כולם יודעים פה זה המעבד של הגיימר , הוא מיודע הרבה יותר למשחקים מאשר ה .

וזהו, וכמו שכבר אמרו המחשבים שבמועדות לרוב הם פשוט זבל

הכל שם ON BOARD הכל על הלוח מה שאתה מקבל זה מארז+מעבד+לוח+זיכרונות+הרדיסק... וזהו...

והחלקים האלו בדרך כלל הם הכי גנריים שאפשר למצוא , וגם מחשב כזה שאתה רואה נגיד

כותבים לך

)נלקח מ P1000)

פנטיום 4 (2.4GHz) עם לוח מקורי במחיר מטורף !!!

מערכת מחשב מעולה למשחקים ( אלק משחקים , אולי סוליטר) , סרטים, שירים, ואינטרנט !!!

לוח אם מקורי של אינטל! מעבד 4 חזק 2.4GHz!!

3 שנות אחריות מורחבת למעבד, ולוח האם !!

מחשב מעולה המורכב מלוח אם משובח מתוצרת אינטל: דגם SeaBreeze עם 3 שנות אחריות !!!

מעבד 2.4GHz 4 עם אחריות מורחבת לשלוש שנים !!

דיסק קשיח מהיר 7200RPM בנפח 40 ג'יגה-בייט עם !!!

מאיץ גרפי משולב: INTEL GRAPHICS !!! (הכרטיס מסך הזה בקושי את מריו יכול להריץ)

זיכרון 128MB בטכנולוגיית DDR

הזיכרונות בקושי יכול להריץ את זה ממש לא בריא למערכת הפעלה כזאת כמות של זיכרון

תמיכה ב- 6 חיבורי 2.0 Hi-Speed

כונן תקליטורים מהיר CDx52

כונן דיסקטים 1.44

כרטיס קול משולב 6 ערוצים AC97

מארז MIDI ATX מפואר עם חיבורי מלפנים

מקלדת

עכבר עם כפתור גלילה

זוג רמקולים

אני מקווה שהבנת את העניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח, איך זה תמיד שהמארז שהם נותנים הוא:

איכותי \ מהודר \ מפואר \ מאושר ... איזו שטות ...

זה מזכיר לי גם את כל המערכות מיני-סטריאו, ששם הנוריות והלדים מושתלים שם לפי משקל !

כמה שיותר מנורות, וכמה שיותר מנצנץ יותר טוב. מגש ל 5000 דיסקים, 7000 מצבי שמע מתוכנתים וכו' וכו'...

זה כזה מטומטם שמוכרים לך כמות ולא איכות.

ואני רוצה להגיד לכם משהו.

אני עובד עם לקוחות ויוצא לי [הרבה] לשאול אותם איזה מחשב יש להם. מה הם עונים לי ?

1) XP

2) ???

3) 4

4) חדש

5) חדש חדש

6) הכי טוב שיש

7) All Of The Above

פשוט ככה.

אין לכם מושג כמה אנשים שילמו 8000 (שמונה אלף) ש"ח על מחשב חדש "חיה רעה למשחקים"

כדי לגלות, בעזרתי, שיש להם SIS מסריח מובנה שלא מריץ כלום (חוץ מאיתמר וגורדי ... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שעובד עם אינטל כבר הרבה מאוד שנים,אני לא מתקרב ל ,למה לתקן משהו שעובד? אף פעם לא איכזבה אותי ואני ימשיך להשתמש רק באינטל (פאק,נשמע כאילו שאני איש יחצון שלהם ::)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי , אני לא אומר שאתה לא צודק , אינטל היא חברה מעולה ואני מסכים איתך , אבל הייתי גם רוצה שתנסה לעבוד עם מערכת BARTON ועם איזה לוח NF2 וזיכרון 512 משהו טוב ואיזה ראדון 9600פרו או משהו יותר טוב ולראות איך הוא מתפקד לעומת אינטל 2.8 עם 512זיכרון ולוח אם טוב מבוסס 865PE ואותו כרטיס מסך ואני רוצה שגם תגיד לי אם הרגשת הבדל בביצועי משחקים , משהו מורגש ולא בנצ'מארקים...

