Mustop - מדיניות לגבי אריזה מפתיעה - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mustop - מדיניות לגבי אריזה מפתיעה

Tov_Tov

Recommended Posts

שלום לכולם, לפני מס' ימים הזמנתי את העכבר הנ"ל מאמזון דרך mustop בהנחה שהם שירות המשלוח הזול ביותר לארץ.. מחיר המוצר והמיסים ששולמו לאמזון הוא 48.14$

http://www.amazon.com/gp/product/B002HWRJBM/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1

כפי שניתן לראות מצהירים שהמשקל של החבילה הוא 1.4 פאונד כלומר 0.635 קילו

ומימדי החבילה היא 8.5x8.5x3.3 (אינצים)

פניתי לקבל הערכה למשלוח מחברת mustop וזאת התשובה שקיבלתי:

שלום

להלן הערכת מחיר לשירותי הובלה אוירית עבור הפריט שביקשת. ברצוני להדגיש כי זו הערכה בלבד והנתונים הסופיים ייקבעו רק לאחר הגעת ההזמנה למרכז הלוגיסטי.

סכום ההזמנה בחו"ל 48.14$

עלות שילוח – 29$ לפי משקל/ נפח של 1.0 ק"ג. בהזמנה באתר ניתנת הנחה של 10$ בשילוח. המשקל הסופי לחיוב יקבע כאשר החבילה תתקבל במרכז הלוגיסטי.

ייתכנו עלויות נוספות בעת שחרור החבילה מהמכס בכפוף לנהלי מכס .

סך הערכת המחיר הינו סך כל פירוט התשלומים המצוינים לעיל.

לתשומת ליבכם, היות ובהתהליך מעורבים גם גורמים שאינם ניתנים לצפייה מראש או שאינם בשליטת מסטופ, לעיתים נוצרים פערים בחיוב עלויות החבילה בפועל לבין הערכת המחיר. על כן לא נוכל להתחייב על עלות כוללת סופית ולא יינתנו זיכויים במידה ויווצר פער.

לפי הערכת המחיר שלהם המשלוח אמור לעלות 19 דולר ולא יותר במיוחד לגבי עלות ספציפית של המשלוח עצמו ולא השירות הכולל שהם נותנים ( מכס מיסים וכו'..) שהוא עלול להשתנות בעת ההגעה לארץ וכו'..

לאחר שהחבילה הגיעה אל מחסני mustop בארה"ב

חוייבתי על סכום של 31$ בטענה כי המשקל כעת הוא 1.9 ( כנראה בגלל המשקל הנפחי) ושגודל החבילה לפתע גדל ל-13x10.6x4.7 (אינצים) משהו שקצת לא נראה לי הגיוני, (להל"ן העתק הערכה הסופית של המשקל מפי mustop)

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TH=class: dim, align: center][/TH]

[TH=class: dim, align: center]Length[/TH]

[TH=class: dim, align: center]Width[/TH]

[TH=class: dim, align: center]Height[/TH]

[TH=class: dim, align: center]Dim Weight[/TH]

[TH=class: dim, align: center]Scale Weight[/TH]

[TH=class: dim, align: center]Billed Weight[/TH]

[/TR]

[TR]

[TH=class: dim, align: center]Package 1[/TH]

[TD=class: dim_th, align: center]34.00cm[/TD]

[TD=class: dim_th, align: center]27.00cm[/TD]

[TD=class: dim_th, align: center]12.00cm[/TD]

[TD=class: dim_th, align: center]1.9v[/TD]

[TD=class: dim_th, align: center]1.0Kg[/TD]

[TD=class: dim_th, align: center][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: dim_totals, bgcolor: #CCCCCC, align: center]Totals:[/TD]

[TD=class: dim_totals, bgcolor: #CCCCCC, align: center]1.9v[/TD]

[TD=class: dim_totals, bgcolor: #CCCCCC, align: center]1.0Kg[/TD]

[TD=class: dim_totals, bgcolor: #CCCCCC, align: center]2.0Kg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

פניתי לאמזון לגבי גודל החבילה בעת המשלוח והצגתי בפניהם את שני הגדלים ( הנתון בתאור האתר והגודל שmustop חייבו אותי עליו) ושאלתי האם הדבר יתכן, נאמר לי שהדבר לא נשמע הגיוני כי בד"כ אורזים בקופסאות שגדולות רק במעט מהאריזה המקורית על מנת לשמור על המוצר בעת המשלוח.

