מחשב קופא - למה? - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב קופא - למה?

dorsht

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הבנתי מה הכוונה.

בכל מקרה, עכשיו גיליתי משהו די אידיוטי ויש מצב שהוא משפיע. הזכרונות שלי דורשים 1.9V. בזמנו, לא זוכר למה, טרם הפרמוט ביצעתי איפוס לביוס והמתח שקיבלו הזכרונות הוא 1.8V.

החזרתי את הכול לקדמותו בנתיים (הורדתי מעט מהOC, החזרתי את הכרטיס מסך לOC שלו מהמפעל ואת הסטיק הנוסף של הזכרון) וכבר כשעה וחצי הOCCT רץ חלק.

הSSD שלי מדגם M4-CT128M4SSD2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדקתי, אומנם אין לי מעבד חזק אבל הוא לא אמור להיסתם שאני בYNET/ מריץ סרט לא בHD (רוב התקיעות קרו שגלשתי בCROME עם 3-4 טאבים).

DORSHT, לי יש את הINTEL 330.

חשבתי שאולי יש קשר כי אצלי יש עוד בעיה, כנראה של חוסר תאימות בין הבקר לSSD. אבל כנראה שהבעיה שאצלך הייתה המתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OCCT כבר רץ מעל שעתיים ועדיין הכול בסדר. (תוך כדי כמו שאתה מבין אני ממשיך לגלוש ולעבוד כאילו כלום)

נראה לי שהבעיה נפתרה, אבל אני מחכה לתגובות כאן, אולי יש עוד דברים שכדאי לבדוק ליתר בטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך כ.מסך משולב על הלוח אם נסה לפרק את הכ.מסך של ולחבר את המסך ישירות לכ. מסך על גבי הלוח.

במידה ואין לך כ.מסך נסה לפרק ממחשב אחר בבית או להשתמש בכ.מסך חילופי. לפי מה שנאמר פה אני די חושדת בכ. מסך שלא תקין.

בדוק את הכ.מסך שלך באמצעות furmark ותראה באיזו טמפרטורה הוא עומד בזמן מאמץ.

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

אין לי כרטיס מסך מובנה, אך יש לי 9400GT בבית, העניין שאני לא בטוח לגביי תקינותו.

מה שכן, שכחתי לציין שיש לי כרטיס רשת אלחוטי בחיבור PCIE.

החלטתי לנסות לנתק אותו מהמחשב ולשים במקומו כרטיס רשת אלחוטי בחיבור .

אני כבר די אובד עצות, גם בMEMTEST לא נראו שגיאות או תקיעות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד עדכון:

החלפת כרטיס לא עזרה.

למי ששאל: בזמן שהמחשב נתקע, המנורת HDD LED לא עובדת.

שמתי את ה9400GT וניתקתי את כל רכיבי הUSB המיותרים שאינם בשימוש, למעט עכבר ומקלדת.

יש סיכוי שאני משתגע יותר מדי ומדובר בתקלת תוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אצלי לא היו תקיעות בשבוע האחרון, ואחד האחרון שעשיתי לפני השבוע הזה היה עדכון התוכנה של הSSD וביצוע אופטימיזציה לכונן (זה ואיחוי לHD).

תנסה אצלך, אולי זו הבעיה.

מה שכן זה לא יזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...