Asus Zenbook - אכזבה קשה - עמוד 2 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus Zenbook - אכזבה קשה

oded6188

Recommended Posts

אז תן לי להבין את הרטוריקה שלך:

בוא נניח שקניתי למשל יוקרתי מאוד של , ופעם אחר פעם החליפו לי למחשב עם תקלה. האם זה אומר שסמסונג היא חברה גרועה ועל כן המקררים שלהם גרועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, לא פתחתי את הדיון ליצירת וויכוח (למרות שזה תמיד כיף לריב)

בסה"כ כתבתי את דעתי האישית על הסידרה הזאת, על סמך ניסיון אישי וכואב

מכאן והלאה - שכל אחד יעשה את ההחלטות שלו... אני רק הנחתי את זה כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאני אומר את זה, אבל מהניסיון הרב שלי בתחום המחשבים הניידים, שום דבר לא מתקרב לרמת איכות של המחשבים של .

אומנם מהצד של היצרניות שמשתמשות בווינדוס - יש את דל שלדעתי מס' 1.

אבל עדיין עם כל הצער שבדבר, לדעתי מייצרת את ליין המחשבים ברמה הכי גבוהה שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

עזוב.

לחברה יצא מוצר גרוע ( לא אומר כל המחשבים, כן ),

ולך יצאה אנלוגיה גרועה. נו, קורה.

אם יצא מוצר גרוע, ואתה לא מדבר על שאר המוצרים, איך זה בדיוק מצביע על חברה כגרועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה

מה נסגר ?

טוב, זה היה רק עניין של זמן עד שנגיע לאפל.

נו, אשרי המאמין !

מה הבעיה? רק לך מותר לחוות דעה ולשתף משהו?

ואתה מדבר "עניין של זמן עד שנגיע לאפל" כאילו אני איזה חסיד שלהם.

לא יכלת להבין מהניסוח שאני מתעב את החברה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יצא מוצר גרוע, ואתה לא מדבר על שאר המוצרים, איך זה בדיוק מצביע על חברה כגרועה?

אפשר לטעון שחברה שמייצרת מוצר כל כך גרוע היא גרועה בעצמה. הכל תלוי איך אתה מגדיר את שם התואר "גרוע". זאת הגדרה סובייקטיבית שמהווה ריק, וכל אחד יכול ליצוק לתוכה את המשמעות שלו. אני לא מבין מה הבעיה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוסיף מעט מניסיוני עם ZENBOOK של ASUS:

(במאמר מוסגר - אינני חושב שאסוס חברה גרועה, אלא שיש לה את מגרעותיה שלה, בדומה להרבה חברות אחרות בעלות שם מכובד)

יש ברשותי UX32A. המחשב לעיתים נוטה להכבות - ככה סתם, OUT OF THE BLUE. לא מתחמם, לא מסך שגיאה כחול של ווינדוס - לא. פשוט נכבה, כאילו שולפים ממנו את הבטריה. חיפוש קצר בגוגל העלה שמדובר בבעיה מוכרת וחוצה דגמים שונים של ניידי פרמיום, ללא תלות מיוחדת בדגם. אסוס מצידה, חרף "הצקות" מצד לקוחותיה, לא לוקחת אחריות ולא עושה יותר מדי על מנת לפחות להודות בכך שהבעיה קיימת (מזכיר חברה אחרת שלא כל כך אוהבים כאן, לא?). לראיה, ראו את הדיון שמתנהלך כאן כבר מעל לשנה:

http://technologicaltheologian.blogspot.co.il/2012/10/zenbook-prime-and-unexpected-shutdown.html

אם זה לא מספיק, אז אחרי 7 חודשים מיום רכישת המחשב, המטען התפגר. שוב, סתם כך, ללא סיבה מיוחדת. 2 (!) מטענים חלופיים, בזמן שמחוברים, כנראה גורמים לאי-יציבות חשמלית כלשהי, שמתבטאת בכך שהשימוש בטאצ'פאד הופך להיות בלתי אפשרי - הסמן פשוט מרצד ללא שליטה. חיפוש נוסף בגוגל העלה שגם הבעיה הזו מוכרת, אך שוב, לא על ידי עצמה.

כל האמור מוביל לכך, שאני אישית לא ארכוש יותר את מוצרי החברה וגם לא אמליץ לאחרים. וכן, יש לי נקסוס 7 שפועל בלי בעיות מיוחדות, אך אם הייתי צריך לבחור היום - הייתי נאנח עמוקות, ולא קונה אותו מפני שהוא מיוצר ע"י .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתגובה הראשונה שלהם כמעט שכחתי לציין עוד מקרה שקרה לי עם הUX31A:

בערך שבוע אחרי שרכשתי אותו, חיברתי את המטען לחשמל (שקע שמעולם לא עשה בעיות), פתאום היה בום חזק, הבזק של אור וחום (נשרפו לי קצת שערות ביד) והמטען עצמו נהיה מפויח כולו והמגעים קצת הותכו. מיותר לציין שזה קיצר את כל הבית, אך המטען עצמו המשיך לעבוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי, ברגע שלחברה יש ליין בעיתי מבחינת בקרת איכוות, פחות משנה לי מה המוצר. אני פשוט אפסיק לקנות. בנוגע לאסוס, אין לי מכשיר שלהם, אך בזמנו כשחיפשתי ניידים, היו הרבה ביקורות שדיברו על השבריריות וחוסר בקרת האיכות שלהם. בסוף קניתי מחשב של לנובו (גם עם שלל בעיות) אך in long run אני חושב שעשיתי בשכל. כל אחד מהחברים שלי שקנה מחשב של דיבר על כך שהם איטיים/ עושים בעיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...