קוד לפתיחת קובץ ב#c. - עמוד 3 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קוד לפתיחת קובץ ב#c.

eido300

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן. זה במחלקה שמתעסקת עם שמות קבצים. אם תחפש בגוגל תוכל למצוא את הפונקציה הזו בקלות (אם לא בתוצאה הראשונה אז באחת מהתוצאות הראשונות).

באופן כללי, כשאתה רוצה לדעת איך לעשות משהו, פשוט תחפש את מה שאתה רוצה לעשות + #C. לדוגמה, רוצה לנגן mp3? אז תחפש c# play . אותו דבר לגבי מציאת שליפת סיומת של קובץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לגרום ללחצן של messagebox להפעיל פונקציה?

אני רוצה שמתי שהשיר יופעל תקפוץ הודעה עם buttun שמכבה את זה. השאלה אם אפשר לגרום לmessagebox להפעיל פונקציה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תודה, זה עזר לי.

2.תיקנתי,שיניתי,סידרתי את זה, וכמובן... העלתי את זה, תגיד לי מה אתה חושב על זה.(עוד לא גמרתי עם זה, אני רוצה לעשות שיוכלו לעשות כמה התראות, אבל אני עוד לא יודע איך לעשות את זה).

זה הקישור.

נ.ב. הוא כותב שם שגיאה אבל זה מתקמפל,אשמח אם תעבור על זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי קצת על הקוד שלך.

א. אין הגיון בלשים כל פונקציה במחלקה נפרדת. לא לזה נועדו מחלקות. מחלקות נועדו לייצג אובייקטים, ולכל מחלקה צריכה להיות פונקציונליות ברורה - לדוגמה, יכולה להיות לך מחלקה שמייצגת את הטיימר (ויהיו לה מתודות של "התחל טיימר" ו"הפסק טיימר", ואירועים כמו "עברה שנייה" ו"הגיע הזמן שנבחר"). שים לב שהמחלקה שתיארתי לא תלויה ב-UI, כלומר תוכל לקחת אותה כמו שהיא ולהשתיל אותה באפליקציה אחרת שתבנה, גם כזו שבכלל אין בה ממשק משתמש גרפי.

ב. לא הבנתי למה משמשת המחלקה AlarmClock (או שהיא לבשימוש?)

ג. המתודה choose_file אמנם בודקת אם הסיומת של הקובץ בסדר, אבל היא לא אוכפת את הבדיקה הזו. כלומר היא מציגה הודעה למשתמש, אבל היא עדיין תקבל את שם הקובץ ותנסה לנגן אותו. חוץ מזה, מה אם המשתמש בחר קובץ שהסיומת שלו היא MP3? או WaV?

ד. ב-cancel אתה השמות למשתנים מקומיים שמוגדרים בתוך הפונקציה. זה לא יעשה להם כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

1.חשבתי שזה יהיה יותר קריא ומסודר אם זה יהיה במחלקות נפרדות.

2.היא לא בשימוש, היא בכלל לא אמורה להיות קיימת, אני לא יודע למה אבל הוא שומר כל מחלקה או כל דבר אחר שיצרתי במהלך הכתיבה. אם תכנס דרך הקובץ של הפרוייקט תראה ששם היא לא נמצאת.

3.תיקנתי את זה, לפני ההודעה שמתי בכל משתנה שקשור לזה null, ובswitch הוספתי את כל הצורות האפשריות של הסיומות.

4.תיקנתי את זה, הפכתי אותם לref. עריכה: טעות שלי משום מה זה לא עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...