הדיון הראשי לקבוצתית של ה-SSD - עמוד 18 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי לקבוצתית של ה-SSD

idanmal

האם רכשת כונן SSD במסגרת הקניה הקבוצתית?  

44 הצבעות

1. 1. האם רכשת כונן SSD במסגרת הקניה הקבוצתית?

• רכשתי את דגם ה-EVO
    • רכשתי את דגם ה-PRO
    • מתלבט בגלל המחיר

Recommended Posts

תגיד AHCI בביוס, ממליץ לעדכן את וזהו באופן כללי, יש לך 250GB, אני לא רואה סיבה להקטין את הזיכרון הווירטואלי כל עוד לא חסר מקום.

משחקים שמומלץ להתקין עליו? משחקים שיש להם זמני טעינה ארוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
קיבלתי את הכונן היום.

הגדרות שכדאי להגדיר בווינדוס 8.1?

לעדכן לעדכון האחרון?

אילו משחקים ירוויחו הכי הרבה מהתקנה על הssd לעומת hdd? (בהנחה שאני לא אוכל להתקין את כל המשחקים על 250 גיגה).

ראיתי שסעיף

3. להקטין את כמות הזיכרון הוירטואלי למשהו כמו 1024MB , קצת בסימן שאלה מבחינתכם , אז האם אני צריך לפעול לפי הסעיף הזה למרות שיש לי "רק" 8 גיגה ראם?

1) ביטול ההיברנציה כדי לשחרר 8GB.

2) זה צריך לעשות לפני כתיבת הקבצים עליו, אחרת העדכון עלול לפגוע(לוגית) בביצועי הכונן.

2B) תלוי במשחק, יש כאלו שההשפעה קטנה, יש כאלו שהיא גדולה מאוד.

3) (א)אתה יכול לנסות לבטל לגמרי, (ב) או להשאיר 1-2GB בהתאם לצורך(שאותו אתה יכול לבדוק אחרי שקיבלת הודעת באפשרות (א), או ישר לדלג לשלב (ב) ולקחת מרווח ביטחון על עיוור).

בעיקרון אם הכל עובד טוב ללא הPF עדיף לבטל אותו.

ואם לא הכל עובד מושלם אחרי ביטולו, עדיף כמה שיותר קטן כדי למנוע עבודה מיותרת במצבי דליפת זיכרון/קריסה או שימוש כללי לא יעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)זה צריך לעשות לפני כתיבת הקבצים עליו, אחרת העדכון עלול לפגוע(לוגית) בביצועי הכונן.

למה הכוונה ? כדי לקבל ביצועים אופטימליים צריך לפרמט אחרי עדכון גירסא ? :screwy:

וביטול זכרון וירטואלי, גם אם יש לך 32GB RAM, יתן קריסות בתוכנות ומשחקים מסויימים. הייתי עם זה מבוטל וBF4 תמיד היה קורס לי אחרי 5-20 דקות משחק, איך שהפעיתי את זה (400-1024MB) זה הפסיק, אותו דבר לגבי . אין טעם לנסות לבטל, אין קסמים, אצל אף אחד לא יפעל טוב המחשב בלי וירטואלי. מי שמספר שכן, כנראה ביטל רק לאחרונה, ולא מבין שהקריסות האקראיות שיש לו הם בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הכוונה ? כדי לקבל ביצועים אופטימליים צריך לפרמט אחרי עדכון גירסא ? :screwy:

באופן כללי הרבה עדכוני הורידו ביצועים לאנשים.

כנראה שהעדכוני FW לפעמים משנים משהו באלגוריטמים, שאינו עובד באופן יעיל עם המידע שנכתב עם האלגוריטמים הישנים.

לכן עדיף קודם כל לעדכן, ואחר כך לכתוב את המידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המון כוננים, והמון פירמוורים.

לכן אני מזמן הפסקתי להמליץ לאנשים לעדכן FW בלי סיבה.

לא מחייב שהעדכון באמת יזיק לביצועים, אבל האפשרות סבירה וכדאי להימנע.

אם אין בעדכון משהו קריטי שאתה צריך, עדיף לחכות להתקנת הוינדוס הבאה, ואז לגבות את המידע הנחוץ, לעדכן FW, ולעשות פירמוט/התקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקור?

