נראה שזה סופי - אוסף החלאות הנקרא ממשלת ישראל החליט לשחרר ללא תמורה 104 רוצחים ערבים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נראה שזה סופי - אוסף החלאות הנקרא ממשלת ישראל החליט לשחרר ללא תמורה 104 רוצחים ערבים

vic07

Recommended Posts

יצויין כי 7 שרים התנגדו - כל שרי הבית היהודי וחלק משרי הליכוד, אך ההחלטה עדיין עברה ברוב של 13-7.

עם כל הרצון הכנה ואהבת הארץ שיש בי, ככל שעובר הזמן אני מבין שלא אוכל לחיות במדינה שמנהיגים אותה אנשים שכאלו. האפשרות היחידה שאני רואה בעתידי היא עזיבת הארץ (אם כי אין לי מושג לאן), אם עד שתהיה לי ההזדמנות לעשות כן לא תהיה פה הפיכה אלימה שבמהלכה כל האנשים שקידמו צעדים מעין אלו (כמו גם צעדים אחרים לטובת האוייב הערבי שאינם משרתים שום מטרה ישראלית), כלומר כל השרים, הח"כים, חברי הארגונים הפוליטיים, הפרקילטים, השופטים ואף כתבי ועורכי החדשות שקידמו צעדים כנ"ל, כל אחד בתחומו, יוצאו להורג בגין בגידה וסיוע לרצח עם (ישראל) - יחד עם כל משפחתם הארורה עד אחרון הילדים והנכדים, עד שלא יוותר נצר וזכר לחלאות הללו מלבד הגופות שיוצגו לראווה על עמודים בכיכרות. אין לאנשים כאלו תקומה או מחילה, ואין זכות קיום לעם שלא יודע לטפל כראוי באנשים שכאלו בקרבו.

ולמי שחושב שרעיונותי קיצוניים מדי, תחשבו רגע על המפלצות שישוחררו במסגרת המחווה הזו ומעשיהם שהובילו לכליאתם - ותחשבו גם על המפלצות המחוייטות והמעונבות שיקבלו את פניהם של המשוחררים בחיוך ולחיצת יד, כמו גם על מושאי הערצתם שלא היססו לרצוח תינוקות יהודים ברובים, בסכינים, בגז, באש או בניתוץ ראשיהם על הקיר לפני 70 שנה. תזכרו מול מי אנו מתמודדים. תזכרו מה יהיה גורלינו אם נפסיד בהתמודדות הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 211
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראיתי את הכותרת ואמרתי לעצמי "בחיי, הפעם אני ממש מסכים איתו!". ואז... קראתי את מה שכתבת.

אתה מפתיע כל פעם מחדש, בחיי. כל פעם שאני חושב שאי אפשר ללכת יותר רחוק, אתה מוכיח שאפשר.

תרגע, קח אוויר ותחשוב על זה שוב. להרוג את כל מי שלא מסכים איתך זה לא פתרון טוב, אף שאני מבין את התחושות שמביאות אותך לומר זאת.

ולעניין... אני מאוכזב מהנבחרים שלי. גם אצלהם אני חשבתי שאי אפשר יותר להדרדר, והם מוכיחים שאפשר, אבל בתחום שלהם, שהוא טימטום.

אני מאוד מאוכזב מהח"כים של יש עתיד, באמת שהחזקתי מהם הרבה יותר מזה. ואני מברך את אנשי הבית היהודי ומחזק את ידם, ואף על פי שיש לי התסייגויות שונות מהם, הם הם היחידים שאני סומך עליהם בכנסת כעת. הם המפלגה היחידה שאינה קיצונית (לשום כיוון) שגם עושה את מה שהיא הבטיחה.

טעות שלי, גם הליכוד עושה בדיוק מה שהובטח במצע שלו. הם ממש מקיימים את המצע שלהם באדיקות. הם באמת עושים... כלום. ועד שהם פעם אחת חורגים ממנהגם הם רק עושים נזק.

בקיצור, הממשלה שלנו מוסרת לערבים שאנחנו פראיירים ואם כבר רוצחים את טפינו, נשותינו ואותנו, אז שהכל יהיה ברוח טובה!

- - - תגובה אוחדה: - - -

עוד דיון בנושא.

תגידו, כבר הגיע השלב שבו הממשלה מחלקת לכולם חולצות עם ציור של מטרה בצורת מגן דוד, בשביל שלמרצחים יהיה קל יותר לפגוע וגם תהיה להם מזכרת לבית, או שבגלל הגרעון זה ידחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להרוג את "מי שלא מסכים איתי"? חלילה. אני מדבר על אלו שבמעשיהם מסכנים באופן ממשי את חיי ואת חיי משפחתי, כמו גם מליון משפחות נוספות. אם הסכמת עם הכותרת של הדיון (לפני שקראת את ההודעה עצמה), הרי שאתה מבין טוב כמוני שלא מדובר כאן על עניין של חילוקי דעות בדיוק כשם שלא תוכל לשכנע סכיזופרן שתפיסת המציאות שלו שגויה. האנשים הללו מאמינים בצדקת דרכם, ושום דבר לא ישנה את דעתם. בדמוקטטורה שלנו, שום הליך "תקין" גם לא ירחיק אותם מהשלטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם VIC ב 100%.

