עזרה - מפרט עד 6K לצלמת - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה - מפרט עד 6K לצלמת

veredgf

Recommended Posts

URIB

העולם לא יקרוס אם הגברת תבזבז כסף על יותר ממה שנחוץ לה אבל הורג אותי שאתה סתם זורק דברים בלי להבין.

נתחיל בזה שאתה פונה אלי כחובבן. אני מתעסק בזה 8 שנים. עובד עם פוטושופ ביום יום ולפי התגובות שלך כנראה גם מבין בזה קצת יותר טוב ממך.

אני אתיחס "לשטויות" שכתבתי לדבריך ולתגובה שלך לגביהם:

זה תלוי בשימושים יש עבודות בפוטושופ שמעבד I7 ייתן שיפור של 30~40% מעל I5

איזה עבודות עיבוד?? עיבוד תצלומי לווין בגודל 200mgpix או אולי טקסטור מודלים בתלת מימד? היא כתבה לך שהיא עורכת תמונות ומשתמשת בפילטרים רגילים. זה כמו שתמליץ למישהו שמחפש רכב משפחתי, סמיטריילר כי יש לו אופציה לגרור מאחוריו מכולה.

לכתוב שכרטיס מסך יעודי כדוגמת NV, זה בזבוז כסף ומספיק כרטיס מובנה זה קשקוש של חובבן.

כנראה שגם Adobe חובבנים

http://helpx.adobe.com/photoshop/kb/photoshop-cs6-gpu-faq1.html

"Tested video cards for Photoshop CC"

"Intel HD Graphics P3000, HD Graphics P4000, Intel® HD Graphics P4600/P4700"

הבעיה שהליבה הגרפית תגרום לה לאיסטוגרמות דפוקות וארטיפקטים בייצוא לפורמטים מסויימים, בגלל תאימות דרייבר. היא בכלל לא תחשוד בכרטיס המובנה, תחשוב שיש בעיה אחרת בכלל.

לאור הלינק הקודם אגיב על זה במילה אחת - בולשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
URIB

העולם לא יקרוס אם הגברת תבזבז כסף על יותר ממה שנחוץ לה אבל הורג אותי שאתה סתם זורק דברים בלי להבין.

נתחיל בזה שאתה פונה אלי כחובבן. אני מתעסק בזה 8 שנים. עובד עם פוטושופ ביום יום ולפי התגובות שלך כנראה גם מבין בזה קצת יותר טוב ממך.

אני אתיחס "לשטויות" שכתבתי לדבריך ולתגובה שלך לגביהם:

אני כבר עברתי את הגיל שעושים תחרות "למי יש גדול יותר".

אני יכול להביא לך עשרות לינקים שמראים על שגיאות ובעיות של ליבה גרפית מובנת בעבודה מול OPCL.

ובכל זאת אני בתחום מעל 20 שנה, וכבר ראיתי המון אשפי פוטושופ (שבאמת עובדים יפה), אבל...

לא מבינים למה בהדפסת התמונה מעברים של גוונים מקבלים "באנדים" (דירוג גוונים למרות שבמסך זה לא נראה).

פעולות של טישטוש עומק שדה בצורה לא אחידה בשלב הדפסה ועוד בעיות...

לגבי מעבדי I7, ראית שלא המלצתי על המעבד אז למה אתה קופץ...?

בלי שום קשר לנ"ל, כיום פוטושופ משמשת גם עורכי , אנימטורים, פוסט... אז כמובן שבמקרים כאלו מעבד I7 עדיף.

אגב, אם אתה טוען שכרטיס מסך יעודי זה בולשיט, וליבה מובנת זה מספיק אשריך אני לא אתווכח.

אבל אל תמליץ ב-100% ביטחון לאחרים, כאשר רוב בעלי המקצוע אכן משקיעים בכרטיסי מסך קצת יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אין טעם להכנס לקרב תרנגולים, סליחה על הביטוי.

