מערכת שמע עבור העבודה של אבא שלי - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת שמע עבור העבודה של אבא שלי

Ido.G

Recommended Posts

היי

אנחנו מעוניינים לקנות לאבי מערכת שמע לכבוד היום הולדת שלו. המערכת תמוקם בעבודה שלו (הוא עצמאי). תקציב - 400,500,600...

• צריכה להיות עוצמה סבירה (לא משהו מיוחד... אבל שישמעו בסביבה קצת פתוחה)
  • אמין
  • תמיכה ב CD
  • תמיכה בקלטות (כן...)
  • איכות שמע טובה (שוב, לא משהו מיוחד, אבל שישמעו סבבה)

מהנסיון שלי, מערכות סטריאו נוטות להיות לא אמינות. עד עכשיו גם היתה לו מערכת סטריאו יפנית כלשהי והיא מתה לאחר שלוש-ארבע שנים.

חשבתי על המערכת הזאת: http://www.eurocomdc.co.il/?CategoryID=199&ArticleID=1048

ב 500 שקלים. יש תובנות? הערות?

אשמח לעזרה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח לא ראיתי מערכת כזאת משנות התשעים :silly:

היה לי נסיון לא טוב עם פנאסוניק

בנעוריי קניתי מערכת בסביבות 1000 ש"ח, אחרי שנה בערך התחילו הבעיות..

המערכת היתה רוצחת דיסקים סדרתית! כל דיסק שהייתי מכניס אחרי תקופה התחיל לקפוץ ורק החמיר עם הזמן עד שהיה נהרס לגמרי (השתמשתי בצרובים, לא העזתי להכניס דיסק מקורי)

אחרי זה גם הכפתור של הווליום השתגע.. לא משנה איך תסובב אותו הוא עושה מה שבא לו. בעיה שנתקלתי בה לא פעם אחת גם במערכות של ופיוניר

בשלב מאוחר יותר הסאונד נהיה בהדרגה מתכתי ושטוח, בסופו של דבר כל התדרים הנמוכים נעלמו לגמרי ושום פעולה שבוצעה לא סידרה את זה

בקיצור.. למה לא ללכת על משהו עדכני יותר?

למשל MicroLab FC530U

לא צריך בשבילו מקור חיצוני. יש כניסת וקורא כרטיסים ואפילו רדיו מובנה

דיסקים זה נחלת העבר, ושלא נדבר על קלטות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר. אבל אבא שלי משתמש בזה.. מה לעשות. אבא שלי זקן - זה מה יש. הוא גם משתמש במוזיקה מה SGS שלו, הוא כן מתקדם אט אט, אבל עדיין רוצה גישה לקלטות ולדיסקים שלו. האמת - בצדק. לפעמים זה כיף ונוח לשים דיסק במערכת ולשמוע "אלבום". בקיצר חובה קלטות ודיסקים.

המערכת ההיא של פנסוניק יחסית "מודרנית", יש שם גם חיבור AUX\אייפון\USB. המערכת של מיקרולאב מעניינת דרך אגב - לא הייתי מודע לכך שהתחילו לייצר "רמקולים" שכוללים גם קורא כרטיסי זכרון ורדיו. נחמד מאוד!

המערכת שהיתה לך היתה "מערכת סטריאו" או "מערכת שמע ניידת"? (רמקולים נפרדים לעומת מקשה אחת)

דרך אגב - מה הקטע של כניסת USB? זה כאילו -OTG? מה אמורים לעשות עם זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם, לפני שנים רבות ,חקרתי את העניין לעומק...דיברתי עם מוכר שאני מכיר וגם עם 2 מעבדות ונוצרה לי מן תמונת פרופיל של התקלות השכיחות.

הדברים שנוטים להתקלקל במערכות הם:

-מגשי דיסקים שיוצאים החוצה כמו כונן ובפרט הכוננים מרובי הדיסקים.- ולכן מומלץ ללכת דוקא על הכוננים שנסגרים מעל הדיסק כמו במכשיר שהצגת.

-בקלטות: חשוב שלא יהיו רכיבים דיגיטליים (מסך או כפתורים)על דופן הטייפ שנפתח אתה הרי פותח וטורק אותה הרבה וכל בעיה הכי קטנה משבשת לך את המערכת.

-גלגלי הווליום :יש 2 סוגי גלגלים 1. מכני שמסתובב על הברגה ו'נתקע' כשהוא בשיא או במינימום הוא המומלץ ביותר אבל לא שכיח במערכות עם שלט (אא"כ יש מנוע בגלגל וזה היותר יקרות)2.גלגל דיגיטלי שבו הסיבוב לכיוון ימין מפעיל חיישן שמגביה ולהפך לשמאל . החברות אוהבות את זה כי זה מתאים לשליטה כפולה (גם מהשלט).והוא השכיח יותר אבל אחוז גבוה במיוחד מהתקלות היו בחיישנים שלו) עוד אופציה מומלצת היא שאין גלגל אלא השליטה בווליום עם 2 לחצנים (למעלה ולמטה).

-מנסיון ואולי זה יפתיע לא ולא פנסוניק העמידות ביותר אלא aiwa.

לא צירפתי קישורים כי אני לא מכיר היום דגמים ספציפיים.

מקווה שיכלתי לעזור.:s0403:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר. אבל אבא שלי משתמש בזה.. מה לעשות. אבא שלי זקן - זה מה יש. הוא גם משתמש במוזיקה מה SGS שלו, הוא כן מתקדם אט אט, אבל עדיין רוצה גישה לקלטות ולדיסקים שלו. האמת - בצדק. לפעמים זה כיף ונוח לשים דיסק במערכת ולשמוע "אלבום". בקיצר חובה קלטות ודיסקים.

המערכת ההיא של פנסוניק יחסית "מודרנית", יש שם גם חיבור AUX\אייפון\USB. המערכת של מיקרולאב מעניינת דרך אגב - לא הייתי מודע לכך שהתחילו לייצר "רמקולים" שכוללים גם קורא כרטיסי זכרון ורדיו. נחמד מאוד!

המערכת שהיתה לך היתה "מערכת סטריאו" או "מערכת שמע ניידת"? (רמקולים נפרדים לעומת מקשה אחת)

דרך אגב - מה הקטע של כניסת USB? זה כאילו -OTG? מה אמורים לעשות עם זה?

המערכת שלי היתה סטריאו (רמקולים נפרדים)

אנחנו באותה סירה.. גם אבא שלי "מפחד" מטכנולוגיה ואני עדיין צריך להסביר לו (כמעט כל יום) איך מדליקים את הטלויזיה, או פעולות אלמנטריות בטלפון שלו

אני מאמין שכניסת הUSB מיועדת לDOKים. אפשר להכניס ל DOK בנפח 8GB כאלף שירים . . .

אגב, לא בטוח שמערכת כמו שהצגת תהיה קלה יותר לתפעול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבודה שלו אין שום גישה למחשב כזה או אחר?

בעיקרון הוא יכול לחבר כונן דיסקים נייד לטלפון אבל לפי מה שאמרת זה יהיה טיפה מסובך בשיבלו.

דיסקים וקלטות אלו אמצעים מיושנים אתה יכול להעביר את כל הדיסקים לכרטיס או דיסק און קיי ובשביל הקלטות אתה יכול ללכת לחנויות צילום בדרך כלל יש להם מכונה כזאת שאפשר להוציא את הפסקול מהקלטת ולהעביר למחשב.

אני חושב שאולי כדי לך לחפש מקום שמוכר וואקמן ולחבר אותו לרמקולים חיצוניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...