מבקש הסבר קצר על תוכנת hyper-v - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש הסבר קצר על תוכנת hyper-v

blackhawk

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מחפש את התוכנה שאפשר להרים איתה שרת DHCP DNS(לפי ROLES) מכונות וירטואליות וכו'

אם לא הסברתי את עצמי נכון אני רוצה לעבוד איתה על המחשב האישי שלי ולא לשים אותה על שרת או משו אירגוני כלשהו.

סתם ללמידה, כי ראיתי ביוטיוב שאנשים עובדים עם התוכנה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא קורא את מה שאני כותב. אתה לא צריך חומרה יעודית כדי להריץ מכונות וירטואליות ולהקים מעבדה שלמה של עשרות מכונות וירטואליות.

בשביל DNS/DHCP אתה יכול גם להרים מכונת עם BIND+dhcpd עם פי עשר פחות דרישות ופי עשר יותר גמישות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת איבדתי אותך בסוף.

אבל נראה לי שהבנתי מה אתה אומר.

אני אסתכל קצת באינטרנט.

תודה.

עריכה:

טוב אז התקנתי את ה server manager

אך כעת שאני רוצה להמשיך ולעשות role של hyper-v הוא בכלל שואל אותי לאיזה מחשב אני רוצה להתחבר $%?^

לא הבנתי מה לעשות פה.

אשמח לעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hyper-v זה לא role.

hyper-v/vmware/virtualbox הם תוכנות שמותקנות על המחשב ועליהם אתה מתקין את מערכת ההפעלה שאתה רוצה.

תתקין הייפר-וי ושם תפתח מכונה וירטואלית (מכונה שבעצם מדמה מחשב פיזי) וכמו כל מחשב פיזי, אתה יכול להתקין עליו איזה שתרצה (לינוקס/ווינדוז).

למשל, אחרי שהתקנתי וירטואלבוקס, אני יכול להקים שתי מכונות ועל כל אחת להתקין ווינדוז 7 ועל מכונה שלישית ווינדוז סרבר ובעזרת התוכנה אני יכול לדאוג שהם גם יוכלו לדבר ביניהן כאילו היו מחוברות פיזית לאותו ציוד. והכל רץ על מערכת ההפעלה המקורית בעזרת תוכנת וירטואליזציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אתה לא עושה מה שצריך לעשות. התקנת management console snap-in של Hyper-V, אך אין לך שרת Hyper-V בפועל.

אני שוב חוזר:

אתה לא חייב Hyper-V (שמגיע גם כרכיב ב 8) או Server בשביל להריץ מכונות וירטואליות.

כל hypervisor אחר יהיה טוב למשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני רוצה להשתמש ב HYPER V ואני יודע שאני לא חייב

דבר שני נראה לי שהפיתרון הכי טוב זה להת'ין את ה server על מכונה בוירטואל בוקס ואז שה server manager יקרא אותו משם

זה אפשרי?

כי אני לא רואה פתרון אחר בנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...