S4 / Nexus5 / G2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S4 / Nexus5 / G2

Game5

Recommended Posts

אני הולך לקנות מכשיר בשבועיים הקרובים ואני מניח שזה יהיה אחד מהמכשירים שרשמתי בכותרת.

יש לי S2 שנתיים וחצי והוא עובד ללא דופי (אני מביא אותו לאבא שלי), כך שיש לי נטייה להמשיך עם סמסונג.

בנוסף אני מעדיף לקנות את הפלאפון בארץ, בעיקר בשביל אחריות נוחה.

מחירים:

הS4 עולה באזור ה2550,

G2 באזור ה 2650 (ל16 gb).

ואני מניח שהנקסוס יהיה אולי כמה מאות פחות.

שמתי לב שיש בפורום נטייה להיות נגד S4 ויותר לכיוון G2 , אני אשמח ליותר פירוט מדוע.

אני לא משתמש באפליקציות כבדות ולא ממש משחק, כך שהבדלים קטנים במעבד פחות רלוונטים לי.

ואגב,

נראה לי כדאי לשנות את התמונה של הפורום למשהו שלא מריץ ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בינתיים החנות היחידה לפי zap שמוכרת את הNexus 5(דגם ה16GB) היא החנות הבאה

http://www.gomobile.co.il/lg-nexus-5

והמחיר ₪2999 .

אולי עדיף פשוט לבצע השוואה עד כמה שזה יעזור

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5125&idPhone2=5543

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתרונות של הs4,

-סוללה נשלפת.

-אפשרות להרחבת זכרון.

יתרונות של ה-g2,

-מעבד, מעבד גראפי.

-סוללה, נחשבת לסוללה הטובה ביותר בסלולר כיום.

-מסך.

-ממשק יותר פתוח מבחינת שינויים.

-מצלמה עם מייצב תמונה אופטי.

בהשוואה בין שניהם הg2 פשוט טוב יותר ולשימושים שלך היתרונות של הs4 לא משמעותיים.

לנקסוס 5 יש את כל היתרונות של הg2 למעט הסוללה והמצלמה בקיצור g2 מסורס. היתרונות הכי משמעותיים של משפחת הנקסוסים זה העדכונים השוטפים של ,מערכת נקיה ללא ממשק כזה או אחר, מחיר(במידה ואתה קונה בחול כי בארץ זה מחיר רגיל לחלוטין).

ראיתי הזמנה מוקדמת של הנקסוס 16 gb ברמי לוי באיזור ה 2800 שקל.

אישית הייתי לוקח את הg2 יש לו הכי הרבה יתרונות, אבל בסופו של דבר זה שיקול שלך לא חשב שתתאכזב מאף מכשיר, תקרא ביקורות תראה סרטונים ותחליט מה מתאים לך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים איך שמכשיר של 350$, בישראל הופך ל 800$+++. אבי כץ, לטיפולך.

זה לא מדויק, כי מחירו 350$ רק בהזמנה ישירות מהחנות של . אני לא בטוח שיבואנים מקבלים אותו במחיר הזה (נניח שלגוגל אין שולי רווח על המוצר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי אנשים שוחכים פה שלG2 הקוראני יש הרחבה לכרטיס וגם אפשר להוציא סוללה(2600 ולא 3000Mh ). עד פה יתרונות אבל....... הוא לא עובד אם כל החברות בארץ,וגם לך תביא את זה עם עלות משלוח,עוצרים במכס אכלתה אותה,אין אחריות,ולך לחפש מי יתקן אם נשבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחכה לתחילת השנה עם הHTC הבא. מקווה שאוכל לסגור עליו. יש כבר שמועות חביבות.

בינתיים אני משתעשע במחשבה להשיג איזה 1000 שח על האייפון 4 ואז אולי אשיג איזה ONE משומש ב2000.. הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה "HTC הבא" אתה בכלל מדבר?

M8 שנמצא כרגע כבר בפיתוח וייצא בתחילת השנה, יענו הONE הבא. זה עוד לא הרבה זמן וכבר יהיה לו את ה SENSE 6.

ולא אני לא מחכה עד אינסוף. מבחינתי מכל האנדרואידים שעד עכשיו ראיתי, כל הסמסונגים מגעילים אותי, הנקסוסים סבירים לתו מחיר אבל לא הכי מתאימים לי, הLG כמעט נבחר אבל כרגע לא, והHTC לפחות מבחינת חווית המולטימדיה הכללית שלו הכי כיפי.

יצא לך לשחק איתו גם? מה מסקנותיך? (יש לו רדיו וIR לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה בגוגל המידע היחיד שיש על המכשיר הזה (חוץ מהעובדה שהוא קיים ויצא אי שם בסביבות אביב 2014 שזה עוד נצח במונחי , כמעט חצי שנה מהיום) היא שהוא יגיע עם סנס6, שגם עליו אין שום מידע רלוונטי... בקיצור, חוץ מהעובדה המדהימה ש-"HTC תוציא ב-2014 טלפון חדש" לא ידוע עליו פשוט כלום ושום דבר, וזהו אתה החלטת שזה הטלפון שאתה מחכה לו? איזה יופי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה בגוגל המידע היחיד שיש על המכשיר הזה (חוץ מהעובדה שהוא קיים ויצא אי שם בסביבות אביב 2014 שזה עוד נצח במונחי , כמעט חצי שנה מהיום) היא שהוא יגיע עם סנס6, שגם עליו אין שום מידע רלוונטי... בקיצור, חוץ מהעובדה המדהימה ש-"HTC תוציא ב-2014 טלפון חדש" לא ידוע עליו פשוט כלום ושום דבר, וזהו אתה החלטת שזה הטלפון שאתה מחכה לו? איזה יופי...

קודם כל, אמרתי גם שאני בינתיים אנסה לקמבן את האייפון 4 בתמורה ל1000 שח ולהשיג ONE משומש בעד 2000 שח. אז זה כבר יקדם אותי לאנשהו. ואז לכשיגיע החדש (והוא יגיע ויהיה שדרוג משמעותי לנוכחי בוודאות הרי), אז אחליף אליו. לפחות יש לי תכנית פרקטית ;)

חוצמזה, מה לא הגיוני בלהניח שאם הנוכחי עונה כמעט על כל הציפיות שלי, אז הבא יענה עוד יותר? הנחה פשוטה.

ולא ענית לי למה אתה לא בחרת בו.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב, אתה יודע לצלם :xyxthumbs:. שאפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...