בקיצור משהו פה מוזר לחלוטין, פעם ראשונה שאני משתמש בשירות שלהם וכנראה גם האחרונה, אציין שבעקבות העלייה המוזרה במחיר המשלוח כנראה שאצטרך לשלם גם 18% מע"מ (48.14 + 31 = 79$ כלומר מעל 75$ ) ובכך באופן רשמי הפכו לי את כל ההזמנה הזאת ליקרה ממש ולא כדאית.

אשמח להערותכם ועצתכם בעניין.

נ.ב

נכון לרגע זה עוד לא פניתי לmustop לקבלת הסבר מצידם, אעשה זאת מחר בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני קניתי ב- שנה שעברה עכבר G700 של לוג'יטק דרך בעלות של $49 והמשלוח ממסטופ היה $25.

אני יכול לציין שהחבילה באמת הגיעה באריזה "בול" בגודל הקופסא של העכבר, תוסיף כמה מ"מ עובי של הקרטון.

לגבי המע"מ אין לך מה לדאוג כי עלות המשלוח ממסטופ כלל לא קשורה לעלות המוצר ולא מחושבת איתו אלא רק מחיר העכבר נטו נחשב.

מה שמוזר זה שהם לוקחים $41 למשלוח עכבר מסכן לארץ ומורידים $10 כי זה דרך , עדיין די יקר.

עריכה:

אה, רגע...

יכול להיות שה-$29 שהציעו לך זה אחרי הורדת ההנחה? תשאל אותם.

אם אחרי ההנחה זה באמת $19, נראה לי הזוי לגמרי שלקחו לך $31.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי , העכבר שוקל 600 גרם , וגם אם תוסיף עוד קצת לחבילה , עדיין אין סיבה שהמשלוח יעלה יותר מהמינימום שהוא 19 דולר , מקסימום 25 דולר.

תדבר איתם.

בכל מקרה אתה לא תשלם מיסים.

הg700s שאני קניתי שוקל פחות ועם חבילה יותר קטנה , ולכן גם המשלוח שלו זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לומר לך על שהם שולחים מוצרים בקרטונים עצומים. נדיר שמוצר שהזמנתי הגיע בגודל סביר.

לרוב יכולתי להכניס כמות של עוד 2-3 מאותו מוצר לאותו הקרטון...

חברות השילוח מודדות את הקרטון שנשלח, לא אכפת להן אם יש קרטון של מקרר ובתוכו יש עכבר. זה מה שקובע.

קרה עם BUY2USA ששילמתי איזה 200 שקל יותר במשלוח בגלל שהמשקל הנפחי היה משמעותי גדול יותר.

בגלל זה אני קונה דרכם רק באמצעות 'קונים עבורך', זה מחיר FIX עד הבית בלי משחקים. אחריות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון רב עם , הנציג שלהם חרטט אותך.נדיר שהם שולחים מוצרים בקופסה מינימלית, אם יש לך מזל תקבל את המוצר בקופסה קצת יותר גדולה, ואם לא תקבל קופסה ענקית (לכן כמו d30DK במוצרים המועדים לפורענות אני משתמש בקונים עבורך של B2U) -

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, שולחים מוצרים הרבה פעמים בקרטונים גדולים הרבה יותר ממה שצריך.

ל- Buy2USA יש שירות של איחוד חבילות / אריזה מחדש - עולה 3 דולר לחבילה. אז אם החבילה גדולה משמעותית אפשר לשלם 3 דולר והם יארזו בקרטון מתאים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור, אתה מאשים את החברה הלא נכונה.

אתה אומר שזאת "פעם ראשונה ואחרונה" שאתה מזמן מ-mustop כאילו שהם אשמים בזה שהקרטון שהגיע אליהם הוא גדול יותר ממה שמופיע בעמוד המוצר באמזון.

אתה למעשה מאשים אותם בזה שהם משקרים במצח נחושה - אבל זאת טענה מטופשת הרי החבילה הזאת מיועדת אליך... אתה תקבל אותה ותראה בדיוק מה הגודל בפועל, הם לא יכולים פשוט לשקר ולצאת מזה.

