גלאקסי S2 מסרס להיטען, מה עושים? - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלאקסי S2 מסרס להיטען, מה עושים?

yaaracohen

Recommended Posts

מסרב* סליחה חחח

היי! בבקשה מכם אשמח לכל עזרה אפשרית!

כבר הרבה מאוד זמן הפלאפון שלי - S2, עושה לי בעיות - הוא נטען לפעמים ורק בתנוחות מסויימות.

היום הכנסתי אותו למטען והוא לא נטען לי בכלל. הכנסתי אותו למטענים אחרים- וגם..אותה הבעיה.

בסוף מצאתי מטען למכונית ובעזרת המטען הוא הראה לי סימני חיים וכשפותחים את הפלאפון הוא מראה סמל של טעינה עם 0% . אז חיכיתי והטענתי ואחרי חצי שעה הסתכלתי שוב - ועדיין 0 אחוזי ועדיין יש את סמל ההטענה!!!

אני חושבת שאולי זה בעיה של חיבור במגעים, מישהו יודע איך מתקנים דבר כזה? אפשר באופן פרטי? (לא דרך חברת סלולר?) (וכמה זמן דבר כזה לוקח..)

שמעתי על אפשרות של כיול . רציתי לשאול אם זה רלוונטי למצב הזה.

תודה רבה לכל העוזרים!!

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להוציא את הסוללה, להשפריץ פנימה לקונקטור ספריי מגעים ללא שימון ולנקות בעזרת מברשת שיניים או משהו בסגנון.

http://www.gmall.co.il/store/Product.aspx?store=341&pr=39027&tp=2

בשזר קניתי אותו ב-35 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממקרה של חבר שטיפל בבעיה דומה יש לך שלוש תקלות אפשריות שיכולות לקרות באותו הזמן גם יחד:

1) החיבור מיקרו שלך גוסס- כמו שרשמת הוא נטען רק בתנוחות מסוימות אם בכלל.

פתרונות: לשלוח למעבדה שיחליפו או לקנות מטען סוללות חיצוני (אפשר עם עוד נוספת, כמו ש iakovl עושה פה קנייה קבוצתית לסוללות anker עם מטענים) אם אין לך צורך בשימוש הusb.

2) המערכת שלך נדפקה- גם אם זה רום סטוק (ואני חושד שהוא אינו כזה) זאת מערכת שלומדת מהמשתמש אל איך לנצל טוב יותר את הסוללה, וכנראה שהיא למדה ממך שהסוללה כבר מתה/לא יכולה להטען.

פתרון: לאפס מכשיר או עדיף לצרוב רום סטוק או אחר אם תרצה.

3) הסוללה שבקה חיים/קונקטור חלוד או מלוכלך.

פתרון: קונקטור- כבר הדריכו אותך. - הסברתי מקודם אצל מי (אפשר גם מכל מקום אחר, אבל תצטרך להתפשר על איכות/מחיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...