הוכרזו iPhone 5S ו 5C - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכרזו iPhone 5S ו 5C

Ido.G

Recommended Posts

עם כל הרשימה של הדברים שהאנדרואיד עושה ואייפון לא הטלפון מצליח וחלק מהבעיות נפתרות עם אפליקציות צד שלישי ולאחר פריצה רוב הבעיות נפתרות. (יש לי נקסוס 4 ואני מרוצה ממנו מאוד) אם היה זול יוץר הייתי כנראה רוכש שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעניין. לדעתי בערך 30 דברים שם באמת חשובים. יש שם המון שטויות ודברים שלא קשורים לאנדרואיד אלא למכשיר עצמו.

IOS7 פשוט רצה בצורה נוראית על כל מה שלא 5 ומעלה... מגמגמת בטירוף על 4 ו4S

"בטירוף" ממש לא. יש קצת קפיצות, אבל בסך הכל עובד חלק למדי.

עם כל הרשימה של הדברים שהאנדרואיד עושה ואייפון לא הטלפון מצליח וחלק מהבעיות נפתרות עם אפליקציות צד שלישי ולאחר פריצה רוב הבעיות נפתרות. (יש לי נקסוס 4 ואני מרוצה ממנו מאוד) אם אייפון היה זול יוץר הייתי כנראה רוכש אייפון שוב

שום פריצה שבעולם לא היתה מוסיפה למכשיר NFC, תמיכה בהתקן USB, יציאת , מעלה את הרז' של המסך ל HD או FHD או מגדילה את הגודל המגוחך שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם גם היינו עם מסך של אינץ , והסתדרנו , זה לא אומר שזה נחמד...

היום בדיוק נתקעתי עם המכונית , והיה נחמד להעביר את הזמן עם צפייה במשחק כדורגל בlive בספורט 5 עם פלאש בפיירפוקס.

לי היה את 3gs ,עם מסך 3.5 אינץ , וזה היה מכשיר מצוין לזמנו , אבל התקדמנו , ומסך 4 אינץ זה פשוט פצפון....

אני אמרתי לפני שהם הגדילו את המסך ל4 אינץ שאין להם ברירה להגדיל את המסך בשביל להישאר תחרותיים , ועכשיו לא תהיה להם ברירה אלא להגדיל את המסך עוד ובצורה משמעותית.

בסופו של דבר אין היום הבדל ענק בין לios בחווית השימוש הסופית (חוץ מההגבלות חרטה של אפל) (בלי קשר לחומרה חזקה יותר או פחות , מה שמשנה זה התוצאה) , ואנשים מהשורה רואים את גודל המסך , והאייפון שלהם נראה פתאום פחות מרשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום פריצה שבעולם לא היתה מוסיפה למכשיר NFC, תמיכה בהתקן USB, יציאת , מעלה את הרז' של המסך ל HD או FHD או מגדילה את הגודל המגוחך שלו.

מה עם העובדה שאין לך שום תוכנת אנטי גנבה נורמלית?

מה עם זה שאתה לא יכול לבחור תוכנות אחרות בשביל פעולות שונות?

מה עם העובדה שאין אינטגרציה בכלל בין התוכנות צד שלישי שאתה מתקין לבין המערכת עצמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם העובדה שאין לך שום תוכנת אנטי גנבה נורמלית?

למעשה לאייפון יש את מערכת האנטי גניבה החזקה ביותר היום

לא רק שאי אפשר להסיר אותה (להבדיל מכל תוכנה באנדרואיד)

גם איפוס/רסטור של המכשיר לא יאפשר לאקטב אותו עד שלא יוזן קוד מהמשתמש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיצ'ר הזה קיים רק בIOS 7 והמכשיר הזה לא מעודכן לIOS 7

זה סרט מלפני שנה.

כבר לא רלוונטי.

מה שהוא עושה בסרטון זה מכניס את המכשיר למצב DFU ומבצע רסטור

מקביל לצריבת רום חדש באנדרואיד.

בIOS 7 הוא עדין יכול לעשות את זה, אבל המכשיר לא יעבור אקטיביזציה מול השרתים של ועדיין תוכל לאתר אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך בדיוק מוכרים אייפון? קודם מבצעים אקטיבציה עם היוזר שלי ואז מחליפים יוזר?

זה נשמע גישת קלאסית (שולטת בהכל)

בכל מקרה באנדרואיד עם רוט אתה יכול להגיע לאותה רמה של הגנה מגניבות כמו אצל האייפון (מלבד הקטע עם הרסטור. שום דבר לא שורד פרמוט כמו שצריך ב2 המערכות)

מצד שני באנדרואיד עומדים לרשותך הרבה יותר כלים (כי לאפליקציות יש הרבה יותר הרשאות כמובן) כדי למצוא את הטלפון. שלא לדבר בכלל על מצב שבו יש לך רוט שהגישה למכשיר שלך מרחוק כמעט כמו גישה לוקלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...