מצחיק ועצוב בו זמנית שהדברים שלו חריפים לדבריך, (ואפילו חריפים מספיק בשביל לפתוח חקירה פלילית במדינה הזו) אבל מה עם לשחרר יותר למעלה מ 100 רוצחים שפלים גזעניים ?!

כל מי שנשאר לשבת בממשלה הזו נותן את ידו למעשה הנבלה הזה ומבחינתי הוא חלאת המין האנושי.

ולשם הזדהות, כרגע החלפתי את התמונה בצד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולשם הזדהות, כרגע החלפתי את התמונה בצד.

אל תזדהה איתי. תזדהה עם כל אותן המשפחות שיקיריהן ייפגעו כתוצאה ישירה מההחלטה הזו, אם ע"י המשוחררים עצמם ואם ע"י מחבלים חדשים שיערכו "הערכת סיכונים" מחודשת ויבינו שבכלל לא נורא להעצר ע"י כוחות הבטחון.

אני גם מאוכזב מהבית היהודי (לא הצבעתי להם למרות ששקלתי זאת, בסוף הצבעתי לעוצמה לישראל), שאמנם הצביעו נגד כצפוי, אך לא התפטרו במחאה מהממשלה. מצד שני, אם הם היו מתפטרים, במצבו הפוליטי לפיד עוד היה עשוי להסכים לכניסת החרדים לקואליציה במקומם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להרוג את "מי שלא מסכים איתי"? חלילה. אני מדבר על אלו שבמעשיהם מסכנים באופן ממשי את חיי ואת חיי משפחתי, כמו גם מליון משפחות נוספות. אם הסכמת עם הכותרת של הדיון (לפני שקראת את ההודעה עצמה), הרי שאתה מבין טוב כמוני שלא מדובר כאן על עניין של חילוקי דעות בדיוק כשם שלא תוכל לשכנע סכיזופרן שתפיסת המציאות שלו שגויה. האנשים הללו מאמינים בצדקת דרכם, ושום דבר לא ישנה את דעתם. בדמוקטטורה שלנו, שום הליך "תקין" גם לא ירחיק אותם מהשלטון.

האם אתה גם בעד להרוג את המתחנבלים שיוצאים לתגי מחיר ומשניאים על עצמינו את הערבים עוד יותר ונותנים להם עוד סיבות להלחם בנו?

רק אציין שלא שמעתי חדשות בשבוע האחרון אז אני לא מעודכן. חוץ מכמה כותרת פה ושם אבל לא נכנסתי לפרטים

ושגם אני מתנגד לשחרור מחבלים ללא תמורה ממשית מהפלסטינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה גם בעד להרוג את המתחנבלים שיוצאים לתגי מחיר ומשניאים על עצמינו את הערבים עוד יותר ונותנים להם עוד סיבות להלחם בנו?

כן ולא. כן, אם הם יפעלו באלימות כלפי הצבא גם אם וכאשר הצבא והממשלה יזכרו שיעודם הוא להגן על עם ועל אינטרסים ישראלים ולא להפך. לא, כי צריך להיות מטומטם ברמה של, ובכן, שמאלני מצוי בשביל לחשוב שזה מה ש"משניא עלינו" את הערבים. אותם ה"מתנחלים", גם האלימים שבהם, עושים את מה שצריכה לעשות הממשלה. כן, גם פעולות "תג מחיר" (איפה ימי יחידה 101, איפה?)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ולא. כן, אם הם יפעלו באלימות כלפי הצבא גם אם וכאשר הצבא והממשלה יזכרו שיעודם הוא להגן על עם ועל אינטרסים ישראלים ולא להפך. לא, כי צריך להיות מטומטם ברמה של, ובכן, שמאלני מצוי בשביל לחשוב שזה מה ש"משניא עלינו" את הערבים. אותם ה"מתנחלים", גם האלימים שבהם, עושים את מה שצריכה לעשות הממשלה. כן, גם פעולות "תג מחיר" (איפה ימי יחידה 101, איפה?)...

אז אין לך שמץ של מושג ומודעות עצמית

ובכן...... אתה ניסחת את זה יפה ממני

דיוק כשם שלא תוכל לשכנע סכיזופרן שתפיסת המציאות שלו שגויה."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...