מפרט למחשב למטרות עריכת וידאו +גיימינג עד 6000 ש''ח ללא ציוד הקפי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב למטרות עריכת וידאו +גיימינג עד 6000 ש''ח ללא ציוד הקפי

popop

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 6000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עריכת תכני HD בתוכנות פרימייר וAVID, עריכת תמונות בפוטושופ ומשחקים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).פרימייר, AVID, פוטושופ-תדיר

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. כל המשחקים החדשים והכבדים אססין קריד 4, באטמן ארקהאם אוריג'ינס, באטלפילד 4 וכו'

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). גודל מסך 22 אינץ' של MAG hd ready. לא יכול להגדיר רזולוצייה ספציפית מפני שאני עם כרטיס מסך מובנה במחשב הנוכחי ואני לא יודע עם אילו רזולציות נוספות הכרטיס מסך החדש יוכל להתמודד.

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בינוניות-גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי ? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים-. אין צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

אין צורך ברמקולים ובמסך במקלדת ובעכבר..

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 6

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא צריך לכלול , יש צורך להרכיב את המחשב ללא התקנת .

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. עפולה

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). תמיכה בUSB 3, כרטיס מסך טוב מבית נבידיה-ג'יפורס, הארדיסק גדול-לפחות 3 TB.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחשב היה לצורכי פרנסה הייתי כולל מעבד i7 ו16GB זיכרון, אך מכיוון שהשימוש הוא רק תדיר בתוכנת ה-AVID כללתי i5 חזק, 8GB זיכרון(תוכל להוסיף),כונן SSD ענק עליו תתקין את מערכת ההפעלה/תוכנותנבחרות/משחקים נבחרים, ספק ומארז איכותיים, כרטיס מסך חזק מהסדרה החדשה של NVIDIA, קשיח בנפח ענק של 3 טרה.

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5 4670 3.4Ghz (3.8Ghz Turbo) LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1089

קירור למעבד:

Intel Original LGA1155-1150 ליבת נחושת - עד 95W

כמות: 1 - מחיר: ₪44

לוח אם:

Gigabyte GA-H87-HD3 for 1150

כמות: 1 - מחיר: ₪522

מארז:

באנדל Core 3000 USB3 + Seasonic S12II-520W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪660

זיכרון:

Crucial 8GB DDR3 1600Mhz 1.5V CL11 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪338

כרטיס מסך:

Sparkle Geforce GTX760 2GB RETAIL - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪1080

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 250GB 2.5" SSD 840 Series

כמות: 1 - מחיר: ₪854

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 3TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪641

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪108

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪5336

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 5230 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/2mb3hq1k

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון השימוש יהיה תדיר כי אני הולך ללמוד השנה קורסים בתוכנות שציינתי..בתקווה שאמשיך עם זה לפרנסה בעתיד אז אי אפשר לדעת.

ראיתי הרבה מפרטים כאן שמורכבים דווקא מכרטיס מסך 770..ראיתי שיש הבדל משמעותי במחיר בין השניים..מה הסיבה?

לגבי ההארדיסק, המחיר של הSSD ממש מופרז: 250GB עולה יותר מ3TB..אני מבין שהסוג הזה משפר את זמני הטעינה של חלונות אבל זה לא קריטי עבורי ואני מעדיף לנצל את הכסף לחלקים אחרים במפרט.

הערה אחרונה..לפני שבוע בערך קראתי על מעבדי IVY חדשים של שיצאו לשוק? לא עדיף לכלול אחד כזה במפרט? הבנתי שהביצועים שלהם טובים משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמלצה שלי ללכת על מעבד FX-83XX

בגיימינג לא תרגיש הבדל.

בעריכת ותמונה כן תרגיש הבדל בזכות ריבוי הליבות שלו (אלה הם יישומים שבהם הוא לא נופל ולעיתים עדיף על 3770k ועל 4770k)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...