קוד לפתיחת קובץ ב#c. - עמוד 4 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קוד לפתיחת קובץ ב#c.

eido300

Recommended Posts

1. בשביל זה מפרידים לפונקציות, לא למחלקות.

2. אז תמחק. כשאתה מוחק קובץ מהפרוייקט יש לך שתי אופציות - רק להסיר את הקובץ מהפרוייקט או למחוק אותו בכלל.

3. כל הצורות האפשריות? יש המון כאלה. יש דרך יותר חכמה לעשות את זה.

4. לא עוזר למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1.כן אני יודע, אבל זה עדיין המון קוד במקום אחד וזה מסובך ולא יפה, אבל אני אשנה את זה.

2.הוא לא נותן לי 2 אפשרויות, אני אנסה למחוק ידנית (מהתיקייה).

3.בהחלט, יש הרבה אפשרויות, ואני לא מוצא עוד דרך, מה שכן, שמתי לב שכשניסיתי להפוך קובץ לMp3, הוא הפך את זה בחזרה לmp3, אז אני לא רואה איך יצליחו למצוא קובץ .

4. למה לא עובד? לא יודע, אני ג"כ לא מבין, סביר להניח שעשיתי משהו לא טוב אז אני יעבור על עוד פעם.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קבצי קוד באורך מאות שורות זה סביר לחלוטין.

2. אין לי פה visual studio, אבל אני די בטוח שכשלוחצים כפתור ימני על קובץ אז יש אופציה של delete ואופציה של remove (אולי זה נקרא exclude).

3. זה כי מבחינת זה נחשב אותו שם, אז הוא לא ישנה לך. תשנה לשנות את הסיומת יחד עם חלק משם הקובץ ותראה שהוא יתן לך. בכל מקרה, תראה איזה פונקציות יש לstring.

4. מה לא עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אוקיי, אבל חבל כי ככה זה נראה יותר יפה...

2. נכון, עכשיו בדקתי וראיתי שבין היתר יש גם delete וexclude from project.

3. נכון, צודק, שיניתי גם חלק מהקובץ והוא כן שינה את זה, ;()ToLower.

4. כשלוחצים "כיבוי" השיר לא מפסיק. עריכה: סידרתי את זה ועכשיו הוא כן מפסיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להוסיף אפשרות שיוכלו לעשות כמה התראות, בשביל זה אני צריך למצוא מקום לשמור בו את כל הפרטים של ההתראות הקודמות,

חשבתי לעשות כמה מערכים (במקום כל משתנה מערך) וע"פ הצורך להגדיל ולהקטין את המערכים.

חיפשתי דרך להקטין/להגדיל מערך ולא ראיתי כזאת, הדרך היחידה שמצאתי (שעונה לדרישות) זה הגירסה הגנארית של list, יש דרך יותר טובה לעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי שהדרך הכי טובה שמצאתי היא הגרסא הגנרית של list (דווקא הגנרית כי זה חוסך את כל הcast).

חשבתי על מחלקה, אני יודע איך ליצור מופע מחלקה באופן ידני, אבל אני לא יודע איך ליצור מופע מחלקה ע"י לחיצת כפתור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. ברור שמשתמשים בגירסה הגנרית :) בשביל זה היא שם. הגרסאות הלא גנריות של אובייקטי האוסף (List, Dictionary וכו') הן סתם שריד מהימים שלא היו generics בשפה, ולדעתי אין סיבה אף פעם להשתמש בהן.

ב. בדיוק כמו שהיית יוצר את המופע באופן "ידני". מה ההבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן הטעות שלך. צריך לבצע את ההפרדה בין המשתנה ובין המופע שהמשתנה מצביע אליו. כבר כתבתי הודעה שמסבירה על ההבדל, אם אני אמצא אותה אני אוסיף פה את הלינק.

אתה יכול להגדיר משתנה בלי שיצביע לשום דבר (כלומר הוא יצביע ל-null), אתה יכול להגדיר שני משתנים שיצביעו לאותו מופע, ואתה יכול ליצור מופע שאין שום משתנה שמצביע עליו ישירות - לדוגמה, כשאתה מכניס מופע לתוך מערך או רשימה, אז אין משתנה שמצביע על המשתנה הזה, אלא הוא מוכל בתוך האוסף שהכנסת אותו אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מה ההבדל בין משתנה למופע:

מחלקה זה דרך לאגד מספר שיטות ומשתנים כדי ליצור סוג (כמו int/string) חדש שיתאים לצרכים שלנו, משתנה זה השדה שנמצא במחלקה, יצירת מופע/אובייקט זה המקביל של יצירת משתנה מסוג פרימיטיבי (int/string). וכמו שאם אני יוצר משתנה מסוג int אני יכול להפעיל דרכו את כל השיטות ששייכות לint כך גם במופע/אובייקט אני יכול להפעיל ולאתחל דרכו את כל השיטות והשדות של המחלקה החדשה.

השאלה שלי היא:

ככה אני יוצר מופע ומאתחל אותו:

{string a;
string b;}
();demo DEMO=new demo
DEMO.a="abc";
DEMO.b="def";
class demo

בשביל ליצור עוד מופע ולאתחל בו תוכן חדש בלי לאבד את הקודם אני צריך ליצור מופע חדש כך:

demo DEMO2 = new demo();
DEMO2.a="ghi";
DEMO2.b="jkl";

ואת זה אני לא יודע איך לעשות בלחיצת כפתור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם ה-List? איפה אתה מכניס אותה לעסק?

אתה צריך להבין שמופעים חיים בנפרד מהמשתנים שיכולים להצביע אליהם. כמו שאמרתי, שני משתנים יכולים להצביע לאותו מופע, ומופע יכול להיות קיים בלי שום משתנה שמצביע אליו באופן ישיר - לדוגמה, הוא יכול להיות איבר ברשימה, או מוחזק בתוך שדה של אובייקט אחר (כמו המחרוזות "ghi" ו-"jkl" בדוגמה שלך). בדיוק כמו שמוסיפים מספר לרשימה של מספרים, אפשר גם להוסיף אובייקט לרשימה של אובייקטים (לדוגמה במקרה שלך - להוסיף מופע של המחלקה demo ל-<List<demo).

אגב, כמה קונבנציות:

שמות מחלקות מתחילים באות גדולה (לדוגמה Demo ולא demo). אם יש יותר ממילה אחת בשם אז האות הראשונה בכל מילה היא גדולה (לדוגמה MyClass).

שמות משתנים מקומיים כתובים באותיות קטנות (demo ולא DEMO). אם יש יותר ממילה אחת אז האות הראשונה בכל מילה פרט לראשונה בכלל גדולה (לדוגמה myDemoInstance).

שמות של קבועים (const/readonly) הם באותיות גדולות בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע רגע, אתה בעצם מציע שאני אבנה מחלקה עם כל המשתנים שאני צריך, ולעשות list של המחלקה ככה:

[LEFT]class AlramClock
{ string file_name, file_safe_name;
DateTime time;
bool save_alram = false;}
list <AlramClock> demo = new list <AlramClock>();[/LEFT]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...