מי שאשם פה הם שארזו את המוצר בקופסה גדולה יותר ממה שנחוץ. וזאת לא פעם ראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה לאחר שיחה עם mustop:

החדשות הטובות הם שהמע"מ לא מחושב ביחד עם מחיר המשלוח ולכן כנראה שאשלם רק את ה79$

החדשות הרעות שאין עם מי לדבר - חברה אטומה, עם סעיף התחמקות.. הם נתנו הערכת מחיר והם כעת מתחמקים ממנה, רשום במפורש שמחיר החבילה יעלה 19 דולר והמחיר הכולל של החבילה עלול להשתנות בעקבות מעמ מכס וכו', בקיצור הם דאגו לרשום זאת בצורה לא ברורה ומתחמקת אבל תקינה משפטית, מדינת ישראל.

רציתי לחסוך 2-3 דולר בכך שלא השתמשתי בbuy2usa ונדפקתי, וכן זאת הפעם הראשונה והאחרונה שאשתמש בשירות שלהם, אין שום סיבה בעולם להשתמש בשרות כזה, אתה פשוט קונה מוצר מבלי לדעת כמה אתה הולך לשלם והם לנוחיותם גובים מה שנוח להם. פשוט הזוי ומה אם היו אורזים לי את זה באריזה של מקרר ? היו ישר מחייבים אותי על 1000$ שילוח? בזיון, הדבר הראשון שעשו הוא לקחת כסף, היו אמורים לפנות אלי ורק אז לחייב ..

אני מבין את העניין שאמזון באמת יכלו לשלוח חבילה גדולה יותר ממה שהנציג טען מה שכן לא הגיוני בעליל שmustop לנוחיותם יתעלמו מהעניין ופשוט יחייבו אותי על החבילה כמו שהיא בניגוד מוחלט להערכת המחיר שלהם.

מחיפוש קצר בגוגל אני לא הראשון שנכווה וכנראה שזאת השיטה של החברה הזאת ...* זהירות* זהירות* זהירות *

אם מישהו חושב שאני מגזים רק בגלל שזה 12 דולר הפרש, אז תדמיינו את עצמכם חורשים את האינטרנט למחיר הכי זול ובסופו של דבר משלמים את ההכי יקר ועוד קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממזמן הזהרתי אנשים פה מMUSTOP...

שקניתי נעליים במבצע 19$ משלוח שלהם, ומה קרה? המשלוח עלה $19...אבל אז נתנו אותה ב-220 שקלים על בדיקת מכס אישית.

מאז עברתי לBUY2USA ברכישה של קונים עבורך (אחרי שנדפקתי כמו שכתבתי עם משלוחים לכתובת באופן עצמאי) ומאז ראש שקט.

אני יודע שאני קודם כל משלם בשקלים בויזה ולא בדולרים, המרות נוספות וכו', וגם זה המחיר שיקחו ממני ושום דבר לאחר מכן.

בMUSTOP אתה נותן להם הרשאה לפייפל לחייב אותך מתי שבא להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להאשים אותם שהם אטומים וששירות הלקוחות שלהם לא נחמד, אתה יכול להאשים אותם שהם לא טורחים להציע שירות של אריזה מחדש, ואתה יכול אפילו להאשים אותם על זה שהם לא כתבו (לטענתך בכל אופן) בצורה מספיק ברורה שהערכת המחיר שלהם יכולה להשתנות בין היתר בגלל גודל שונה של אריזה.

אבל כל זה לא ישנה את העובדה שהם לא אשמים בזה שהחבילה שלך נארזה בצורה מוגזמת.

לידיעתך גם ב-buy2usa היה קורה לך בדיוק אותו דבר. גם הם היו מחשבים את המחיר לפי האריזה הגדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מתעקש, חוץ מכשכתבתי את כותרת הדיון (בסימן שאלה) אין לי שום טענה כלפיהם לגבי צורת האריזה שאמזון ארזה, התלונה היא לגבי ההתנהלות שלהם עם מצב שכזה והניצול לרעה של הלקוח שלהם ..

שוב מה היה קורה אם היו אורזים לי את המוצר באריזה של מקרר ? היו מחייבים אותי במשלוח של 340 קילו, זה נראה לך הגיוני ?

