הוכרזו iPhone 5S ו 5C - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכרזו iPhone 5S ו 5C

Ido.G

Recommended Posts

המפרט של האייפון 5 דווקא חזק עדכני למדי. אל תתן ל-2 הליבות להטעות אותך, אלו לא ליבות קורטקס רגילות. זה יותר דומה למה שקוואלקום עושה.

ובכלל, ההאייפון 5s הוא אחד המכשירים הראשונים שעושים שימוש בסט הפקודות ARMv8 (64 ביט), שזה בכלל מרשים, גם אם לא נותן כלום בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
דוקא למסך נעילה וכו' זה די מיותר.

למה מיותר? זה הרבה יותר בטוח והרבה יותר נוח פשוט ללחוץ על כפתור פתיחה שאוטומטית יזהה אותך מאשר להתחיל לפתוח את המכשיר עם סיסמאות/פטרנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מיותר? זה הרבה יותר בטוח והרבה יותר נוח פשוט ללחוץ על כפתור פתיחה שאוטומטית יזהה אותך מאשר להתחיל לפתוח את המכשיר עם סיסמאות/פטרנים.

גם אני חושב שפתיחת נעילה עם טביעות אצבעות זה נוח, בטח יותר מהקלדת סיסמאות.

מה שאני יותר חושש ממנו, זה שהמנגנון יכול להידפק די בקלות, ושאיכשהו בסוף טביעת האצבע שלנו תגיע לשרתים של חברתות מסחריות/חברות ריגול.

נשאר לנו לחכות ולראות איך יטמיעו את העניין ב-S5 :rolleyes:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב שפתיחת נעילה עם טביעות אצבעות זה נוח, בטח יותר מהקלדת סיסמאות.

מה שאני יותר חושש ממנו, זה שהמנגנון יכול להידפק די בקלות, ושאיכשהו בסוף טביעת האצבע שלנו תגיע לשרתים של חברתות מסחריות/חברות ריגול.

נשאר לנו לחכות ולראות איך יטמיעו את העניין ב-S5 :rolleyes:

קשה לי להאמין שהמכשיר יסרוק את טביעת האצבע כולה. אני מעריך שהוא יזהה מספר נקודות מספיק לזיהוי ודאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן אינם טיפשים בכלל, התמכור החדש בארה"ב (האמת לא כל כך חדש) הוא $199 ל5S כ$99 ל5C וה4S בחינם, ה5 הרגיל לא נמכר יותר.

תפסיקו לטעון שזה המחיר של המכשירים. מדובר על מחירים בהתחייבות לספק . שוב, בישראל עד לפני שנתיים כל המכשירים וגם היקרים והמשוכללים ביותר "עלו" בדיוק 0 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא ממש אכפת לי מכל הסמארטפונים החדשים שיוצאים וכל ה"חידושים"...

אני רק רוצה לציין שמעולם לא פגשתי מישהו שלא מרוצה מהאייפון שלו, לעומת כל החברות האחרות ששמעתי כל כך הרבה פעמים.

אני ממש לא חובב , אבל מפריע לי לראות שלרוב אלה שמשמיצים אף פעם לא היה ... ויש כל כך הרבה.

זה מזכיר לי את הריבים המטופשים של ילדים בפורום fxp : "הפלייסטיישן שלי קורע את האקסבוקס", או "איכס באטלפילד, לא שינו כלום כבר שנים"...

ומה שעוד יותר דפוק זה שלא רק שהם משמיצים, הם גם מלכלכים על אלה שכן מרוצים מאפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה שבמכשיר שלי יהיה קורא טביעות אצבע, ובטח לא אם יכריחו אותי להשתמש בו (למשל כמו שמחייבים ליצור ססמה למכשיר בשימוש ב- או באימייל ארגוני).

אז מאגר ביומטרי ארצי יראה הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא ממש אכפת לי מכל הסמארטפונים החדשים שיוצאים וכל ה"חידושים"...

אני רק רוצה לציין שמעולם לא פגשתי מישהו שלא מרוצה מהאייפון שלו, לעומת כל החברות האחרות ששמעתי כל כך הרבה פעמים...

ומה שעוד יותר דפוק זה שלא רק שהם משמיצים, הם גם מלכלכים על אלה שכן מרוצים מאפל.

נו באמת. יופי, גם אני אף פעם לא פגשתי מישהו "שלא מרוצה" מהגלקסי/HTC לא יודע מה שלו. זו אמירה מאוד רדודה.

