הדיון הראשי לקבוצתית של ה-SSD - עמוד 4 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי לקבוצתית של ה-SSD

idanmal

האם רכשת כונן SSD במסגרת הקניה הקבוצתית?  

44 הצבעות

1. 1. האם רכשת כונן SSD במסגרת הקניה הקבוצתית?

• רכשתי את דגם ה-EVO
    • רכשתי את דגם ה-PRO
    • מתלבט בגלל המחיר

Recommended Posts

גם AHCI בביוס זה לא חובה אם כבר נכנסים לפולמוס.

אבל הגדרתו כפעולת חובה היא דבר חיובי ובסיסי, בדיוק כמו התוכנה של שמאפשרת להפעיל עליו RAPID שהוא השוס של הכונן בעצם ובלעדיו פוטנציאל הביצועים של הכונן לא ממומש.

- - - תגובה אוחדה: - - -

בדיוק הפוך.

מה בדיוק אתה טוען? ש"שינה" זה SLEEP ו"מצב שינה" זה hibernate?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע מאיפה הבאת את זה.

אני לא מדבר עברית, אני מדבר אנגלית.

באנגלית העניין מאוד ברור.

http://www.howtogeek.com/102897/whats-the-difference-between-sleep-and-hibernate-in-windows/

אולי יש טעויות נפוצות שהשתרשו בתרגום לעברית, שמקורם לא ברור לי.

זה לא אומר שהם נכונות.

כנראה שהגיע הזמן לעשות סדר במונחים, ולהתחיל במקורם באנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה הכמות שהRAPID לוקח מהזיכרון, והאם זה קבוע או דינאמי, והאם זה נקבע בהתאם לגודל הכונן ו/או גודל הזיכרון במחשב.

אבל בעיקרון כן, הRAPID מאיץ את הפעולות מול הEVO.

בדגם הישן ודגם הPRO הRAPID לא תומך(או בגלל החלטה שיווקית של , או בגלל שלEVO יש גם CACHE פנימי שמייעל את העבודה מול הRAPID, ואולי גם הופך אותה ליותר בטוחה בפעולות עם WRITE CACHE[סתם מעלה השערות פרועות]).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה הבאת את זה.

אני לא מדבר עברית, אני מדבר אנגלית.

באנגלית העניין מאוד ברור.

http://www.howtogeek.com/102897/whats-the-difference-between-sleep-and-hibernate-in-windows/

אולי יש טעויות נפוצות שהשתרשו בתרגום לעברית, שמקורם לא ברור לי.

זה לא אומר שהם נכונות.

כנראה שהגיע הזמן לעשות סדר במונחים, ולהתחיל במקורם באנגלית.

אתה יכול לדברמה שמתחשק לך. בפועל כשתלחץ בWINDOWS על שינה אתה תעבור לSLEEP ומצב שינה יעביר אותך לHIBERNATION. כל ההתפלספויות שלך לא ישנו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל- Page File

אצלי יש 32GB של ואם אני מגדיר את הזכרון הוירטואלי לפי ההמלצות של זה יוצא 34 גיגה קובץ.

הפתרון הכי יציב לבעיה שמצאתי הוא להגדיר custom size כאשר המקסימום הוא לפי מה שחלונות המליצה (אצלי 34 גיגה) והמינימום הוא 800 מגה (פחות מזה וחלונות מתלוננת שאין לה מקום לכתוב crash dump).

בכל מקרה, הגדרתי ככה ואני רואה שהגודל של הקובץ לא גדל מהמינימום.

אם רואים שהקובץ גדל אפשר קצת להגדיל את המינימום.

לפני שעליתי על השיטה הזאת אני הגדרתי לו מינימום ומקסימום על 2 גיגה והיו לי קריסות מדי פעם (תוכנות מתלוננות שנגמר הזכרון למרות שיש 10 גיגה פנויים). אז אני לא ממליץ על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הכי יציב לבעיה שמצאתי הוא להגדיר custom size כאשר המקסימום הוא לפי מה שחלונות המליצה (אצלי 34 גיגה) והמינימום הוא 800 מגה (פחות מזה וחלונות מתלוננת שאין לה מקום לכתוב crash dump).

לפני שעליתי על השיטה הזאת אני הגדרתי לו מינימום ומקסימום על 2 גיגה והיו לי קריסות מדי פעם (תוכנות מתלוננות שנגמר הזכרון למרות שיש 10 גיגה פנויים). אז אני לא ממליץ על זה.

הנה ההוכחה שלא מומלץ לבטל לגמרי את הPF, למרות שיש כאלו שעושים זאת והכל עובד אצלם בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...