מערך כרטיסים - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערך כרטיסים

rroonnii

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש מי שמסתפק במשחקיות בעלת 30FPS ויש שלא . משחק חלק זה 60 FPS . לשחק על 35 FPS המשחק הנו כבד יותר.. לכן וודאי שמשפיע עלייך כשחקן .

אך אתה סופרמן ושחקן עם וותק של שנים,לכן זה לא שייך לגבייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שקצב הדגימה הגבוה יותר של ממשקי האינפוט עוזר כאשר הוא מתקיים 60 פעמים בשניה אל מול 30.

ואם הו יעלה אל מעל 120 אפילו משובח.

אך מנוע איכותי (בדר"כ לא משחק שרץ על מחשב PC) מנותק לחלוטין ממנוע התמונה.

לצרכי תמונה בלבד, 30 בשניה (לערוץ בודד) הן די והותר לעין אנושית בכדי לקבל אנימציה חלקה ורהוטה.

הדבר החשוב ביותר הוא להשאר עם קצב רענון תמונה אחיד וקבוע, ולא לרדת ממנו לבורות שיוצרות קרטועים.

בסימולטורי קרב (ירי, טיס וכדומה...) מהסוג שבהם למהירות התגובה ועקיבת העיין ישנה חשיבות גבוה,

לא נמצא יתרון של ממש אם רענון התמונה עלה ל- 60 במקום 30.

מה שחשוב נמצא זה שהמוח הצליח לפרש נכונה ובמהירות הנדרשת את שהוא רואה, בכדי להגיב בקבועי זמן טובים.

לשם כך חשוב שהאנימציה תהיה רהוטה, ותשקף קרוב ככל שניתן מבחינת האילוזיה שהיא יוצרת את התמונה המציאותית.

חשוב שהפיסיקה בה האוביקטים נעים תהיה זהה לקורה במציאות - תנועה, מהירות, ממשק עם אוביקטים אחרים,

מסה - שינויי תנע, מתקף, מומנט, האצה, סיבוב וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנייר סופג הכל, שהfps יורד לכיוון ה30 אני ישר מרגיש (bf3 מולטי) זה לא שאני בודק רואה מה יש ומדמיין, אני מרגיש ואחר"כ בודק ובאמת זה מה שקורה, אני מדגיש אני עדיין מעל 30, שהכל חלק לפעמים בשביל הספורט אני בודק ואני מעל 50-60, זה ברמה שמבחינתי זה על גבול הלא שחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://frames-per-second.appspot.com/

אפשר לחסוך במילים ולשחק עם דוגמא מצויינת ^ (לא החסירו את האפשרות להפעיל\לכבות motion blur).

אז מה אם אפשר להסתדר עם 30fps. אפילו אם נניח שאין שום פגיעה בשליטה \ זמני תגובה \ משחקיות -

זה עדיין נראה יותר טוב \ חלק \ חד \ נעים לעין ב-60fps ולדעתי זאת כשלעצמה סיבה מספקת לשאוף לשם.

אם יש נפילות מ-60fps ל-30fps בתדירות גבוהה - זה כבר סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פעם אומרים לי שמעל 30fps זה שחיק, אני לא יכול לשחק כך, גם על 40fps אני מרגיש שזה לא זה, בא נגיד שאני 50fps ומעלה, אחרת זה מורגש לי איטי משהו ולא שחיק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:scared0018:

כמעט כל אחד יכול להכנס למשחק ... ולהוריד הגדרות ..במידה ולא מקבל 60 FPS, ולהרגיש בהבדל העצום בינו ל30FPS .

בסניגל אני יכול לשחק מ45 FPS ... תלוי גם במשחק... כי במרוצי מכוניות זה לא הולך טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה גם בכמה חודשים.

- - - תגובה אוחדה: - - -

עכשיו ברשותכם שאלות שלא קיבלתי מענה. שדי חשובות במידה ואלך בסוף על מערך כרטיסים.

1.במידה ואלך על מערך . הסלוטים בלוח האם אצלי די קרובים,..כך שהשאלה עם כרטיס בעל מתקדם אפילו שלושה מאווררים לא יתחמם יותר מידי? (מעל 85 מעלות)

2. האם ניתן (אין בעיות) לחבר שני כרטיסים בעלי אותה (שני 7970) אך שונים בחברות. השאלה מתייחסת גם לנוודיה ואולי המצב אצלם שונה.

3. קשור לסעיף 2. במידה ואפשרי . האם כדאי ללכת על כרטיס בסלוט הראשון בקירור מתקדם ובסלוט השני בקירור סקוט/ מופח ..המוציא את החום מחוץ למארז.. וכך זה טוב לכרטיס העליון.

מארז והלוח האם

Gigabyte GA-Z68MA-D2H-B3 for 1155

....

Lancool Midi Tower -K62B Black Window

תודה.

1. יש לך 40 מ"מ בין הסלוטים. וודא כי הכרטיס העליון ייכנס מבחינת מידות פיזיות. אני ממליץ מרווח של 2 מ"מ לפחות, כמובן יש לחזק את שני הכרטיסים היטב עם הברגים בכדי שיהיו ישרים עם הסלוטים.

2. גם ב-, וגם ב-NVIDIA זה אכן אפשרי, ב-NVIDIA אפילו שני כרטיסים עם ליבות זהות אך תדרים שונים. למרות שבמקרה זה הכרטיסים עלולים לעבוד לפי התדר הנמוך יותר. ב- אני מבין שאפשר אפילו כרטיסים עם אחרת, למשל 7970 ו-7950.

3. נשמע הגיוני ולוגי מאוד.

בנימה אישית, אני הייתי יורד מה-760 ואולי מוסיף עוד כרטיס כמו שיש לך. אבל, כפי שאמרת אתה מוכן לחכות כמה חודשים. אז בוא תראה אם אכן מספקים את הסחורה בדרייברים המיוחלים. ואם כן, חסכת כאב ראש של מחירה לשם קנייה. אם לא, יאללה, :cheesy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון עם העניין פליטת החום מהכרטיסים האלו במאמץ היא נוראית, החום שנוצר בין השניים גורם לכרטיס העליון להתחמם יתר על המידה, אם אין אפשרות לשים מאוורר גדול או שניים של 120 שיזרקו עליהם אוויר טרי זו בעיה..

בזכות שני מאווררים כאלו ופרופיל אינטנסיבי הכרטיסים שלי נשארים יחסית קרירים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן ובמצב רגיל ללא משחק הפועל ברקע. הכרטיסים לא מתחממים יותר מידי?

כמובן מתייחס שאין עליהם מאווררים שזורקים אוויר מבחוץ.

אגב בל נשכח .. שאצלך העלת מתחים לכרטיסי מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר המאיצים הגראפיים אינם בשימוש האצה תלת מימדית, מרבית ליבת השבב כבויה,

נוסף על כך המעבדים יורדים ל- 150mhz בלבד ועובדים על מתח נמוך = 0.8 וולט לערך.

ה- TDP יורד לכדי 10 וואט בלבד (ביצעתי ניתור באמצעות hwinfo אם מעניין).

בהתאם שני הכרטיסים נשארים קרירים מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...