משהו מפגר, אבל שיפר לי ביצועים !! אשמח לשמוע מאחרים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו מפגר, אבל שיפר לי ביצועים !! אשמח לשמוע מאחרים

EAD

Recommended Posts

אוקיי

כבר כמה ימים שאני לא מבין למה לפעמים מקבל 100+ פריימים ולמה לפעמים זה נותן איזה 20-30

מה התברר?

הולכים ללוח הבקרה של NVIDIA

ויש שם ב 3d settings אפשרות בשם power managment mode

קיצר

צריך לבחור MAX ולא הברירת מחדל שפשוט דפוק

וואלה!

מקבלים יותר ביצועים

עכשו השאלה, מכירים עוד דברים בסגנון? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מונע PARKING במעבדים מעל 4 ליבות ...

אבל זה גם תוקע לך את המעבד כל הזמן על תדר מקסימלי, אז תלך לprocessor power management ותשים במינימום 1% או משהו נמוך... זה במילא לא ירד מ1600MHZ לדוגמא ב3570 אז זה לא משנה . אל תדאג לגבי זה , זה לא מה שעזר לך , אלא הCORE PARKING ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהאפשרות הזו עשתה לי, זה שתדר הכרטיסים הוא מקסימלי אפילו באפליקציות קלות מאוד כמו ניגון סרט SD ב .

לעומת זאת במצב הרגיל, התדר של הכרטיסים משתנה בהתאם לעומס. אבל במשחקים התדר תמיד מקסימלי, לפחות אצלי זה כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה צודק לא שמתי לב סינדרום

בדקתי את זה וזה לא עושה כלום , זה פשוט תוקע אותך על הזמן על התדר הטורבו בוסט במנוחה ומתח גבוה , אבל כשתפעיל משהו שיחמם אותו קצת או ירצה לעבור את הPWR TARGET הוא יעשה DOWNCLOCK כמו גדול באותה צורה ...

ותראה למשל בבאטלפילד אין GPU USGEG מירבי והכרטיס שלי קר מאוד אז אני קבוע על 1154MHZ נראה לי . אבל אם תנסה איזשהו מבחן מאמץ אתה תראה איך התדר על ההתחלה לא יהיה מירבי בגלל ההגבלת POWER TARGET (לפחות ב660), ומה שבטוח יתחיל לרדת לאט לאט כשהכרטיס מתחמם.

לא הבנתי את הפיגור שזה מוריד מהירויות GPU כדי לשמור על 70 מעלות , לא היה עדיף לכוון ל80 והיה כרטיס חזק ונמכר יותר ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרנו לך לא לבזבז כסף על הטיטאנים, ועכשיו אתה כ׳כ פרנואיד שאתה בודק כל פריים במקום אשכרה להנות מהמשחק והחומרה.

בזבזת כסף ודפקת את החשיבה, עבודה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם להגיב צריך לדעת איך.

מה שאני מתכוון זה שלפעמים אני נניח מריץ HEAVEN 4, ועל השניה הראשונה יש 20 ואז זה קופץ ל 140 וכו' (שזה סבבה)

ולפעמים זה קופץ רק ל 60 ולפעמים ל 90

עכשו נראה שהוא קופץ לנמוכים יותר, פשוט פחות מנצל את הכרטיסים, יותר הגיוני שאשיג כמו שתמיד משיג איזה ממוצע של 160-170 במבחן הזה מבחינת פריימים

השאלה שלי, מה גורם לזה?

שמתי לב שאם עושה RESTART לחלונות, אחרי פעם או פעמיים זה מסתדר, ואז כל עוד החלונות עובדים (חלונות 8) זה נשאר בפרופיל הגבוה הזה.

וזה משפיע גם על משחקים אחרים כמובן כמו CRYSIS 3 שיש לי וכו' (יש הבדל אדיר בין לקבל ב ULTRA HIGH עם פילטרים והכל 70 ומעלה פריימים לשניה, לבין לקבל 40 או 30 לדוגמא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ש-House M.D. אמר, Adaptive מאפשר הורדת תדרים (בזמן ריצת אפליקציה) בהתאם לניצול GPU לטובת חיסכון בצריכת מתח.

Prefer maximum performance מוודא תדר מקסימאלי גם בניצול GPU נמוך.

למיטב ידיעתי, נדרש אתחול מע' ע"מ ששינוי ההגדרה יכנס לתוקף.

הגיוני שתראה קפיצות רגעיות גדולות יותר בביצועים במעברים בין ה Performance States במצב Adaptive.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...