קריאה של שנים בפורומים.

לך תקרא בפורומים של יצרניות הכוננים כל פעם שיוצא עדכון FW חדש.

אני מבטיח לך שתיתקל בלא מעט מקרים שיגרמו לך לחשוב פעמיים לפני עדכון FW.

אולי אתה חושב שהEVO כבר מעבר לכאלו תופעות וכל העדכונים שלו אינם פוגעים בביצועי המידע הקיים.

אולי...

העובדות שהשתרשו והצמיחו עץ אצלי בעקבות כוננים ועדכונים אחרים שידועים לי, לא יעלמו אל מול אפשרות תיאורטית לא מוכחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודאי שאנשים עושים בדיקה לפני ואחרי העדכון ומעלים את לפורומים.

בגלל זה! אני אומר את מה שאני אומר.

אומנם לא יצא לי להסתובב בפורומים של סמסונג אז אני לא יודע, אבל בפורומים של לפחות 3 של חברות אחרות כן יצא לי לקרוא על כמה וכמה עדכונים.

והמסקנות שהגעתי אליהם בנושא הם מסקנות נפוצות שהרבה אנשים הגיעו אליהם כתוצאה מתהליך הפקת הלקחים מעדכוני FW במשך השנים האחרונות.

ולמרות זאת יכול להיות שזה לא רלוונטי לעדכוני האחרונים.

ובעדכון הבא אולי המצב ישתנה שוב, כמו שקרה לא מעט פעמים בעדכוני FW לכונני בעבר.

לכן אני מציע לעדכן FW רק לפני פירמוט/התקנה(אלה אם כן מדובר על עדכון קריטי).

אם תקשיב לעצה שלי אתה לא תיפול למצב אותו אני מתאר.

ואם אתה לא תקשיב אז אולי תיפול ואולי לא.

וגם אם לא, אז באחד העדכונים בעתיד אולי דווקא כן, ואז תתן לעצמך כפה במצח :facepalm: ותאמר: "למה הייתי צריך להתקין את העדכון דווקא עכשיו? מה היה רע לי?".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

samsung 840 evo over provisioning - לוקח 10 אחוז מהכונן , זה שווה את זה או לבטל?

עדכנתי לעדכון האחרון , ועדיין לא התקנתי את מערכת הפעלה על הכונן , אין שינוי בביצועים לטוב ולרע.

הiops נמוך משמעותית מבתוצאות של עידן ומהמקסימום.

עדכון - התקנת rapid storage ונטרול "ניהול צריכת חשמל בקישור" הביא לשיפור משמעותי בביצועים , למרות שעדיין התוצאות של עידן טובות יותר (והן אפילו עוברות את המקסימום בiops כתיבה) ויש עוד מקום לעוד ביצועים עד המקסימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^עברתי על הדיון שלך , תודה.

קודם כל , הssd זה דבר מדהים , אני סוף סוף מרגיש שאני מנצל את החומרה החזקה , רק שעכשיו אין לי זמן להדליק את המחשב ולהכין ארוחת בוקר עד שהכל עולה.

התקנת 8.1 לקחה הרבה זמן , בגלל כמה סיבות שקשורות למערכת עצמה:

1.סינכרון הגדרות מהמערכת הקודמת , למרות שסימנתי לא לעשות את זה.

2.הייתי צריך לחבר כל פעם דיסק קשיח , להפעיל את המחשב , להפעיל מחדש , להגדיר את הכונן כלא זמין , לכבות , ואז לחבר עוד דיסק ולחזור על הפעולות , ואז בסוף אחרי שכולם מזוהים - להגדיר את כולם כזמינים , אחרת המערכת לא מזהה אותם.

המקסימום קובץ החלפה שהוגדר אחרי הפעלת מקסימום ביצועים בסמסונג , הוא 1920 , להנמיך ל 0 עד 1024?

כשאתם אומרים לבטל מצב שינה , אתם מתכוונים לhibernate ?

להפעיל מיטוב קבוע על הכונן בווינדוס 8.1?

אחרי התקנת הווינדוס התוצאות השתפרו משמעותית (עם ובלי rapid):

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...