לאחר החלפת קירור למעבד, המחשב לא עולה, לפי KSP הלוח אם הלך בגלל עייפות חומר - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר החלפת קירור למעבד, המחשב לא עולה, לפי KSP הלוח אם הלך בגלל עייפות חומר

WarNet

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר לדעת באיזה סניף מדובר?

מניסיון של שנים עם הכולרות האלו, לך לסניף כאשר הוא עמוס, תסביר שם מה הבעיה ותתחיל להרים את הקול ואם צריך גם לצעוק ולהזהיר את שאר הלקוחות.

אחד הכללים שלומדים ב-KSP הוא כשלקוח נכנס עם מחשב ישר מפילים עליו את האשמה או שממציאים משהו מפגר כמו עייפות החומר(בדיחה).

איך אמר לי פעם הטכנאי שלהם? אני בכלל לפני שנה עבדתי כמאבטח ואין לי שום קשר למחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט מקרה מרגיז גם אם זה קרה כתוצאה מרשלנות שלהם בכל מקרה אני ממליץ לך לבדוק את הלוח פיזית ולחפש נזק פיזי או רכיב חסר(אולי דפקו משהו ואז הוציאו אותו כדי שלא יהיה בולט) במיוחד באזורים שמסביב לברגים שלו שאולי המברג החליק או משהו אם תמצא נזק פיזי כזה הם לא יכלים להכחיש שהם לא עשו את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא חייבים לו משהוא - כי ככל שהתקלה תהיה נדירה היא אפשרית והם הזהירו, התפקיד שלו זה להוציא מהם את מה שהוא יכול, ויש לו סיכוי טוב כי "זה לא נראה טוב" ואם הם יקלטו שאחרים רואים את הסיפור הם יעדיפו להחליף לו לוח ולשתוק ולא לפגוע בשם שלהם, שבכל מקרה לא טוב במיוחד בקטעים האלה

יש להם כמה לוחות כאלה תקועים סתם בארון של המעבדה ואין להם בעיה להחליף לו ללוח דומה, הם כנראה רוצים להציע לו את זה בתור תיקון בתשלום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק אבל לא דיברתי על התקלה הנדירה שהם הזהירו אותו מפניה אלה על מקרה שבאמת נגרם נזק ללוח אפילו בטעות ע"י הטכנאי בזמן הפירוק \הרכבה שמברג החליק והרס איזה חלק למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיפשים האלו של KSP הרכיבו לי מים וסגרו את הברגים שמקבעים את הבלוק עם מברגה.

ישר זיהיתי שהם עבדו עם מברגה חזקה כיוון שראשי הפיליפס היו חרושים והביט החליק בתוך ראש הפיליפס.

אם כבר משתמשים עם מברגה בלוח אם או מקומות כאלו, פשוט עובדים עם טורק ומהירות איטית יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו אחלה חנות בשביל ללכת ולקנות רכיבים בודדים. המחירים לרוב טובים, זמינות המלאי מעולה וגלויה באתר. המגוון טוב. יש להם פריסה מעולה ואם צריך משהו פשוט הולכים לחנות ולוקחים (ואפשר לדעת מראש אם זה במלאי או לא).

כמעבדה וכמקום "שירותי" - הם בהחלט לוקים בחסר. אבל בנישה של משהו שהוא מעיין "מחסן" - הם מעולים לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...