שוב, כפי שהדגשתי בציטוט, כאן אפשר להוסיף את כ.מ אחר כך, והיה ו......

שולם ???

אתה מנהל פורום כעת...?

כי אם לא אז תן לאנשים המתאימים לעשות את העבודה.

ולהוסיף כרטיס מסך לאחר רכישה? אז למה אנחנו מנהלים דיון פה בכלל.

ממש לא חסר לצלם עוד הוצאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, קודם אמרת "אגב, הכרטיס מסך מובנה אפילו לא ברשימת המומלצים של אדובי." - שלחתי לך לינק לרשימת המומלצים והראתי לך שאתה אומר דברים לא נכונים.

עכשיו אתה אומר "אני יכול להביא לך עשרות לינקים שמראים על שגיאות ובעיות של ליבה גרפית מובנת בעבודה מול OPCL" - אם זה היה המקרה תסכים איתי שלאינטל צריכים להיות בייצים ממש גדולות בשביל לשחרר את הסרטון הבא ולתת לו כותרת כזאת :

http://software.intel.com/en-us/videos/adobe-optimizes-with-opencl-and-intel-graphics

בכל מקרה אני תמיד אשמח להשכיל. אם יש לך לינקים (של בעיות טעימות עם פוטושופ שלא ניתן לפתור בעידכון פשוט) אני אשמח אם תפרסם ,שים לב רק שמדובר על כרטיסי הליבה של הדור הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, קודם אמרת "אגב, הכרטיס מסך מובנה אפילו לא ברשימת המומלצים של אדובי." - שלחתי לך לינק לרשימת המומלצים והראתי לך שאתה אומר דברים לא נכונים.

עכשיו אתה אומר "אני יכול להביא לך עשרות לינקים שמראים על שגיאות ובעיות של ליבה גרפית מובנת בעבודה מול OPCL" - אם זה היה המקרה תסכים איתי שלאינטל צריכים להיות בייצים ממש גדולות בשביל לשחרר את הסרטון הבא ולתת לו כותרת כזאת :

http://software.intel.com/en-us/videos/adobe-optimizes-with-opencl-and-intel-graphics

בכל מקרה אני תמיד אשמח להשכיל. אם יש לך לינקים (של בעיות טעימות עם פוטושופ שלא ניתן לפתור בעידכון דרייברים פשוט) אני אשמח אם תפרסם ,שים לב רק שמדובר על כרטיסי הליבה של הדור הנוכחי.

דבר ראשון, אתה באמת לוקח ברצינות סרטון תדמית של החברה עצמה?

הבט בתמונה, כתוב שם במפורש רשימה של כרטיסים שעברו בדיקה וניסוי, זאת לא רשימת מומלצים.

בנוסף כמו שכתבתי כבר קודם מינימום "קו אדום" לפוטושופ זה 512MB זיכרון לכרטיס, מאיפה לדעתך תקצה את הזיכרון הזה לליבה הגרפית?

כמובן! על חשבון זיכרון .

שורה תחתונה: ליבה גרפית מובנת זה טוב רק למי שמתחיל ללמוד פוטושופ עם הגבלה על תקציב למחשב.

מקצוענים קונים GPU בנפרד עם לפחות 1GB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מקצוענים" זה מושג ריק מתוכן. כל אחד והשימוש שלו, לשימושים שלה אין שום יתרון לכרטיס כזה.. לבזבז 600 שח בשביל פעם בשנה להאיץ פילטר שהיא תשמש בו בשניה בודדת (גם אם זה על חשבון הראם) זה המלצה נוראית.

לו היתה מתעסקת באפטר או בתלת מימד לא היתה פה שאלה.

לגבי הסרטון - הוא נעשה ע"י אדובי. למה שהחברה הזאת תירה לעצמה ברגל ותמליץ על משהו שלא עובד בצורה מושלמת עם המוצר שלה?

וכאמור אני עדיין אשמח אם תפרסם פה כמה לינקים על הבעיות שהזכרת שוב ושוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...