משקפי GUNNAR אופטיות - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משקפי GUNNAR אופטיות

Gal&Gal

Recommended Posts

DSCF3301_zps7bac91a1.jpg?t=1386672395

יום טוב חברי פורום יקרים

אני אסקור בקצרה כי הבטחתי למרות שאין יותר מדי מה לומר אז ככה :

בגלל שאני מבלה המון זמן מול המסך רציתי משהו שישמור לי על העיניים, והנה מצאתי את GUNNAR ,שהם אומנם יותר ממותגים לגיימרים אבל המאפיינים של המשקפיים שלהם מתאימים לכל אחד שיושב זמן רב מול מסך.

אז אני לא אהיה טכני ,הנה בקצרה מהאתר על העדשות :

Untitled.jpg

על ההזמנה

פניתי לאתר ביצעתי הזמנה למשקפיים עם מספרים של הראיה שאני שזוכר ורשומים לי, אבל לפי החוק מסתבר שאי אפשר לעשות אופטיות ללא מרשם רופא!, ( אני לא יודע על פיקוח רפואי בארץ אבל משהו שגיליתי בדרך זה שאין מס על משקפי ראייה ביבוא אישי) .

יצאתי למשימת ריגול קצרה לאופטיקנה בגלל שהם לא משחררים מרשמים , אז בתחמנות צילמתי את המרשם שלי, ויצאתי לדרך,

שלחתי להם במייל , והם אישרו את ההזמנה,[שזה הצריך קצת שכנוע , הם לא בדיוק הבינו מה זה הצילום הזה (שצילמתי מהפלאפון) גם כי כתוב בעברית את שם הרופא ופרטי המקום וכו.. אז אמרתי להם שאסור להוציא את זה וזה שמור למרפאה וכו...] המשקפיים למעשה עברו טיסה עם 2 תחנות , אחת לגרמניה לבית של ZEISS שם מייצרים את העדשות במיוחד ומגרמניה לארץ ,

aa1c34aa-d6b5-41fd-98d9-34b80acd9957.jpg?t=1392568574

27/11/13

YOUR ORDER HAS SHIPPED!

Thank you for shopping with us. We thought you'd like to know that we

shipped your order of Prescription GUNNARS, and that this completes your

order.

Your FedEx Tracking number is:xxxxxxxxxxxx

Questions?

Contact Customer Service at 1-877-824-3322

- GUNNAR Customer Service

לא היו שום בעיות בהזמנה והשירות לקוחות ( העניין עם המרשם) היה זמין ועבד בצורה מקצועית. כמו שאתם רואים עניתי למייל ותוך חצי שעה כבר אישרו את ההזמנה, ב20 היא נשלחה לייצור העדשות וב27 נשלחה החבילה לארץ. החבילה הגיעה עד הבית כמו שצריך עם FEDEX למרות שאני לא יכול להסיק על החברה כולה היה לי עסק מלוכלך עם השליח שטען שהגיע לבית ולא היה אף אחד שזה שקר מכוער, וגם אם כן הוא אמור להשאיר פתק מה שהוא לא עשה... בקיצור סתם דפק ברז והייתי צריך לחכות ליום למחרת.

על המשקפיים

המשקפיים עצמן בהתחלה נראות כאילו אין בהם משהו מיוחד חוץ מהצבע הצהוב , ולא ממש מרגישים סופרמן איתם אבל מה שכן מרגישים זה את העמידות לטווח הארוך,

המשקפיים עצמן ממתכת קלה והרגליים שלה מופות פלסטיק עם תחושה של גומי שכזה , הם לא הכי דקות שיש ולכן מרגישים אותם עם , אבל הם גם לא מכאיבות באוזניים , יש גם סיליקון כזה למחזיקים לאף שמתכווננים, אבל , כמובן שהכל תלוי דגם,

המספר יצא בול , בחרתי מסגרת מעוגלת WI-FIVE , ומי שעשה משקפי שמש אופטיות למסגרות ספורטיביות יודע על האפקט הזה בצדדים שעושה כואב בעיניים, ובאלה זה יצא מושלם ממש לא שמים לב.

אני מסוגל להיות מול המסך יותר זמן בלי להרגיש יובש בעיניים, ובלי לקבל דקירות בראש (או שזה רק לי קורה) ממש מתרגלים מהר לצבע הצהוב ושוכחים שהוא שם , בהתחלה סידרתי את המסך עם קצת פחות אדום ויותר כחול וזה קצת עוזר אבל האמת שמהר מאוד מצאתי את עצמי יוצא לעבודה איתם בלי לשים לב =) ואפילו נכנס איתם למקלחת כי שכחתי שהם עלי.

את הפליאה האמיתית קיבלתי אחרי חודש של שימוש כשישבתי עם רגילות , פשוט לא יכלתי להסתכל במסך , הרגיש לי רע! , היום הם אביזר משלים בשבילי בדיוק כמו עכבר או מקלדת ,

ואם תשאלו אותי ככה סתם

אני יכול להמליץ עליו בלב שלם, אבל תהיו מודעים למחיר זה לא זול ,

אני שומר עליהם ממש עם הנרתיק שהם הגיעו בו והכיסוי שמזכיר שק תכשיטים לבן. כי אני לא רוצה לחשוב אפילו על עלויות השילוח למקרה של תיקון.

ד"א

יש כלמני קופונים ומבצעים ברשת , בנוסף לזה שמי שנרשם באתר מקבל הנחה על הקניה הראשונה שלו.

