התחדשות בGTX760! רשמים ביצועים ותמונות! - עמוד 2 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחדשות בGTX760! רשמים ביצועים ותמונות!

FrozenStorm

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי מושג אני לא מתכנן עליו OC במיוחד לא בזמן הקרוב כשהוא מריץ לי את כל המשחקים על ההגדרות הכי גבוהות מלבד:

קרייסיס 2 על הגדרות very high שמעליהם יש ו- ultra

קרייסיס 3 על הגדרות medium שמעליהם יש high ו- very high

כמובן שהרזולוציה FHD והטקסטורות על הכי גבוה

הגדרות כאלה מביאות לי מינימום של 60 FPS בלי קפיצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
קודם כל אחלה סיקור!

שאלה קטנה ברשותך.. האם זה בסדר שספק הכח שלך הפוך ? ז"א המאורר של הספק נמצא הפוך..אז לאן האוויר החם יוצא?

מאוורר הספק אינו פולט אוויר אלא יונק, הוא מושך אוויר מפתח הקיים בתחתית המארז, האוויר הקר מנותב על ידי פיסת פלסטיק, נתיב העובר דרך צלעות ומקרר הרכיבים ופולט אותו מהגריל האחורי בגב הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר הספק אינו פולט אוויר אלא יונק, הוא מושך אוויר מפתח הקיים בתחתית המארז, האוויר הקר מנותב על ידי פיסת פלסטיק, נתיב העובר דרך צלעות ומקרר הרכיבים ופולט אותו מהגריל האחורי בגב הספק.

הבנתי אותך תודה על ההסבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^כל עוד יש ברצפה פתח לכניסת אוויר אז לא משנה איך תשים אותו^ , אם לא היה פתח ברצפה אז ברור שחייב כלפי מעלה.. ואני מניח שהוא בחר בתצורה הזו כי הפוך כבל ה-8 פין לא היה מגיע לו לסוקט אלא אם הוא היה מעביר אותו בתוך המארז ולא מאחורי הלוח, כמו שזה נראה מהתמונות סדר ומראה נקי חשובים לו אז לא בא בחשבון בכלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא באמת מורכב הפוך

הפתח העליון צריך להיות מופנה ללוח האם ולא לריצפה.

אני לא מבין איך הגעתם לזה שהוא מורכב הפוך, אם אצלך הוא מופנה לכיוון לוח האם אז הוא הפוך(אם אין פתח בתחתית המארז).

שוב, המאוורר של הספק יונק אוויר ופולט אותו מאחורה, אם הוא מורכב עם המאוורר שלו למטה אז הוא לא הפוך.

ברוב המקרים הטבלה שמציגה את נתוני הספק מופנת החוצה.

הנה מארז ערום כמו שלו:

o6GlMFx.jpg

שים לב איך נכנס האוויר לספק ומאיפה הוא יוצא:

4Pp4E0Q.png

כיוון זרימת האוויר בספק:

JgD5Pmy.gif

אצלי למשל הספק באמת הפוך מטעמים של יופי:

hvhK7HZ.jpg

אך יש עם זה כמה בעיות:

1. הספק יונק אוויר חם מתוך המערכת.

2. עלולים ליפול דברים/ברגים דרך המאוורר של הספק תוך כדי התעסקות כשהמחשב דולק.

3. למי שיש מערכת מים, נזילה במערכת עלולה לטפטף ישירות לתוך הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתח כניסת האויר כדאי שיהיה מופנה לכיוון לוח האם מהסיבה שהוא יונק אויר מתוך המארז וזורק החוצה

כך הוא משתתף ביניקת אויר טרי למארז ולא יוצר סירקולציה פנימית משלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במארז עם ספק למטה יש חור למטה כדי שהספק יקח אוויר מלמטה ויוציא אותו מאחורה (יש ספקים בעיקר ג'נרים שלא מותאמים לזה) אבל לא דווקא, בשביל להוציא את הספק מהסריקולציה של המערכת כדי שיעבוד בטמפ' יותר נמוכה וככה יאריך את חיי ספק, צריך לדאוג לסירקולציה טובה לא בעזרת הספק, מי שרוצה להעזר בספק בשביל להוציא אוויר מהמערכת ולעלות את הטמפ' של הספק שירוויח, ברוב המארזים הקטנים הספק למעלה לכן הוא מקבל אוויר מהמארז ומוציא אותו לכן מומלץ שמערכות כאלה לא יפלטו הרבה חום, לכן אני ממליץ בכרטיס מסך חיצוני שפולט מעל 50W ובכלל (לא אמת מוחלטת כל אחד עם הגישה שלו) לקנות מארז עם ספק למטה במידה ולא דווקא כרטיס עם קרור רפרנס לוקח אוויר מהמארז ומוציא אותו החוצה מתקדם גם פולט חום לתוך המארז (במבחינת ההשפעה על הספק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם שיש מחיצה שבה רק הספק יושב ואז דווקא שהוא מונח עם המאוורר כלפי מעלה הוא לא מכניס אבק מהריצפה אלא מקדמת המארז איפה שיש מאוורר עם פילטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשפעה של כיוון הספק על זרימת האוויר במארז היא אפסית, אם יש לכם ספק טוב אז גם ההשפעה על הספק עצמו לא מורגשת (ספקים יעילים לרוב לא מושפעים מזה שהאוויר שנכנס אליהם מהמארז חם יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...