לאחר החלפת קירור למעבד, המחשב לא עולה, לפי KSP הלוח אם הלך בגלל עייפות חומר - עמוד 4 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר החלפת קירור למעבד, המחשב לא עולה, לפי KSP הלוח אם הלך בגלל עייפות חומר

WarNet

Recommended Posts

הנציג תלוי בחנות. נתקלתי גם בנציגים מאוד נחמדים. אבל קיימים גם כאלה אדישים בצורה מרגיזה, נכון. מילא.

בפעמים המאוד מעטות שבהן היה לי צורך - הם כן החליפו לי דברים במסגרת אחריות. לדעתי אתם נוטים להסיק מסקנות סטטיסטיות על בסיס מדגם לא מיצג של מאוכזבים בלבד. (ועושים את זה בפורום הזה על מליון דברים, חנויות ודברים אחרים, כל הזמן)

שירות גרוע ונטיה להתנער מאחריות הם מאפיין ישראלי שרחוק מלהיות בלעדי ל KSP בלבד. השירות שלהם ביחס לממוצע הישראלי היא סביר לחלוטין (גם אם לא טוב מהממוצע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון, אבל לא בצורה כזו בוטה וחד צדדית. איתם זה כמו לעשות משא ומתן עם קיר (כמעט תמיד שנתקלים בתלולית, צריך לשלוף את התותחים הכבדים), עם חנויות אחרות יש עוד אפשרות להגיע לעמק השווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת באיזה סניף מדובר?

מניסיון של שנים עם הכולרות האלו, לך לסניף כאשר הוא עמוס, תסביר שם מה הבעיה ותתחיל להרים את הקול ואם צריך גם לצעוק ולהזהיר את שאר הלקוחות.

אחד הכללים שלומדים ב-KSP הוא כשלקוח נכנס עם מחשב ישר מפילים עליו את האשמה או שממציאים משהו מפגר כמו עייפות החומר(בדיחה).

איך אמר לי פעם הטכנאי שלהם? אני בכלל לפני שנה עבדתי כמאבטח ואין לי שום קשר למחשבים.

החנות שבה נקנה המחשב היא KSP קרית ביאליק.

החנות שלה נתתי להתקין לי את הגוף קירור היא KSP נהריה.

התקשרתי בראשון ואמרו לי שהלוח נשלח למעבדה המרכזית לברר מה הבעיה בו.

היום התקשרו ואמר לי הטכנאי שהלוח אם נמצא לא תקין.

שאלתי מה הבעיה בו?

הוא ענה לי שהלוח אם ישן והוא כבר עשה את העבודה שלו.

ציינתי שיש מחשבים שעשר שנים עובדים עם אותו לוח.

אז הוא אמר שכך זה עם הלוחות אם של עכשיו, הם עובדים שלוש שנים וזהו.

שאלתי אותו שיסביר לי בדיוק למה הלוח הפסיק לעבוד אז הוא ישר אמר לי שזה בגלל עייפות החומר.

אמרתי לו שביררתי ואין דבר כזה.

אז שאלתי שוב ואז הוא אמר לי שהלוח מספק מתחים לא תקינים לרכיבים שבו.

אמרתי לו שהבאתי לו מחשב תקין אז

הוא אמר שהוא עבד לאחר ההתקנה של הגוף קירור ואני החזרתי להם אותו לא תקין.

שאלתי אותו שעכשיו בעצם הדבר היחידי שנשאר לי הוא לקנות לוח חדש, אז הוא אמר לי שאני צריך לקנות גם מעבד חדש כי בעיה למצוא לוח אם שמתאים.

אמרתי לו שזה מעבד ולא אינטל

אז הוא אמר שבד"כ משדרגים לערכה של .

מה לעשות??