לכן שוב מי שרוצה לשחק עם החברה הזאת רולטה רוסית בשביל אולי להרוויח דולר פחות שילך על זה מי שלא שיפנה לכל חברה אחרת בשוק שיש לה טיפה של כבוד ללקוח.. ממש מרגיש כאילו נפלתי בתרמית .. הערכת מחיר בדויה .. וגבייה של תשלום במקום מבלי בכלל לשאול אותי ..

תוהה אם בכלל לפתוח dispute בפייפאל או לא, רק על עניין של עקרון ואפילו לא על ה12 דולר האלו..

לגבי מחיר זהה בbuy2usa אתה טועה, הם מתחייבים לאותו מחיר סופי שמתקבל בהערכה לא משנה מה..! ומקסימום מתקיים עניין של אריזה מחדש בסך של 5 דולר

עריכה:

התקשרתי עכשיו לוודא איך buy2usa מתנהלים ומה שקורה הוא שכאשר המוצר מגיע אליהם למחסנים אתה מקבל אפשרות לבחור את סוג השילוח ורואה כמה המוצר יעלה לך, ואתה יכול לבחור באריזה מחדש, שילוח ימי, אווירי וכו' .. דבר שהייתי בטוח שקורה גם בmustop

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-BUY2USA עובדים אחרת מבחינת התשלום ואז התהליך כולו שונה.

בMUSTOP אתה נותן הרשאה לחייב אותך מתי שבא להם בויזה אז הם עושים הכל אוטומטית ולוקחים מלא כסף כשאפשר.

בBUY2USA, החבילה מגיעה אליהם, אם חסרה חשבונית אתה צריך לעלות כזאת/לשלוח במייל, ואתה מקבל את אפשרויות השילוח,מימדי החבילה,משקל וכו'

ואתה יכול לדעת מה לעשות באותו רגע. הם לא שולחים את החבילה עד שלא תבחר שיטת שילוח וכו' ותשלם את המחיר הסופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מתעקש, חוץ מכשכתבתי את כותרת הדיון (בסימן שאלה) אין לי שום טענה כלפיהם לגבי צורת האריזה שאמזון ארזה, התלונה היא לגבי ההתנהלות שלהם עם מצב שכזה והניצול לרעה של הלקוח שלהם ..

שוב מה היה קורה אם היו אורזים לי את המוצר באריזה של מקרר ? היו מחייבים אותי במשלוח של 340 קילו, זה נראה לך הגיוני ?

לכן שוב מי שרוצה לשחק עם החברה הזאת רולטה רוסית בשביל אולי להרוויח דולר פחות שילך על זה מי שלא שיפנה לכל חברה אחרת בשוק שיש לה טיפה של כבוד ללקוח.. ממש מרגיש כאילו נפלתי בתרמית .. הערכת מחיר בדויה .. וגבייה של תשלום במקום מבלי בכלל לשאול אותי ..

תוהה אם בכלל לפתוח dispute בפייפאל או לא, רק על עניין של עקרון ואפילו לא על ה12 דולר האלו..

לגבי מחיר זהה בbuy2usa אתה טועה, הם מתחייבים לאותו מחיר סופי שמתקבל בהערכה לא משנה מה..! ומקסימום מתקיים עניין של אריזה מחדש בסך של 5 דולר

עריכה:

התקשרתי עכשיו לוודא איך buy2usa מתנהלים ומה שקורה הוא שכאשר המוצר מגיע אליהם למחסנים אתה מקבל אפשרות לבחור את סוג השילוח ורואה כמה המוצר יעלה לך, ואתה יכול לבחור באריזה מחדש, שילוח ימי, אווירי וכו' .. דבר שהייתי בטוח שקורה גם בmustop

מה שאתה כותב ממש לא נכון. ב-Buy2USA אם החבילה שמגיעה אליהם גדולה ממה שכתוב, הם יחייבו לפי גודל החבילה, גם אם זה קרטון בגודל של מקרר. אין ספק שהתהליך של Buy2USA יותר נוח שכן הם מאפשרים לארוז מחדש, אבל אף אחד מהם לא הולך לפתוח חבילה חבילה ולראות אם ארזו לך קופסת גפרורים בקרטון של מקרר. הם מודדים מה יש ושולחים חשבונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני או לא זה מה יש, וגם buy2usa הם מחייבים אותך במשלוח של "340 קילו" במקרה כזה.

