מאק ללימודים - התלבטות - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאק ללימודים - התלבטות

Mr.Pepo

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מבחינתי זה אומר שאין לו סוללה (או לפחות שאי אפשר להיות בטוח שהיא במצב תקין)

שנית, הבעיה שלי היא הצורה שהצגת את הדברים. כשמדברים על מק מול מחשבים אחרים, ואתה מעיר הערה על מחיר המק כמו שכתבת -

לא עדיף לקנות zenbook זול ב350$ + מחשב שולחני חזק? זה יצא יותר זול ויותר מתאים לצרכים שלך, לדעתי.

זה עושה רושם כאילו אתה משווה ניידים עם נתוני פתיחה דומים.

לא נראה לי הגיוני או רציני להשוות מחיר של מק חדש (או כל נייד חדש ועדכני ביותר) מול מחשב משומש עם חומרה של 2 דורות אחורה.

השוואה לדוגמה מול מחשב כמו x1 carbon של או דגמים מקבילים היא במקום. ושוב, כשכל הדגמים מגיעים מאותה נקודת פתיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעתי אלטרנטיבה, לא פתרון זהה - בגלל זה יש המלצה על מחשב נייח בנוסף לנייד.

הדרישות מהמחשב תלויות בשימוש שהולך להעשות בו. הדרישות של תואר במנה"ס הן צנועות מאוד מבחינת כח העיבוד שהן דורשות, כך שמהפרספקטיבה של המשתמש מחשב מאוד זול ומחשב high end כלשהו שקולים (פלוס מינוס שיקולים של משקל חיי וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או בתקווה שאולי יצא מתחרה מקביל מבחינת נתונים בחברה אחרת.

אני אשמח לראות נייד כמו ה-R930 של טושיבה עם מסך ברזולוציה של FHD או מחשב של עם מפרט מקביל למק.

אולי הירידה במעטפת התרמית בדור החדש, תשכנע יותר יצרניות לבנות חזקים וקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק. בתור מישהו שמאד מחבב את ה-Macbook אבל מתעב את ה-, אין ספק שהמוצרים של אפל הם לא הכי משתלמים כלכלית. אבל בהיעדר תחרות הולמת מבחינת מעטפת הביצועים והשימוש השוטף, אין ל- Pro Retina 13 מתחרה כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...