מדריך מצולם להחלפת המשחה במעבדי IVY (שיטת הסכין) - עמוד 3 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך מצולם להחלפת המשחה במעבדי IVY (שיטת הסכין)

idanmal

Recommended Posts

פות"ש - אופן הדאגה שלך ל ESD הינו מוצדק ונכון.

אך הביצוע קצת לוקה בחסר.

ראשית את רצועת היד יש להדק עד למצב שהיא אפילו לוחצת מעט על הצד התחתון של פרק היד (מקום ללא שיערות שיבודדו).

שנית, המינימום היה לעבוד גם על משטח אנטיסטטי גם כן או לפחות לא על מגבת מחומר סינטטי ובטח לא על דף נייר.

שאר הסרטון היה מאוד אינפורמטיבי.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה רבה, בקשר לרצועה זו רצועה מיוחדת ממקום עבודתי, היא לא ניתנת לשינוי או להידוק, זו רצועה מיוחדת מגומי, תאמין לי שהם יודעים למה הם בחרו בה.

חוץ מזה יש גם נשים עם ידיים דקות יותר, שעובדות עם הרצועות הללו אצלי בעבודה ושים לב שיש לי גם אחת על הנעל עם רצועה שנכנסת לרגל מתחת לגרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה רצועה מיוחדת, כולם מתכווננות. אני בתחום הייתור האלקטרוני כבר 6 שנים וראיתי רצועות מכל הספקים בארץ. והם מתכווננות בדחוק מהסיבה שציינת אצל הבחורות אצלך בעבודה. ויש גם מכשירים ייעודיים לבדיקה של הרצועה. אצלי במעבדה עושים זאת בכל בוקר. שם רואים מיד שאם הרצועה רופפת אפילו טיפה והמכשיר מתריע על בעיה בארקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה רצועה מיוחדת, כולם מתכווננות. אני בתחום הייתור האלקטרוני כבר 6 שנים וראיתי רצועות מכל הספקים בארץ. והם מתכווננות בדחוק מהסיבה שציינת אצל הבחורות אצלך בעבודה. ויש גם מכשירים ייעודיים לבדיקה של הרצועה. אצלי במעבדה עושים זאת בכל בוקר. שם רואים מיד שאם הרצועה רופפת אפילו טיפה והמכשיר מתריע על בעיה בארקה.

וואלה צודק, הלכתי עכשיו לבדוק(במקרה משמרת ערב) ואכן יש אפשרות להדק את הרצועה למרות שלא זכרתי.

האמת שאני מתחום המכונות ולא מבין יותר מדי באלקטרוניקה. לביצוע המדריך השאלתי רצועה מאחד העובדים אצלנו במפעל.

תודה על השיעור הקצר.:xyxthumbs:

אני לא מבין למה לטרוח ולהשקיע ברצועות וכו'

מבחינתי לקחת שמחובר לחשמל (לגראונד) וכל כמה דקות לגעת בו וזהו.

אולי אני טועה אבל אף לא נענשתי על זה

שמואל אני חושב שחשמל ססטי יכול להאגר בשניה, כך שאתה חייב תמיד להיות מוארק ולא מספיק כל כמה דקות לגעת בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...