ebay, משלוחים ומיסים - זקוק לחידוד - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ebay, משלוחים ומיסים - זקוק לחידוד

serg90

Recommended Posts

אני לא בטוח שזה כל כך משתלם , תבדוק אם באמת יש הפרש משמעותי במחיר לעומת הארץ.

תראה הפער גדול - לשילוש המתוכנן אני אמור לשלם בארץ בחסד 6.5K לעומת 4.1K בהזמנה מחו''ל .

אבל אם אני מוסיף את המע''מ את עלויות המשלוח ואת ביטול האחריות בפועל יורד לי החשק, ובדיוק עכשיו חבר הזכיר לי את האופציה של אילת, שאם היא באמת רלוונטית זה כבר עדיף, כי אחרי התוספות זה ייצא אותו דבר אם לא יותר זול. וואדי שווה בשביל אחריות רגילה.

את הטרחה של ליסוע לאילת בעצמי זה שווה לי.

עכשיו, הם מבקשים תעודת תושב אילת או משהו? מה הפרוצדורה כדי לקנות בksp אילת למשל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא כל דבר משתלם להזמין מחו"ל.

ומשלוח יקר הופך גם את מה שמשתלם ללא כל כך משתלם.

לכן צריך להיות מה שנקרא באנגלית smart shopper.

בעיקרון משלוח חינם יש רק על מוצרים שמגיעים מסין, או שגודלם הפיזי קטן מאוד ועלות המשלוח אינה גדולה ומגולמת במחיר בדף מוצר שמיועד למשלוח בינלאומי.

על הרבה דברים טובים מארה"ב יש משלוח, והרבה פעמים הוא הופך את הקניה ללא כדאית.

זה מבאס לאללה.

משלוח של 150 שקל על מוצר לא גדול שעולה 350 שקל והאפשרות שתשלם על כך גם מע"מ, הופך את הקניה שלו למפוקפקת ביותר כשבארץ הוא נמכר במחיר הגבוה של 600 שקל.

במקרה הכי טוב חסכת 100 שקל, והמע"מ עלול לדפוק אותך לגמרי, שלא לדבר על כך שלוקח לחבילה שבועיים להגיע, והוא עלול להיות לא תקין או להתקלקל בהמשך.

אבל אם המשלוח היה 60 שקל, והמוצר היה עד 75$, אז היה שווה להזמין אותו.

ואין סיבה שהמשלוח יעלה יותר מ60 שקל לקופסה בגודל הזה.

סתם אנשים מפוצצים בעלות משלוח כי הם לא עושים אופטימיזציה, ומעדיפים למכור בגבולות ארה'ב או לכמה מדינות נבחרות(קנדה וכו..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו, הם מבקשים תעודת תושב אילת או משהו? מה הפרוצדורה כדי לקנות בksp אילת למשל?

אתה לא צריך להיות תושב (כל הקטע של הצ'ופר הזה הוא בשביל לעודד תיירות..), הפרוצדורה היא פשוט להיכנס לחנות ולקנות.

בתיאוריה אתה אמור להצהיר על זה במשרד המכס ביציאה מאילת בדיוק כמו שאתה אמור לעבור במסלול האדום כשאתה חוזר מחו"ל.. בפועל אני לא מכיר אף אחד בעולם בערך שעושה את זה :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה, השירות של EBAY הוא מחיר סופי כולל הכל?

זה נראה שכן - הם כותבים No additional import charges at delivery

נגיד המוצר הזה

http://www.ebay.com/itm/Energy-Take-Classic-5-1-Speakers-BRAND-NEW-/370955076624?pt=Speakers_Subwoofers&hash=item565ea54410

שמוסיפים אותו לעגלה - מתווספים לו 142 דולר משלוח ו172 דולר מסים

סה"כ כ2300 ש"ח.

דרך BUY2USA - המחיר הוא כ3000 ש"ח (מרכישה מאמזון כאשר המחיר של המוצר זהה - 349 דולר)

המשלוח יחסית מהיר בEBAY - הערכת קבלה של המוצר היא בין ה7 ל17 בדצמבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירות הזה זול משמעותית מBUY2USA

במקרה הנ"ל - מדובר על מעל 700 ש"ח הפרש

זה אפילו זול יותר ממשלוח ימי בBUY2USA

השאלה היא אם זה באמת שירות מלא שכולל הכל כמו שכתוב

לא בא לי לגלות פתאום שיש הפתעות אחרי שאני מזמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על אני סומך, אבל על המכס ורשות הדואר של - ממש ממש לא.

זה לא אמור לעניין אותך. הם טוענים שהמחיר שהם גובים לך הוא המחיר שהם מעריכים מבדיקות בזמן אמת שלהם וזהו המחיר הסופי אותו תשלם. הם מוסיפים גם שאם יצא שתשלומי המס הכוללים יצאו פחות ממה שהם גבו ממך, לא תהיה זכאי לבקש החזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...