4670K+Z87 = שילוב טוב להמהרה? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4670K+Z87 = שילוב טוב להמהרה?

Satlan

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^^

אתה מנצל פירצה שאינטל כבר דאגה לחסום ובהוראה גורפת ציוותה להסיר את גרסת הביוס העוקפת את יכולת האוברקלוק עם ערכת השבבים הזו.

שורה תחתונה לא תאפשר דבר כזה בלוחות בעלי ערכת השבבים H87 שהם לא מומלצים לאוברקלוק כיוון שמערכת אספקת המתח ויצוב המתח שלהם לא מותאמת לכך.

אם ביום בהיר אחד הלוח של יפח את נשמתו , אל תגיד שלא אמרו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בהתלבטות שלך עד לא מזמן, בוא נגיד חצי שנה, אבל אני לעומתך אוהב לסחוט עד מוות את היכולת של המעבד באוברקלוק.

בסוף הלכתי על 4670K + Z87 D3H והגעתי גם ל- 4.5GHZ אבל על 1.295V שזה 1.3, ההעלאת מתח המשמעותית הגיע מ- 4.3 ועד 4.5 GH.. זתומרת שעד 4.2GHZ שזאת המטרה שלך הגעתי עם 1.2V שזה לא נחשב טוב, אז תאר לך מה ייקרה אם תיפול על מהעבד טוב יותר שיצרוך 1.2V ויגיע ליותר מ 4.2GHZ ? .

מקווה שלא סיבכתי אותך במילים, שורה תחתונה אני בן אדם של חדשה ואוהב את ההכי חדש תמיד אז הלכתי על השילוב הנ"ל ולא הצטערתי לרגע. !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עשית . הספקתי להחליף כבר 3 מעבדי אסוול ובכולם עשיתי מעל 4.5 על 1.28-1.32V ו-4.2 על 1.18-1.22V אמנם שלושתם

היו 4770K וזה עדיף על אייבי ב-4.5.

שים לב לתוצאת הפיסיקה ב-3770K שהיה לי לעומת ה-4770K שיש לי היום שניהם באותו תדר.

http://www.3dmark.com/3dm11/6665684

http://www.3dmark.com/3dm11/7515256

גם ב- cinebench 11.5 באותם תדרים (4.6) עם 3770K קיבלתי 9.3 לעומת 10.2 עם 4770K.

אז לדעתי הבחירה נכונה בהחלט:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מעבד אתה צודק לחלוטין, נפלתי על מעבד טוב, יותר נכון קניתי BOX ולאTRAY - מעבדים שבאים, BOX טובים יותר חד משמעית מ- TRAY.

חוצמזה שעניין המתח יעלה\יירד בהתחשבות באופן ישיר באיזה יש לך (כמות פאזות ושאר פונקציות שמשפעיות על יכולות OC, אני לא חושב שאני צריך לספר לך על זה אתה מכיר את זה מקרוב ).

בכל אופן לדעתי הבחירה שהוא עשה היא נכונה יותר, גם אם הוא יגיע ל- 4.2 ולא ל- 4.3/4.4 עם אייבי, יש למעבדים חדשים יתרון בתכונות - FEATHERS ובטכנולוגיות חדשות על פני מעבד ישן יותר ובסוף בסוף זה משו שיעזור לו בעתיד, וההבדל הוא לא תהומי בין 4.2 ל- 4.3 גם בין 4.2 ל- 4.5 אין הבדל תהומי אבל כן מורגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אהלן

עדכון קטן

אני על 4.4 ומתח 1.19, ביינתים רץ יפה כמה שעות עם prime95, יש לכם עוד הצעות לתוכנות בדיקה? בדרך כלל הייתי מריץ prime95 ל8 שעות וסוגר פינה, זה מספיק לדעתכם? בהמשך אנסה למשוך את המתח למטה.

הטמפ' המקסימלית כרגע 62 מעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי.

המחשב יציב על מתח manual של 1.20 ומכפלה 44. בנוסף הורדתי קצת שעונים לזכרונות וסה"כ המערכת עבדה יפה מאוד (8.3 שניות בsuperpi)

אחר כך ניסיתי להעביר את המתח למצב offset הבעיה שהמתח קופץ פלאים לאיזור ה-1.28 איתו (עידן - זה קורה כשאני עושה AVX עם OCCT, בפריים הכל סבבה). קראתי קצת וניסיתי להוריד את ה-LLC. הורדתי אותו לרמה 3 (אצלי באסוס Z87 זה מ-0 עד 8) כי ברמה 2 המחשב לא עלה. אחר כך העברתי את power phase ל-standard. אחר כל ניסיתי לעשות adaptive mode למתח אבל שום דבר לא עזר.

אשמח אם תאירו את עיניי.

תודה רבה.

אוקי

נראה שאין פתרון לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שחושב שההאסוול שלו יציב

יש פריים 95 חדש - מכיל AVX2 וFMA3 - ככה בודקים יציבות של האסוול

בכל אופן - במעבדי האסוול מצאתי שLINPACK שעובד 12 שעות לא מעיד על יציבות. Linpack זו אחרלה בדיקה אבל יש הפוגות קטנות בין לופ ללופ - Prime95 הרבה יותר אמין

סתם דוגמא להאסוול שלי - 4770K

prime95 רגיל ללא AVX - יציב 4.5 במתח של 1.22

prim95 AVX - יציב 4.5 במתח של 1.27

prime 95 avx2 fma3 - יציב 4.5 במתח של 1.29

http://www.f2h.co.il/5dihx7rqlwy

שים לב שכדי להשתמש בAVX צריך win7 sp1 או win8\8.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מעבד אתה צודק לחלוטין, נפלתי על מעבד טוב,יותר נכון קניתי BOX ולאTRAY - מעבדים שבאים, BOX טובים יותר חד משמעית מ- TRAY.

חוצמזה שעניין המתח יעלה\יירד בהתחשבות באופן ישיר באיזה יש לך (כמות פאזות ושאר פונקציות שמשפעיות על יכולות OC, אני לא חושב שאני צריך לספר לך על זה אתה מכיר את זה מקרוב ).

בכל אופן לדעתי הבחירה שהוא עשה היא נכונה יותר, גם אם הוא יגיע ל- 4.2 ולא ל- 4.3/4.4 עם אייבי, יש למעבדים חדשים יתרון בתכונות - FEATHERS ובטכנולוגיות חדשות על פני מעבד ישן יותר ובסוף בסוף זה משו שיעזור לו בעתיד, וההבדל הוא לא תהומי בין 4.2 ל- 4.3 גם בין 4.2 ל- 4.5 אין הבדל תהומי אבל כן מורגש.

מאיפה זה בא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...