כמה תמונות:

DSCF3640.jpg~original

DSCF3634.jpg~original

DSCF3648.jpg~original

DSCF3650.jpg~original

Untitled-1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה הצלחת לעשות משקפי GUNNAR אופטיות (עם מספר)?

אני לפני שנתיים חיפשתי לעשות ואמרו לי שלא עושים בארץ.. (אמרו שיש להשיג בארץ רק רגילות בלי מספר ברשת BUG)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ואוו!

כל הכבוד על כך שעשית זאת .

אני מחכה כבר בקוצר אוח לסיקור ..

אני עם גאנר ומאד נוח לי איתם , בעיקר בשעות הקטנות של הלילה

אלו שיש ברשותך הם אופטיות? (עם מספר?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

תוכל בהמשך אולי לפרסם מדריך איך להזמין זוג עם מספר? (וגם אין אני שולח להם את המרשם ומה אני צריך לבקש ממקום אופטיקה שבודק אותי)

אני בזמנו שאני חיפשתי לעשות לעצמי זוג חדש כי עלה לי המספר אבל ממה שביררתי לא היה אפשרות להכין כאלו עם מספר בארץ(אז בסוף קניתי זוג חדש רגיל ועדיין יש לי כאבי עיניים מישיבה ממושכת על המחשב )

חבל שלא ידעתי שיש אופציה כזאת להזמין מחו''ל עם המספר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גילוי נאות - מעולם לא התנסיתי במשקפיים הנ"ל.

אני במשרד משתמש ב-f.lux יותר משנה ומרוצה מאוד. ממליץ לכל אלו שמתכננים להוציא מאות שקלים על עם עדשה צהובה, לנסות את התוכנה החינמית הזאת קודם. התוכנה עושה את אותה הפעולה בדיוק. מזינים לה מיקום גיאוגרפי, והיא מבצעת את פעולת "החימום" של צבעי המסך בהתאם לשעה ביום (היא יודעת את מיקום השמש בשמיים לפי המיקום והתאריך). קל, פשוט, וחינמי לחלוטין.

flux-shot.png

אם אני זוכר נכון, אחד העובדים במשרד רכש את המשקפיים הנ"ל וראיתי אותו מסתובב עמן אולי שבוע - ואז גילו לו שיש את f.lux. אז נכון, הן אולי מגניבות... אבל אני מאמין ששווה לבדוק קודם את האופציות החינמיות לפני שמוציאים מאות שקלים על מוצר שרוב מה שהוא עושה זה להצהיב לכם את המסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גילוי נאות - מעולם לא התנסיתי במשקפיים הנ"ל.

אני במשרד משתמש ב-f.lux יותר משנה ומרוצה מאוד. ממליץ לכל אלו שמתכננים להוציא מאות שקלים על עם עדשה צהובה, לנסות את התוכנה החינמית הזאת קודם. התוכנה עושה את אותה הפעולה בדיוק. מזינים לה מיקום גיאוגרפי, והיא מבצעת את פעולת "החימום" של צבעי המסך בהתאם לשעה ביום (היא יודעת את מיקום השמש בשמיים לפי המיקום והתאריך). קל, פשוט, וחינמי לחלוטין.

אם אני זוכר נכון, אחד העובדים במשרד רכש את המשקפיים הנ"ל וראיתי אותו מסתובב עמן אולי שבוע - ואז גילו לו שיש את f.lux. אז נכון, הן אולי מגניבות... אבל אני מאמין ששווה לבדוק קודם את האופציות החינמיות לפני שמוציאים מאות שקלים על מוצר שרוב מה שהוא עושה זה להצהיב לכם את המסך...

מחזק, אני משתמש בFLUX כבר קרוב לשנה והי עושה עבודה מצויינת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה להם אתר רשמי בעברית כשהם רק השיקו פה, והיו השם טלפונים מאיפה ניתן להזמין אותם בארץ (אחת הרשתות או הקופ"ח אם אני זוכר נכון). עושה רושם שהם סגרו אותו כבר...

בדקתי איתם וביררתי..ואין אפשרות לעשות בארץ את המשקפיים עם מספר..יכול להיות שהם ניסו לשווק את זה וזה לא כלכלי..

בקשר לתוכנת ה f.lux התקנתי אותה עכשיו(לא ידעתי על קיומה..)

ננסה ונראה..

תודה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם

ראשית סקירה טובה וכל הכבוד, שנית אני אדריכל כך שרוב היום אני יושב מול המסך מה שהביא לסוף יום עבודה עם עיניים אדומות (מהיובש), בכדי להתמודד עם הבעיה הייתי מטפטף דמעות מלאכותיות לעיניים, אך גם זה לא כל כך עזר, ולכן פניתי לרכישת המשקפיים (ללא מספר כך שקניתי בארץ בסכום של 249) עם עדשות ללא צבע (חשוב במקצוע שלי), רוצה להצטרף לביקורת החיובית על המשקפיים אני משתמש בהם כבר חודש והם בהחלט עושים את העבודה, וזה מה שחשוב לשמור על העיניים, אם הייתי יודע על התוכנה הייתי מנסה אותה קודם (אני אנסה עכשיו בלי ועם המשקפיים ואכתוב על כך בקרוב), מה שמביא אותי לחשוב על כך שהמודעות לבעיה כמו גם דרכים לפיתרון הבעיה הוא נמוך וזה מאוד חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...