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"עובדים שלוש שנים וזהו" :facepalm:

אני לא חושב שאתה יכול לעשות משהו. אם אתה תתבע אותם הם יגידו שהזהירו אותך לפני שהשארת להם את הלוח, אולי אם תיפול על שופט נורמלי (שיש ברשותו את אותו המחשב 5 שנים) אז הוא לא יקבל את הצד שלהם ויזכה אותך, אך האם אתה מעוניין בסיפור הזה ?

נסה לשלוח להם מכתב אזהרה לפני תביעה מנוסח היטב בדואר רשום, אולי הם יבינו שהם לא ינפנפו אותך כלכך מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיע איש בן 85 לניתוח החלפת ברך תחת הרדמה מלאה בבית חולים, למרות הסיכונים.

האיש נפטר על שולחן הניתוחים. האם הרופאים גרמו למותו? כי הרי לא הגיוני שנפטר מסיבות טבעיות במהלך הניתוח, כי יש הרבה אנשים שחיים עד גיל 95, אז למה שימות בגיל 85?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לעשות אנלוגיה ואני לא מצליח לקשר את ההרדמה המלאה.

כל אחד שיביא ל-KSP מחשב עם שפועל חמש שנים (מבחינת הלקוח זה שנתיים וחצי) בשביל דבר מסוים כמו התקנת גוף .

אז הם יגידו שקיים סיכון, אז הלוח יפסיק לעבוד והלקוח יצטרך לקנות אחד חדש.

האם לדבר כזה אתה חותר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אומרים שאמינות לוחות עלתה וזה לא מדוייק

ב 2006 נכנס תקן RoHS (הגבלה על חומרים מזיקים) והיצרנים עברו להשתמש בבדיל ללא עופרת בהלחמות. החומר הזה הרבה פחות סובלני למאמצים, התפשטות/התכווצות מבדל שמכיל עופרת. "עייפות" היא תופעה ריאלית לגמרי אם בדיל RoHS - בגללה בדיוק כרטיי מסך נדפקים וצריך לאפות אתם בתנור (מה האפייה עושה ? - מחדשת הלחמות שנשברו בגלל התפשטות והתכווצות חוזרת)

תוסיפו לזה את הקירורים של אינטל שאין להם אף חלק קפיצי, הלחץ בין הקירור והמעבד מגיע מהכיפוף של הלוח (יש לוחות שהתעקמו והתעוותו לגמרי מהלחץ של הקירורים האלה), ואת הקירורים של שיש להם מסגרת פלסטיק מאחורי הלוח אבל היא עדיין חלשה ונותנת ללוח להתעוות במידה מורגשת

ותוסיפו לזה שבהרבה לוחות הסוקט של המעבד מולחם ב SMD - משהוא שרק התחיל להופיע בלוחות בודדים ולא היה מוכר לפני 10 שנים - וגם הרבה יותר פגיע למאמצים ועייפות

תוצאה : אם ההלחמות האלה, מספיק שלחצו על הלוח כשהרכיבו את הקירור או שפירקו ישן שהלוח "התרגל" ללחץ שלו כדי שאיזה שהיא הלחמה אחת (מתוך 775, 939 או מספר גדול אחר) תישבר. זה לא אמור לקרות וזה לא קורה הרבה, אבל זה קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. אתה בטח ובטח מבין הרבה יותר ממני בזה. מצד שני - לפי מיטב הבנתי איכות הקבלים, שאר הרכיבים האלקטרונים וטיב תכנון מנגנוני יצוב המתחים השתפרו. האם זה לא נכון?

Rhinoc, הלוח שלו בן 5 (כתוב בעמוד הראשון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. אתה בטח ובטח מבין הרבה יותר ממני בזה. מצד שני - לפי מיטב הבנתי איכות הקבלים, שאר הרכיבים האלקטרונים וטיב תכנון מנגנוני יצוב המתחים השתפרו. האם זה לא נכון?

Rhinoc, הלוח שלו בן 5 (כתוב בעמוד הראשון).

ראיתי אבל רשמתי 3 כי ככה הטכנאי אמר שאורך החיים של הלוחות אם החדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...