CD-Rom רגיל לשמיעת מוזיקה מחוץ למחשב - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CD-Rom רגיל לשמיעת מוזיקה מחוץ למחשב

VBMaster

Recommended Posts

להגביר זרם אתה יכול בעזרת טרנזיסטור די פשוט.

בשביל 12 וולט לא צריך ייצוב כ"כ, המתח במכונית לא כזה שונה ממתח הספק.

בשביל 5 וולט תשתמש ב 7805 כמו שאמרו פה.

זהו בערך.

אתה מוזמן לחכות לשותפי הנאמן שיספק לך יותר פרטים טכניים וצורות חיבור

יש לך פה ת'רד של משתמש שכבר ניסה לעשות דבר כזה

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=2;action=display;threadid=48586

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ניסה? הצליח ;D

מה שכן, המעגל באתר שהבאת בסדר גמור.

אפ שר לשים שני קבלים במקום ארבע, אבל גם ככה זה בסדר, אלא קבלי הגנה.

בכל מקרה, הנה ציטוט שלא תשכח:

"Remember that whatever regulator you use, you will need to heat sink it. The metal case or metal cover on the case makes a great heat sink.

"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנתי את המעגל שנתתי למעלה בלינק

http://www.aaroncake.net/circuits/cdsupply.htm

שיניתי את המייצב מתח מ-7809 ל-7805 והרכבתי את המעגל על PCB.

כל הרכיבים עלו לי 15 ש"ח לא כולל המייצב, אבל כולל גשר דיודות שאין לי מושג כמה הוא עולה (קנו לי לא הייתי שם) וזה בחנות שנחשבת יקרה.

לא לשכוח - HS!! הדבר הזה מתחמם לאללה... אני עשיתי לו מפסק בכניסה כי ברוב המוכניות השקע של המצית לא מחובר אל הסוויץ' (ז"א שהוא לא נכבה כאשר אתה מוציא את המפתח) על מנת שהוא לא ישאר מחובר כל הזמן ורק כשאני רוצה לשמוע דיסק הוא יעבוד.

חיברתי אותו בעזרת קלטת מעבר שקונים ב-30 שקל בכל חנות או אלקטרוניקה, חתכתי לחוט של הקלטת את הקצה עם הבננה והחלפתי בחוט אודיו של הסידי (חוט אפור כזה שמקבלים עם הסידי שמתחבר לכרטיס קול ישירות).

אישית - אם היה לי ברדיו באוטו LINE IN כמו שיש בהרבה מערכות אחרות, החיבור הזה עדיף בהרבה!! כי החיבור של קלטת הוא דיי מסריח ולא שומעים עם כל האייכות שאפשר לשמוע מסידי. רוב כניסות ה- LINE IN הם בצורה של חיבורי RCA סטנדרטיים, אז לא צריכה להיות בעיה לחבר אותם לכבל של הסידי.

אל תשתמשו בחיבור של האוזניות של הסידי, הוא יגרום ל- PEAKS במערכת כיון שהיציאה הזו מוגברת, בניגוד ליציאה של האודיו הרגיל.

אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים לשאול בכיף :)

נ.ב: תמונות? - כשהמצלמה החדשה שלי תגיע! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיצתער אבל לא היה לי כוח ליקרוא אפילו חצי

לדעתי אפילו אל תנסה , אני ניסיתי ויצה ממש דפוק.

אלות של כול הדברים זה 30 שקל + סדרום ישן.

תוצעות שעתיים של עבודה + מעפרה שבורה וכמובן ניתוק מלא של ה סדרום

בזמן נסיאה מהנה ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח לשמוע שהצלחת ומצטער על האיחור בתגובה (עודף עיסוקים לאחרונה), רק לידע כללי - לא ניתן להגביר את האמפר המקסימלי שמוציא ספק - זה כמו לבקש מספק של 300W שייתן 350W...

טרנסיסטור הוא רכיב שער, הוא לא באמת מגביר את הזרם אלא "מאפשר" לזרם גבוה יותר לעבור, הסבר קצת יותר מפורט שכתבתי נמצא כאן :

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=36;action=display;threadid=51359;start=10

אך בנוגע לספקים (יש הקוראים להם שנאים) הפשוטים, של 600/800/1000mA לא ניתן להגביר את הזרם (וגם לא את המתח מכיוון שמדובר בזרם ישר ולא חילופין) אלא אם כן ברשותכם ספק נוסף חזק יותר (וזה לא המקרה...)

לענייננו - מזל טוף וסוף טוב ומחכים לתמונות... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיצתער אבל לא היה לי כוח ליקרוא אפילו חצי

לדעתי אפילו אל תנסה , אני ניסיתי ויצה ממש דפוק.

אלות של כול הדברים זה 30 שקל + סדרום ישן.

תוצעות שעתיים של עבודה + מעפרה שבורה וכמובן ניתוק מלא של ה סדרום

בזמן נסיאה מהנה ממש.

אני לא יודע למה לך זה לא עבד טוב ???

אבל אצלי זה עובד דיי טוב בלי כל הבעיות שציינת או קפיצות, ניתוקים וכד'

אני דווקא מאוד מרוצה מהמערכת :D

יכול להיות שהבעיה אצלך היתה בסידי לא תקין?

אני משתמש בסידירום של X52 והכל עובד תקין...

יום טוב, נדב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...