מחשב נייד משחקים. תקציב : 5,000 - 8,000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד משחקים. תקציב : 5,000 - 8,000

Orong

Recommended Posts

תקציב משוער: 5,000-8,000

מבקש שהמחשב יהיה ממעבדי haswell החדשים.

* מטרות המחשב?- צפייה בסרטים/סדרות, משחקים כבדים ככל האפשר וגם עבודה משרדית.

* גודל המסך? באיזור ה-15

* רזולוציית המסך? עדיף FHD

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט - לא.

* משקל רצוי? שיהיה בגדר הסביר. לא אכפת לי - אבל שלא יהיה מהטנקים הכבדים שנראים רע.

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? מחשב שרוב הזמן יהיה בבית אך רצוי שהסוללה תהיה חזקה. (שיהיה ממעבדי haswell)

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? USB3, HDMI - כל העסק.

* Bluetooth? אפשרי.

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? SSD 256

* כונן אופטי? או צורב DVD רגיל, או קורא בלוריי במידה והדבר לא יאלץ חריגה מהתקציב.

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? חברה אמינה עם שירות טוב ואחריות גבוהה.

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא חובה.

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? . אבל לא כזה משנה

* מסך מגע לא קריטי, אבל יכול להיות נחמד.

בעניין המשחקים אני מודע לכך שמדובר במחשב נייד ואצטרך להתפשר.

אבל אלה הצרכים שלי... גם ככה אני לא הולך לנסות להריץ משחקים על המקסימום אבל עדיין לשאוף לשם במסגרת התקציב.

לכן, אנא תחסכו ממני את ההרצאות אני מודע לכל עניין הגימיינג בניידים.

חשוב שעדיין ישאר מחשב נייד יפה מבחינה חיצונית.

לפי מה שראיתי ה- N550JV הוא די באיזור. הוא יחסית חזק ובמקביל גם נראה טוב כלפטופ.

בעיקרון אני מחפש משהו בכיוון הזה אבל מעט חזק יותר.

זהו האשכול השני שלי בנושא, באשכול הקודם בקשתי שבמקביל יהיה ניתן לשלב את זה כסטודנט. הדבר יצר דיבורי סרק על כך שזה לא משתלב טוב ביחד מחשב למשחקים וגם סטודנט. לכן, שמיועד למשחקים נטו. וכזה שזמין לקנייה בארץ!

חשוב מאוד - אני שונא מסכי מאט מכוספסים זה מוריד מאיכות התמונה. אני רוצה מחשב עם מסך glass חלק.

תודה רבה!

אורון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה רבה על ההמלצה,

יש משהו שמאוד חשוב לי במחשבים - אני שונא שהמסך הוא מאט. כשהמסך מכוספס איכות התמונה בעיניי יורדת ואני ממש לא אוהב את זה. אני מחפש מחשב עם מסך חלק glass נקי. אני יודע שאולי זה רגיש יותר לטביעות אצבעות וליכלוך אבל כשהוא נקי התמונה הרבה יותר נקייה.

תודה בכל אופן!

קוסטיה, השאלה כמה עוד לחכות? אתה קולט שאני מחכה כבר כמעט 4 חודשים? אוף :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

צריך להגיע אלי N550JV בימים הקרובים. עלה לי אלף דולר שזה טיפה יותר מ3500 שקל מארה"ב. אם תרצה אוכל לתת לך חוות דעת על המחשב. אני לא חושב שזה הגיוני לחכות 4 חודשים למחשב, הטכנולוגיה מתעדכנת כל הזמן ובטווח הארוך כל מחשב מאבד ערך, אלא אם כן אתה יודע למה אתה מחכה ואם זה כדאי באופן מיוחד. כילד שגדל עם מחשבים ושהחליף מחשבים לאורך של 25 שנה אני יכול לומר שקניית מחשב היא דבר שאפשר להתחפר בתוכו או לעשות אותו בכיף, כמו כל דבר בחיים. פשוט תקנה את המחשב שאתה אוהב ואל תסתכל לאחור, אם תחפש תמיד יהיה משהו שתוכל להרגיש שפספסת כשתסתכל לאחור. פשוט תחיה בנאדם ואל תתיחס לכל המספרים ולאלה שאוהבים לספור אותם, זה סתם תוקע את הזרימה של החיים.

סתם 2 סנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי את הדגם הבא, בא עם כרטיס מסך דיי חזק (יותר מה-750M באסוס לצורך השוואה), משקל נמוך יחסית ומציע תמורה דיי טובה לגיימינג:

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=23927

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=23928 פה הוא בא עם I7 וכונן SSD 256GB

כמובן שכדאי להרחיב אחריות

ביקורת:

http://www.notebookcheck.net/Review-Lenovo-ThinkPad-S531-Ultrabook.101772.0.html

כרטיס מסך:

http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-8870M.86798.0.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, הבעיה היא שהוא פשוט מכוער ברמות מטורפות. אם זאת האלטרנטיבה היחידה ל n550jv אני מעדיף להישאר איתו.

מה שכן זה מעודד שסוף סוף יצאה מתחרה ראוי אולי יצאו עוד בקרוב?

מה דעתך? חבר שלי יהיה באילת הסופ"ש ויש לי הזדמנות להביא את ה n550jv במחיר זול.

אני לא יודע מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הזה יחסית טוב יותר, מבחינת משקל נמוך למפרט שלו (ללא צורב, לכן החיסכון במשקל), כרטיס מסך חזק יותר.

מסך מט ולא מבריק. לאסוס מסך מגע לכן הוא חייב להיות מבריק

יש לו יתרונות וחסרונות לעומת האסוס, מעבד פחות טוב לדוגמא.

תגדיר לעצמך סדר עדיפויות ותחליט.

מה גם שאולי ב- בסוף נובמבר אם KSP יעשו ללא מע"מ לניידים, באילת זו תהיה "הנחה כפולה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה מחשב שיהיה חזק יותר למשחקים. לא אכפת לי מעבד חזק יותר או כרטיס מסך, שורה תחתונה ביצועים טובים יותר למשחקים.

דבר שני מעדיף מסך מבריק ולא מאט, בעיניי החדות של תמונה על מסך מבריק עולה על המאט.

דבר שלישי לא יוצא לי לבקר באילת לעיתים קרובות פשוט יש לי הזדמנות לסוף הקרוב

דבר רביע אני רוצה לקנות כבר אני משתגע בלי מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...