מבקש הסבר קצר על תוכנת hyper-v - עמוד 3 - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש הסבר קצר על תוכנת hyper-v

blackhawk

Recommended Posts

אתה לא מבין ? יש לך מחשב פיסי ? הוא יכול לארח מכונות ווירטואליות, זהו. תוכל להתקין על הברזל כל סוג של HYPERVISOR, של VMWARE, או VIRTUALBOX. עליהם מכונות ווירטואליות מה שבא לך. כמובן שלא תוכל כמו שנאמר להתקין HYPERVISOR כמכונה ווירטואלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

בסה"כ אומרים לך שאתה מנסה להתקין מכונה וירטואלית בתוך מכונה וירטואלית. שזה מיותר ולא נחוץ בכלל.

יש לך מכונה מארחת אחת. זה המחשב הפיזי שלך. תתקין בו איזה כלי שאתה רוצה לאירוח מכונות וירטואליות - virtualbox, vmware, hyper-v, ובתוך הכלי תתקין, תריץ ותנהל כמה מכונות וירטואליות שאתה רוצה.

תחשוב במושגים של אורח ומארח. המחשב הפיזי הוא המארח - יש לך אחד כזה. המכונות הן האורחות. אתה לא תגדיר אורח כמארח בעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ה"ווירטואליזציה" היום היא שייכת ברובה לתחום הHARDWARE BASED VIRTUALIZATION.

מעבדים צריכים לתמוך בזה על מנת לאפשר ווירטואליזציה של ארכיטקטורת X86., זה נועד בין השאר ממה שאני יודע לצורכי אבטחה, וכמובן לעבודה עצמה, שמעבד פיסי יידע מאיזו מכונה ווירטואלית הגיעה הבקשה. זו תוספת חומרתית במעבד, בAMD זה AMD-V ובאינטל זה VT-X/VT-D, אפשר לראות בCPUZ.

http://en.wikipedia.org/wiki/X86_virtualization

עכישו (וכל זה ממה שאני זוכר ייתכן שאני טועה פה ושם), כשיוצרים וורטואלים, הם עצמם חסרים את היכולת הזו. כי זו יכולת חומרתית ואילו מעבד ווירטואלי הוא תוכנה בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...