אני בטוח בדבר אחד , אתה תרגיש את הכיס.... בעוד שבמערכת בכיס שלך ישארו בסביבות ה800-1000שקל , באינטל לא ישאר לך דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להיות פאן בויז.

בטווח המחירים הנמוך AMD אכן הרבה יותר משתלמים........

אבל בטווח הבינוני גבוה עדיין לא כל כך (מערכת A64 עם לוח אם טוב עולה יותר מ P4 עם לוח טוב...)

תעיפו מבט:

http://www20.tomshardware.com/cpu/20030623/index.html

http://www20.tomshardware.com/cpu/20040201/index.html

ברור שאני אישית כן הייתי מעדיף לקנות מערכת מבוססת Athlon XP כי אני אעדיף כמה פריימים פחות (לא תמיד) אבל כמה מאות שקלים יותר בכיס.

אבל זה לא אומר שבכל מקרה מערכת יותר משתלמת.

אני בטוח שאף אחד פה לא היה מתנגד לאיזה P4 3.2.

ואני לא מבין מה הקשר לזה שחנויות תוקעות כרטסי מסך קבריים. גם כשהן מציעות מערכות הן תוקעות כרטיסי מסך מסריחים.

אני כצרכן כנראה אעדיף (והעדפתי בעבר) לקנות היום מערכת ........

אבל אני פשוט לא קולט מה יש לכם נגד . כאילו שהיא מנסה להשמיד אותכם. בסך הכל זו חברה שתורמת המון לארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שאתה הרגע השוות AMD64 עם Pentium4 ::)

ועוד משהו:

במפרטים שתקציבם מתחת ל5000 ש"ח בערך ללא מסך, יותר שווה לקנות מערכת מבוססת , בגלל שהמעבדים הרבה יותר זולים ממתחריהם באינטל, ולא נופלים מהם בכל-כך הרבה. הם שווים יותר לקניה מבחינת עלות/ביצועים.

תיקון: עד השוק הגבוה, לא רק שהמעבדים של זולים יותר, הם גם מהירים יותר ובוודאי כאשר משווים שני באותו מחיר משתי החברות.

בתור אחד שעובד עם אינטל כבר הרבה מאוד שנים,אני לא מתקרב ל ,למה לתקן משהו שעובד? אף פעם לא איכזבה אותי ואני ימשיך להשתמש רק באינטל (פאק,נשמע כאילו שאני איש יחצון שלהם ::)).

"עובד עם כבר הרבה מאד שנים" - אתה מדבר כאילו אתה עושה בדיקות ומבחנים או עובד בחברה הזו "כבר הרבה מאד שנים", אבל אני מניח שאתה מתכוון שאתה משתמש פיסי רגיל כמונו שעובד עם מעבד .

"אני לא מתקרב ל , למה לתקן משהו שעובד?" אתה מדבר כאילו שלקנות AMD זה לקחת סיכון. שמעת פעם על תחרות בשוק? אם תשתמש שנים בטלוויזית אז בחיים לא תעבור לטושיבה לדוגמא רק כי "סוני עובד"? פשוט לא מובנת לי הגישה הזו.

גם לי היה מעבד אינטל המון זמן, עד ל P3 450 שלי, ואז עברתי ל- +Athlon 1800 ושאני נהנה ממנו עד היום ואמשיך להנות ממנו לפחות עוד כמה שנים טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות בתר'ד אחד. :P

אמנם יוצא משתלם יותר מבחינת המחיר, זאת אומרת שאתה מקבל תמורה יחסית טובה למחיר, אבל בשום פנים ואופן לא עובר בביצועים את , ואם אתה כרגע לא מרגיש בהבדלים(אני בספק) אני מבטיח לך שבעתיד כאשר ידרש מהמחשב שלך קצת יותר מאשר נדרש ממנו כרגע אתה כן תרגיש בהבדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...