i5 3570K אוברקלוק נמוך יחסית - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

i5 3570K אוברקלוק נמוך יחסית

Mercury

Recommended Posts

LOL

ממש לא. תתעלם מהתגובה שלו.

טורבו מאפשר לך מכפלות שונות כשיש עומס רק על חלק מהליבות.

אבל אם תעשה למשל 46 46 46 46 לעומת לבטל טורבו ופשוט לרשום 46 זה אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

ממש לא. תתעלם מהתגובה שלו.

טורבו מאפשר לך מכפלות שונות כשיש עומס רק על חלק מהליבות.

אבל אם תעשה למשל 46 46 46 46 לעומת לבטל טורבו ופשוט לרשום 46 זה אותו הדבר.

זה יהיה אותו הדבר רק צריך תמיד לדאוג למתחים. כשמשחקים עם המולטיפלייר מידית גם קובעים מתח קבוע וככה אנחנו יודעים שהמתח לא ישתולל ופשוט יהיה הערך שאנחנו קבענו.

אם אתם מתכננים לעשות OC דרך הטורבו תדאגו או לשים ערך קבוע למתח או לשים עין מאוד מקרוב על המתח של המעבד. אצלי למשל ב 4.2GHZ דרך הטורבו אני משאיר את המתח על אוטומט והוא לא עובר את 1.23V ואין לי שום בעיה עם זה. אבל אם אני עולה ל 4.4GHZ מידית המתח קופץ ל 1.45V ומעלה ומשתולל עד שהמחשב קורס (מה שבד"כ לא לוקח הרבה זמן בכלל).

ביום יום אני מעדיף להישאר על OC דרך הטורבו כי במנוחה המתח יורד ל 0.6V וזה נשמע לי הרבה יותר בריא למעבד מה 1.35V קבוע שמוגדר אם אני ב OC דרך המולטיפלייר. אם אני יודע שאני הולך לעשות משהו כבד מאוד אני עובר למולטיפלייר ומרים את ה OC ל 4.6GHZ (שזה הגבול העליון היציב שהגעתי אליו אגב). כשסיימתי אני מיד חוזר לטורבו ונותן למעבד לנוח. בסופו של דבר זה שינוי של משהו כמו 3 הגדרות בביוס סך הכל כך שזה פשוט, זריז ומאוד יעיל לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהמ לא ממש הבנתי אותך , אם תוכל להסביר מחדש :P

בלוח שלך אם אתה מבטל טורבו ומזיז את המכפלה, אי אפשר להשתמש במתח AUTO ?

ולמה קורס לך המחשב על 1.45V ??? זה לא מתח נמוך מדי כמובן חחח, אולי זה מגיע ל105 מעלות וקורס מההגנה ? אם כן זה ממש מסוכן למעבד, מוזר שהוא לא נשרף ! :o

מה שאני ממש שונא עם הIVY ... נניח ועשית מתח AUTO, גם בגיגהבייט, גם באסוס, סבבה נניח תשים 4.4GHZ ותקבל במאמץ 1.3V למשל ... אבל קודם כל אם אתה שם LOAD LINE CALIBRATION ברמה הנכונה כדי לשמור על מתח קבוע בכל רמת מאמץ, אתה תמצא את עצמך על איזה 1.5V, מעיף עם פטיש ואיזמל את המעבד שהתמוסס ונדבק לסוקט ... :cognee:

ואם אתה משאיר את זה על AUTO ואתה אומר "אה סבבה 1.3V במאמץ, גבוה מדי ל4.4 אבל עוד סביר", אחר כך שאתה מריץ סתם משחק, שלא גורם למתח ליפול ממש ביחס לתוכנת מאמץ, אתה תהיה על איזה 1.4V...

ועוד משהו מעפן , אחרי שאתה עושה איפוס ביוס, ולא נוגע בLLC /VOLTAGE או משהו, ואתה משנה שוב לאותה מכפלה של קודם, יהיה לך פתאום מתח אחר לפעמים :angry:

תכלס אני יכול לעשות איזה 4.8GHZ על 1.35V ונראה לי שהייתי עושה את זה אם זה היה עולה לשם רק במאמץ ... אבל בסוף אני עושה 4.6GHZ עם 1.25V כי אני משתמש במתח קבוע.

מה הקטע שהיה צריך לחכות עד להאזוול כדי שכל היצרניות יחשבו על הרעיון המהפכני של קביעת מתח מירבי למכפלה המירבית במקום מתח קבוע/OFFSET שבור :nono::nono::nono::nono::nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהמ לא ממש הבנתי אותך , אם תוכל להסביר מחדש :P

בלוח שלך אם אתה מבטל טורבו ומזיז את המכפלה, אי אפשר להשתמש במתח AUTO ?

ולמה קורס לך המחשב על 1.45V ??? זה לא מתח נמוך מדי כמובן חחח, אולי זה מגיע ל105 מעלות וקורס מההגנה ? אם כן זה ממש מסוכן למעבד, מוזר שהוא לא נשרף ! :o

מה שאני ממש שונא עם הIVY ... נניח ועשית מתח AUTO, גם בגיגהבייט, גם באסוס, סבבה נניח תשים 4.4GHZ ותקבל במאמץ 1.3V למשל ... אבל קודם כל אם אתה שם LOAD LINE CALIBRATION ברמה הנכונה כדי לשמור על מתח קבוע בכל רמת מאמץ, אתה תמצא את עצמך על איזה 1.5V, מעיף עם פטיש ואיזמל את המעבד שהתמוסס ונדבק לסוקט ... :cognee:

ואם אתה משאיר את זה על AUTO ואתה אומר "אה סבבה 1.3V במאמץ, גבוה מדי ל4.4 אבל עוד סביר", אחר כך שאתה מריץ סתם משחק, שלא גורם למתח ליפול ממש ביחס לתוכנת מאמץ, אתה תהיה על איזה 1.4V...

ועוד משהו מעפן , אחרי שאתה עושה איפוס ביוס, ולא נוגע בLLC /VOLTAGE או משהו, ואתה משנה שוב לאותה מכפלה של קודם, יהיה לך פתאום מתח אחר לפעמים :angry:

תכלס אני יכול לעשות איזה 4.8GHZ על 1.35V ונראה לי שהייתי עושה את זה אם זה היה עולה לשם רק במאמץ ... אבל בסוף אני עושה 4.6GHZ עם 1.25V כי אני משתמש במתח קבוע.

מה הקטע שהיה צריך לחכות עד להאזוול כדי שכל היצרניות יחשבו על הרעיון המהפכני של קביעת מתח מירבי למכפלה המירבית במקום מתח קבוע/OFFSET שבור :nono::nono::nono::nono::nono:

אם אני עושה OC דרך המולטיפלייר ומשאיר את המתח על AUTO הוא קופץ כמו משוגע. גבוה מידי מהר מידי, זה פשוט לא יעיל לעשות את זה (אפילו מסוכן) ולכן אם אני עובד עם מולטיפלייר אוטומטית המתח עובר לידני.

עם הטורבו לעומת זאת, עד 4.2GHZ ומתח אוטומטי הכל תקין ואין שום בעיה ובנוסף יש את הבונוס של מתח נמוך כשהמחשב ב IDLE. אז במאמץ אני מקבל 4.2GHZ אבל כשאני הולך לישון המחשב צורך פחות חשמל, המעבד יותר קריר והמצב פשוט הרבה יותר בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...