מסך lcd של נייד ומחשב שולחני - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך lcd של נייד ומחשב שולחני

^oz

Recommended Posts

חשבתי לנסות ולנצל את חלקי המחשב הנישא הזקן החביב שלי. רציתי לדעת אם למישהו כאן יש איזשהיא עצה האם אפשר להשתמש במסך של הנייד (שמחובר אל גוף המחשב באמצעות סרט מגעים) באיזשהיא אדפטציה ולחברו כמסך slave למחשב השולחני (כמובן שישנה תמיכה ע"י כרטיס המסך). הכוונה בslave היא שיש אפשרות לחיבור ע"י rca ולא רק ע"י חיבור מקבילי של מסך שכולנו מכירים....

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התראד ההכי מועיל שיש בנושא הוא זה:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=2;action=display;threadid=51631;start=0

חוץ מזה רק יוכל לעזור לך , ואני גם חיפשתי המון מידע בנושא אך ללא הרבה הצלחה. אולי לך יצליח יותר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחשב עדיין עובד

אתה יכול לעשות משהו מעניין וקל בעזרת פשוטה

תפרק אותו , תרכיב רק את החלקים שחייבים , תמצא לו קופסא ותעצב איך שאתה רוצה עם המסך והכל

ואז תשלוט עליו דרך הרשת ותראה בו מה שאתה רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחשב עדיין עובד

אתה יכול לעשות משהו מעניין וקל בעזרת רשת פשוטה

תפרק אותו , תרכיב רק את החלקים שחייבים , תמצא לו קופסא ותעצב איך שאתה רוצה עם המסך והכל

ואז תשלוט עליו דרך הרשת ותראה בו מה שאתה רוצה

הבעיה היא בהרד דיסק שלו, הוא נמלא badsectos ואין אפשרות לfdisk או לformat (כמובן), הרד דיסק משומש או חדש יעלה לי מחיר כזה שלא שווה לי להשקיע על הבחור הקשיש. היות ואין לי אפשרות להתקין עליו כלשהיא (מלבד dos) אז אני לא יודע אם בכלל ליישם את רעיון הרשת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע סכום סמלי של 30 ש"ח

זה כדי להרגיע את אבא

שמע אחי תודה רבה אבל לא נראה לי שזה יעזור לי, רק word ןwindows 98 יגמרו את כל הדיסק , אבל , שוב, תודה על המחשבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...