כמעט כל בן אדם שיש לו אייפון מתבאס מאוד מההתעסקות עם ה iTunes - וזה כולל אפילו אייפוניסטים מושבעים. בזמן האחרון אני נתקל באנשים שראו מכשירים עם מסף גדול ועכשיו מתבאסים על האייפון שלהם.

לאחותי יש 4s. לאבא שלי יש SGS1. שניהם צילמו בטקס הסיום שלה, באותם תנאים בדיוק. התמונות של ה SGS1 (מכשיר ישן, בלי פלאש) היו טובות יותר. אז ברור שאחותי לא פתאום תהיה "לא מרוצה" מהאייפון שלה בגלל זה. אבל אולי אם היא תראה תמונות של Lumia 920 - היא כן.

לחברה שלי יש 4s גם כן. היא כן מרוצה ממנו - אבל בהחלט מכירה במגבלות המעצבנות של אפל ולכן פורצת את הטלפון שלה כדי להוסיף כל מני מודים. אז כן - עובדה שאנשים שכן חושבים קצת מעבר צריכים לפחות לפרוץ את המכשיר שלהם בשביל לקבל ממנו קצת יותר. במערכות הפעלה אחרות אפשר לבצע קסטומיזציה זהה בלי פריצות ועניינים.

אף אחד לא מלכלך על מעריצי סתם כי הם מרוצים מהטלפון שלהם. כמעט כל אדם מכיר בכך שבהחלט יש יתרונות מסויימים במכשירים של . הבעיה היא ההאדרה העלובה של היתרונות הבודדים האלה (שכבר דיי זניחים), יחד עם גבית פרמיה שמנה עליהם. אז כן, אני חושב שבן אדם שקונה מכשיר בינוני לחלוטין, גם אם יש לו חבילת תוכנה מהודקת היטב, במחיר של מעל ל 3,000 שקלים, הוא דביל. אני אחשוב כך גם אם הוא יקנה מכשיר של חברה X, Y או Z. אני לא אשם שפשוט תמיד המכשירים של נופלים להגדרה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה לציין שמעולם לא פגשתי מישהו שלא מרוצה מהאייפון שלו, לעומת כל החברות האחרות ששמעתי כל כך הרבה פעמים.

מוזר, אני דווקא כן מכיר... כמעט כל מי שרואה את הגלאקסי 4 עם המסך הגדול והרזולוציה המרשימה מרגיש שהאייפון כבר שייך להיסטוריה.

התלונות הנפוצות אגב, הם שהאייפונים הישנים כבר מקרטעים והחדש סתם בנוי בצורה מעצבנת - צר, ארוך ולא נעים ביד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לטעון שזה המחיר של המכשירים. מדובר על מחירים בהתחייבות לספק . שוב, בישראל עד לפני שנתיים כל המכשירים וגם היקרים והמשוכללים ביותר "עלו" בדיוק 0 ש"ח.

ברור שהברזל יקר יותר (וציינתי את מחיר הברזל באירופה כבר אתמול מייד אחרי ההכרזה), אבל עניתי לשאלתו של הדוד משה למה שמישהו יקנה את ה5C במקום ה5S, שזה בגלל שמה שרוב הלקוחות האמריקאים יודעים זה המחיר בהתחייבות, הם קונים מכשירים וחבילות בהתחייבות לשנתיים בכל מקרה (שוב, רוב האמריקאים) והם יכולים הוא לבחור לשלם $99 על ה5C, או לשלם פי שניים על ה5S זה שבפועל המכשיר הרבה יותר יקר והספקית מסבסדת אותו על ידי חבילת יקרות בכלל לא מעניין אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.

אבל אנחנו בישראל, פה אנחנו מקיימים את הדיון. לכן הקטע של ה 99$ או 199$ וכו' לא אמור לעניין אותנו. זהו זה. השאלה של הדוד משה כן רלוונטית, כי יש הרבה מאוד אנשים בעולם חוץ מאשר אמריקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"טיעונים" שהועלו פה כמו, טלפון לטיפשים וכדומה מאד מביכים, ורק מראים שבעצם הרבה ממשתמשי האנדרואיד הפכו לאותו "עדר" שאהבו ללגלג עליו (משתמשי אפל).

