חיבור ממיר של הוט למחשב. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור ממיר של הוט למחשב.

IDan2013

Recommended Posts

שלום!

יש לי ממירים מיותרים ואני אשמח לחבר אחד למחשב.

הממיר הוא HOT Magic HD אם אני לא טועה והמסך יהיה u2312hm, הרמקולים יהיו SOLO3C כנראה.

אשמח לשמוע את כל הדרכים שאפשר לחבר את הממיר למחשב, העיקר שתהיה דרך קלה, פשוטה וזולה.

אם תוכלו להביא לי קישור לדברים שאצטרך לקנות לדגומא מתאמים למינהם או כבלים אחרים.

תודה מראש:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אתה יכול לחבר את הממיר HD ישירות למסך דרך .את הקול תוציא לרמקולים.

אין למסך הנ"ל חיבור , אשמח לקבל קישור למתאמים/כבלים מTMS אם יש.

אשמח לקבל טיפה יותר מידע על החיבור של הממיר למסך וחיבור הרמקולים לממיר ולמחשב.

האם ניתן לחבר את כל "החבילה" הזאת בו זמנית בלי צורך לנתק כבלים בשביל מעבר בין מחשב "לטלויזיה"?

מה יהיה עדיף, לחבר עם מתאמים או עם כרטיס פשוט שאליו יחובר הממיר?

יש דברים שצריך להגדיר לאחר החיבור?

איך אני עובר ממצב מחשב למצב טלויזיה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך יש לו חיבור DVI.כבל פשוט מסדר את העניין

http://www.grafpc.co.il/Product.asp?Pid=1309&Cat2Cat1ID=43&Cat2ID=0&aff=Zap〈=he

אני מניח שיש במסך 2 חיבורי DVI אז פשוט מחברים 2 כבלים.במידה ואין ניתן לחבר דרך מפצל DVI או דרך קופסת מיתוג

http://www.daganm.co.il/rec/863-%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%A1%D7%AA-%D7%9E%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%92-DVI-%D7%93%D7%95-%D7%9B%D7%99%D7%95%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%AA,-2-%D7%9C-1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לחבר את המחשב דרך VGA

הבחירה דרך התפריט source של המסך. אם משתמשים בכרטיס טלויזיה הטלויזיה תהיה בחלון כמו כל מהמחשב

נראה לי עדיף דרך מתאמים ולא כרטיס .

האם כבל vga לא יפגע לי באיכות השידור של הממיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתן להמיר מ ל VGA אבל ניתן להמיר מ ל DVI ומ DVI-I (המחשב) ל VGA. כלומר המחשב הוא זה שייהה על כניסת ה VGA

יש כאן סיכון והוא הופעת גלים במסך במקרה של לולאת אדמה דרך הממיר, זה יכול להיגרם בגלל זרם שעובר דרך הממיר (תלוי באיך האדמה בבית שלך מחוברת). אם אין את זה, כבל VGA תקין ואיכותי יכול להעביר איכות HD אם איבוד איכות מינימלי שלא רואים בלי לחפש במיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתן להמיר מ ל VGA אבל ניתן להמיר מ ל DVI ומ DVI-I (המחשב) ל VGA. כלומר המחשב הוא זה שייהה על כניסת ה VGA

יש כאן סיכון והוא הופעת גלים במסך במקרה של לולאת אדמה דרך הממיר, זה יכול להיגרם בגלל זרם שעובר דרך הממיר (תלוי באיך האדמה בבית שלך מחוברת). אם אין את זה, כבל VGA תקין ואיכותי יכול להעביר איכות HD אם איבוד איכות מינימלי שלא רואים בלי לחפש במיוחד

לא הבנתי כל כך אבל זה לא ממש רלוונטי כרגע.

ברגע שאקבל את המחשב, את המסך ואת הממיר אחזור לשירשור כדי שנדבר על עובדות מהשטח ולא סתם לזרוק נתונים.

חשבתי לקנות כבר הכל קומפלט אבל כנראה שזה קצת קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יודע איזה חיבורים יש בכל אחד מהם ניתן כבר להתחיל לתכנן

אני אחקור קצת את הנושא יותר לעומק ואחזור לפה עם כל החיבורים והפרטים שצריך לדעת.

תודה על כל העזרה בינתיים!

עדכון:

יש במסך גם יציאה של , אם אני לא טועה ראיתי שיש מתאם של DP TO , האם זה עדיף על כל הסיבוך שיש עם החיבור של הVGA?

יציאות נוספות שיש בממיר:

Scart.

Component.

יציאות שמע אנלוגי ויציאות אנלוגי.

HDMI.

זהו כעיקרון, אם עכשיומאפשר לקבל אולי תמונה יותר ברורה של המצב אשמח לקבל עזרה.

תודה:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מ HDMI ל VGA אתה יכול להעביר.. www.daganm.co.il/rec/1171-%D7%9B%D7%91%D7%9C-%D7%9E%D7%9E%D7%99%D7%A8-HDMI-%D7%9C-VGA--%D7%90%D7%95%D7%93%D7%99%D7%95,-%D7%AA%D7%95%D7%9E%D7%9A-%D7%A2%D7%93-1080

יש עוד סוג של כבל קצת פחות מסורבל שמצד אחד שילך ומצד שני יש לך vga עם 3.5

יש קצת לי קצת ספק לגבי האיכות שלו..

ובסביבות המחיר הזה יש לך סיכוי למצוא כרטיס סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...