קישקוש בלבוש שיקרי ומטעה.

תפסיק לבלבל בביצים.

2013-11-27_1227.png

נכון, ב-buy2usa קיים שירות (בתשלום) של אריזה מחדש על מנת לחסוך בעלויות המשלוח.

כמו שאמרתי אתה יכול לבוא בטענות כלפי mustop שהם לא מספקים את השירות הזה, אבל אתה לא יכול לבוא כלפיהם בטענות על מחיר המשלוח עצמו. כי כאמור, גם buy2usa היו גובים ממך בדיוק כמו mustop לפי נפח החבילה הגדולה. ההבדל הוא שהם מספקים שירות של אריזה מחדש, זה נכון. ועדיין, mustop לא עשו שום דבר רע והפרסום שלך הוא חצוף ופוגעני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה כותב ממש לא נכון. ב-Buy2USA אם החבילה שמגיעה אליהם גדולה ממה שכתוב, הם יחייבו לפי גודל החבילה, גם אם זה קרטון בגודל של מקרר. אין ספק שהתהליך של Buy2USA יותר נוח שכן הם מאפשרים לארוז מחדש, אבל אף אחד מהם לא הולך לפתוח חבילה חבילה ולראות אם ארזו לך קופסת גפרורים בקרטון של מקרר. הם מודדים מה יש ושולחים חשבונית.

אז כנראה שלא הבנת אותי , לא אמרתי שהם בודקים חבילה חבילה, אמרתי שברגע שהחבילה מגיעה אליהם למחסנים בארה"ב הם מציגים לך את הגודל של החבילה בחשבונית כמו שאמרת אבל תוך כדי גם נותנים לך את האפשרות להחליט אם לארוז מחדש או לא ע"פ דעתך האישית ושוב לא מחייבים אותך באופן אוטומטי כמו mustop, אופציה כזאת נותנת לך הבחירה האם לשלם על החבילה כגודלה היא או לבקש לארוז מחדש( דרך אגב זה מה שנאמר לי בטלפון אין לי נסיון איתם, אתה מוזמן להתקשר ולברר בעצמך).

הגיוני או לא זה מה יש, וגם buy2usa הם מחייבים אותך במשלוח של "340 קילו" במקרה כזה.

קישקוש בלבוש שיקרי ומטעה.

תפסיק לבלבל בביצים.

2013-11-27_1227.png

אתה פשוט טועה, buy2usa היו מחשבים את המשלוח באותה צורה אבל נותנים לך לפני כן להחליט אם לשלם זאת או לא וזה ההבדל "הדק".

נכון, ב-buy2usa קיים שירות (בתשלום) של אריזה מחדש על מנת לחסוך בעלויות המשלוח.

כמו שאמרתי אתה יכול לבוא בטענות כלפי mustop שהם לא מספקים את השירות הזה, אבל אתה לא יכול לבוא כלפיהם בטענות על מחיר המשלוח עצמו. כי כאמור, גם buy2usa היו גובים ממך בדיוק כמו mustop לפי נפח החבילה הגדולה. ההבדל הוא שהם מספקים שירות של אריזה מחדש, זה נכון. ועדיין, mustop לא עשו שום דבר רע והפרסום שלך הוא חצוף ופוגעני.

ברור שאני יבוא בטענות כלפיהם, לא הגיוני שיחייבו אותי לפני שיצהירו בפני את המחיר הסופי, אני מודע לכך שאני אישרתי תשלום חופשי מפייפאל והטעות היא גם שלי שלא בררתי את הסקנדל הזה לפני (חיפוש קצר בגוגל מוצא עוד הרבה נפגעים מהשיטה), השיטה שלהם פשוט מטעה במהותה ובכך אנשים פשוט נופלים. כל בן אדם שפוי לא ישתמש בשרות שלהם בידיעה שיכולים לגבות לו מהחשבון 500 דולר על משלוח של מחזיק מפתחות לדוגמה ועוד האשמה תהיה עליו.

ודבר נוסף תוריד טונים ותשמור על שפה נאותה, עצם העובדה שיש לך בעיה בהבנת הנקרא של דבריי לא נותנת לך לגיטמציה לדבר ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...