ה-5S בוחר בגישה שונה לשוק הסמארטפון, ועשה את זה כבר מהמכשיר הראשון, יש כאן הבדלים בחווית משתמש, הנדסת אנוש וכ"ו, עם יתרונות וחסרונות לכל צד, אין ספק שהוא עומד בקו הראשון של הסמארטפונים. אייטיונס מציק ? ברור, זה זוועה, האם לי כשלקוח מציק שחברה מתעכבת עם גרסאות חדשות למכשיר שלי או לחילופין תוקעת אותו בגרסא נושנה כבר אחרי שנה וחצי ? מבחינתי זה זוועה באותה מידה (בבקשה אל תגידו על רומים צד 3, זה לא תמיכה או חווית משתמש ראויה).

וגימיקים ? הייתי לוקח כל פעם חיישן ביומטרי לאבטחת המכשיר אל מול אופציות מפגרות לנופף מול המכשיר שלי או לנסות שהוא יסתכל לי בעיניים.

באותו עניין, בהרחבה למלחמות FXP שלעיתים מתנהלות כאן, וגוררות תגובות כמעט אוטומאטיות, משהו שמצאתי איפשהו באינטרנט :

"ציטוט:[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=class: alt2, bgcolor: #E8E8E8]״כשאני מפרסמת דברים כמו הכתבה הזו באתר LockerGnome, אני לא חושבת שאתם מבינים את הכוונה שלי. אני רוצה להיות ברורה בעניין הזה:

בשבוע שעבר, הזמנתי אייפון 5 כקו שני. וכתוצאה מכך זכיתי ללעג, נזיפות, בכינוי "iWhore," ונאמר לי שמאחלים לי למות, כמו גם שאיימו עליי בפגיעה גופנית. בגלל טלפון סלולרי.

אני לא מתכוונת להשתתף בעל-האש האנדרואידי השנה בגלל זה. מה שמבאס אותי, כי אני די רציתי לראות את החברים שלי שם. אבל אני לא מתכוונת להסתכן בכך שיתקיפו אותי, רק כי אני עובדת בתחום הטכנולוגיה.

זה מזעזע ומרגיז אותי שהקהילה שתמיד נשאתי את דגלה מתייחסת לאחת מחברותיה בצורה כה אכזרית.

העובדה הפשוטה היא זו: כאשר קניתי את ה EVO-LTE שלי (או את ה-SGS2 שלי, או את ה-EVO4G שלי, או את ה-SGS3 שלי, או את הנקסוס 7 שלי, או את הגלקסי טאב 10.1 שלי), אני לא קיבלתי ולו תגובה אחת מקהילת משתמשי ה- עם תגובות שכאלו. שום אפליסט לא כתב לי ״את בוגדתתתת!!!11", או "את הכלבה הכי מטומטמת בעולם." זו הייתה דממת אלחוט. הפאנבויים של אפל יכול להיות זחוחים, או מתחסדים, או כל דבר אחר שתרצו לקרוא להם - אבל דבר אחד שהם בוודאות אינם, אלו סוג האנשים ששולחים לי הודעות כמו אלו שקבלתי בשבוע האחרון.

בוודאי שחלק מכם אשר קוראים את הפוסט הזה חושבים לעצמכם: "אני לא עושה את הדברים האלה, ולכן אין לי אחריות לעצור אחרים מלעשות זאת״. ובכן, ראיתי את התופעה הזו זוכה לעידוד ולהעצמה עד לנקודת האי שפיות.

שיח מתורבת הוא דבר נהדר. ביקורת היא דבר נהדר. סוציופתיות בגלל כמה לוחות מעגלים ומסכי מגע היא לא.

ולא, אני לא מאפשרת תגובות על הנושא הזה, כי לא מתאים לי לעבור עוד התעללות מילולית על ידי כמה מכם היום.״[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

"

זה סה"כ מכשיר עם גישה קצת שונה ממה "שבא לכם", אנשים צריכים להרגע ולהבין שבתכלס שוק הסלולאר בשנה שנתיים האחרונות נהייה בעיקר, משעמם, וזה לא משנה אם זה האנדרואיד הכי חדש או ה-.

(רק להבהרה, יש לי גם וגם אייפון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בא להרים ויכוח, רק אומר שהמפרט של האייפון 5 הוא מלפני הספירה במונחים של היום אבל אין טלפון שעומד איתו מבחינת חווית משתמש.

אולי היה עדיף ששאר היצרניות יתמקדו יותר בצד התוכנתי מאשר לרדוף אחרי מגהרצים. רק הנקסוסים הנקיים מגוגל מצליחים להתקרב לשם אבל זה עדיין לא זה.

זה בהחלט כבר "זה". נקסוסים בשנתיים האחרונות נותנים חווית משתמש טובה מאייפון. ובדקתי את שניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...