סיקור ווידאו: עכבר גיימינג ROCCAT KONE XTD - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיקור ווידאו: עכבר גיימינג ROCCAT KONE XTD

Greg#

Recommended Posts

מאיפה ההמצאה עכבר ל "הארדקור גיימר" בגלל 8000 ומשהו DPI ? לא רוצה להעליב אבל כנראה אתה לא יודע מה זה DPI או לפחות לא מכיר מה המספרים הרלוונטיים.

1800DPI בDEATHADDER היישן (מדיום גיימר? העכבר הכי מדוייק שקיים כרגע...) למשל , זה מספיק כדי לא להתקל בPIXEL SKIPPING גם על רגישות גבוהה ורזולוציה גבוהה. בכ"א יש כרגע DEATHADDER 2013 די מזמן שיש לו 6400DPI...

אגב נראה לי שיש לך מדבקה על המצלמה או שהמגן חוסם חלקית ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייש ... אני תופס ממך בקטע של חומרה אבל בעכברים יש אפילו נתונים יבשים קודם כל, הG400 עם ...

אבל אם תנסה על רגישות נמוכה, 40 ס"מ ל360 לדוגמא, ותראה כמה אתה זז מצד אחד של הפד לשני , אתה תראה איך לG400 תהיה תאוצה והDEATHADDER ישמור על דיוק מטורף בכל מהירות שהיד שלך תוכל בכלל להגיע...

בכללי זה לא ממש קריטי ואפשר לשחק בכל עכבר סביר, על רגישות גבוהה של שחקן ממוצע, מה שהכי קריטי היא ההתאמה בין השחקן לעכבר פיזית (צורה,משקל,התנגדות כפתורים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייש ... אני תופס ממך בקטע של חומרה אבל בעכברים יש אפילו נתונים יבשים קודם כל, הG400 עם ...

פה נשרפת חבר.

ל-G400 חיישן אופטי מסוג ADNS 3090 משופר מותאם עם קושחה לחומרה של לוגיטק, דבר שהופך אותו לעכבר המדוייק בשוק יחד עם עכבר ה-Zowie AM בעל ה-LOD הנמוך יותר. אין האצות חיוביות ושליליות בשני אלה, אין ג'יטר בשני אלה.

התגובה שלי הייתה צינית מקודם וקיוויתי שמישהו שמבין בעכברים יוכל לציין זאת. לא קרה, לא נורא.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייש ... אני תופס ממך בקטע של חומרה אבל בעכברים יש אפילו נתונים יבשים קודם כל, הG400 עם לייזר ...

אבל אם תנסה על רגישות נמוכה, 40 ס"מ ל360 לדוגמא, ותראה כמה אתה זז מצד אחד של הפד לשני , אתה תראה איך לG400 תהיה תאוצה והDEATHADDER ישמור על דיוק מטורף בכל מהירות שהיד שלך תוכל בכלל להגיע...

בכללי זה לא ממש קריטי ואפשר לשחק בכל עכבר סביר, על רגישות גבוהה של שחקן ממוצע, מה שהכי קריטי היא ההתאמה בין השחקן לעכבר פיזית (צורה,משקל,התנגדות כפתורים...)

אני קורא תגובות שלך כבר די הרבה זמן ונמאס לי לראות את הקשקושים שלך - החל מחומרת מחשבים וכלה בחיישני עכברים.

DEATHADDER - חיישן Avago A3888 שהוא בעצם A3090 עם אינפרא אדום במקום LED שדווקא פוגע בגלל LOD (אתה בכלל יודע מזה?) גבוה מאוד שמצריך מוד של Scotch tape

Zowie AM - חיישן A3090 עם LOD נמוך מאוד וביצועים מעולים

G400 - חיישן A3095 שזה בעצם A3090 עם firmware מיוחד מבית Avago לחברת

אני לא יודע כמה אתה מבין , מה הידע שלך ומה ההישגים שלך אבל אם תשאל פה בקהילת COD אולי קצת תכיר אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר יודע הכל שנמאס לו לקרוא את התגובות שלי... נתחיל בזה שאני לא שם עלייך ואתה תמשיך לקרוא אותם בשקט בשקט.

בכ"א

יש DEATHADDER עם 1800DPI , 3500DPI , 6400DPI

ל1800DPI יש LOD מצויין , ל3.5G יש את אחד הגבוהים בשוק. כשהייתי משחק ברגישות נמוכה זה באמת מפריע וחשבתי לעשות את המוד ... אבל ברגישויות גבוהות-בינוניות אולי זה מצריך התרגלות אבל לא מפריע ולא נותן חסרון במשחק, לפחות לכף יד בגודל סביר עם כוח סביר.

מקהילת COD נפרדתי בגיל 15.....

DJ ELECTRIC - לא מתחרה באף אחד, לא התעניינתי יותר מדי בעכבר הזה והייתי בטוח שיש לו חיישן .

בכל אופן, אתה אומר שהG400 והZOWIE הם העכברים הכי מדוייקים כרגע, ואז אתה אומר שקיווית שמישהו יתקן אותך בנוגע לתגובה הקודמת שלך שהG400 שלך הכי מדויק? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הולך לחפש בשביל אבל כשקניתי את העכבר חרשתי את האינטרנט ואני בטוח שאני זוכר נכון והDA המקורי עם LOD נמוך, ה3.5G עם גבוה...

ודרך אגב פתרון יותר טוב מהסקוצ' שלדעתי יכול לפגוע בדיוק... לקנות רגליים ולהדביק אותן על הקיימות. יש רגליים חלופיות של 0.65 מ"מ אאל"ט ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרבה מה להגיד על הסיקור אבל אני מעדיף לשתוק כי רוב הסיכויים שזה ישמע מעליב או מזלזל וזה מיותר , אני באמת שמח שמישהו לפחות עושה משהו כזה בארץ , רק פעם הבאה אם אפשר לעשות טיפה יותר שיעורי בית לפני הסיקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...