מדפסת לייזר צבעונית עם רשת והדפסה דו"צ ב-450 ש"ח. איפה הקאטצ'? - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדפסת לייזר צבעונית עם רשת והדפסה דו"צ ב-450 ש"ח. איפה הקאטצ'?

Mandheling

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן. רבעיית טונרים CMYK. השחור מכיל 2200 דף, השאר 1500 .תואם למדפסות oki c301/321 . כ 54€ . זה מיוצר בסין אבל עובד יופי. שבב אירופאי כמובן שאינו מתאים למדפסות שנרכשו בארץ. יש הגנה איזורית בחומרה. אני מכיר כמה אנשים שזרקו את המדפסת אחרי שכילו את הטונר התחילי רק בגלל זה. כדי שתוכל להשתמש בטונרים האירופאים צריך להחליף את ה CU באחד שנקנה באירופה. בקיצור זה החלפת לוח אם ורום של המדפסת בהחלט לא לבעלי לב חלש כי ברגע זה הרסתם אחריות יצרן. לחלופין ניתן לרכוש לוח מעקף שמלחימים ללוח המדפסת בארבעה מקומות. גם הוא לא זול אבל מבטל את בדיקת השבב . מרגע שהמדפסת חושבת שהיא בריטית אז הכל הופך ליותר זול וניתן להזמין מתכלים באי ביי וכו .דרך אגב מי שרוצה אני מוכר טונר אחד ישראלי עם שבב ישראלי שנותר לי מקנייה ברמת גן. כמעט חדש ובמחיר ללא תחרות באחריות.

מי שמשתיל לוח אם אירופאי בדרך כלל ישתיל כבר את זה של C321 שפשוט נותנת יותר אפשרויות (כגון הרחבת המדפסת).

מהסיבה הזו ואחרות אני לא ממליץ לקנות את המדפסת הזו אלא אם כן אתם מהנדסי אלקטרוניקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, הרבה מידע מעניין. אני אשקול את זה בפעם הבאה שהטונר נגמר, אבל כנראה שזה יהיה עוד הרבה מאוד זמן. הדפסה צבעונית פחות מעניינת אותי עם המדפסת הזו כי יש לי גם מדפסת הזרקת דיו (ה-MX895 הנ"ל) ולהדפסת צילומים היא ממילא עדיפה על כל מדפסת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שמת לב שהטונר עצמו לא מתקלקל גם כשהוא מתרוקן. סתם בלוק פלסטיק וגם מאד פשוט לפתוח אותו ולמלא מחדש . לכן במדפסת כזו מומלץ בכלל לקנות בקבוקי אבקה ולמלא בעצמך ואז המדפסת מאד חסכונית ואפילו ידידותית לסביבה.

בצבא ראיתי ערמות אדירות של טונרים גמורים (LEXMARK) שהולכות לגריסה... כמות זבל אדירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מתוך הודעה פרטית שקיבלתי:

נתקלתי בשירשור בנושא לאחר שכלה הטונר מהמדפסת שלי ולא מצאתי חלופה במחיר שפוי. מוכר מ-EBAY כבר החזיר לי את עלות הטונר ששלח לי ולא עבד.

האם הטונר של פלונטר עבד באופן תקין?

האם מצאת דרך חלופית זולה יותר לחידוש הטונר במדפסת הזו?

מתחיל להשתכנע שהבחירה בה היתה לא מוצלחת (למרות שאיכות ההדפסה ומהירות ההדפסה טובות - העלויות גבוהות מדי).

רכשתי את הטונר השחור של פלונטר והוא עובד טוב. הוא אמנם עדיין לא זול, אבל יותר זול ממקורי. אני משתמש במדפסת רק להדפסת טקסט ש"ל (להדפסת תכנים בצבע אני משתמש במדפסת הזרקה של קנון). גם אם לא מדפיסים בצבע חשוב להגדיר שהמדפסת לא תשתמש בטונרים האחרים, כי למיטב ידיעתי ברגע שאחד הטונרים ייגמר המדפסת תסרב להדפיס תוכן כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לאחר הודעות אחזור אדגיש : אם קניתם את המדפסת בארץ לא תוכלו לרכוש טונר בebay או כאלו. רק טונר מישראל או לבנון יעבוד לכם.כל השאר המדפסת תדחה עם קוד שגיאה . אתם יכולים לקנות מהיבואן מקורי או מחנויות בארץ תחליפי וזה יקלט במדפסת ללא בעיה אבל זול: זה לא. הדרך היחידה לעקוף את ההגנה האיזורית היא ניתוח לב להחלפת לוחות האם של המדפסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
בסרטון ביוטיוב טוענים שהתוכנה הבאה מסוגלת לרסט RESET את הטונרים מבלי לפתוח את המכסה אפילו.....

עובד למישהו ?

http://www.printerresetter.com

אולי זה יעבוד , אולי לא: בפועל,כדי לאפס שבב, אתה צריך לקנות סט שלם עם ציפ לפני שתוכל לבדוק. כלומר עלות המדפסת+1600 ש"ח.

הגענו ל 2000 ש"ח לפני שתוכל להפעיל את תוכנת האיפוס. במחיר הזה יכולת לקנות של ברדר ללא צ'יפ+ סט טונרים ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי אתמול.

זה איפס לי את כל ארבעת הטונרים.

יש לי 3 טונרים צבע ניסיוניים ריקים שהגיעו עם המדפסת + 1 שחור מקורי.

לאחר האיפוס, היא מיד הסכימה להדפיס בצבע, והוציאה דף בדיקה מלא בצבע עשיר כמו ביום שיצאה מהקרטון

כלומר, אין שום צורך לקנות סט טונרים אחד אפילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי אתמול.

לאחר האיפוס, היא מיד הסכימה להדפיס בצבע, והוציאה דף בדיקה מלא בצבע עשיר כמו ביום שיצאה מהקרטון

פשש... מרשים. בניגוד לתחזיות שלי. מעניין מתי המדפסת תעצור שנית כי את עם טונר התחילי (חסר צ'יפ) היא מוכנה להדפיס 350 דף ללא קשר לתוכנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ניסיתי אתמול.

משהו אחד לא ברור לי - אם הטונרים הצבעוניים ריקים, איך המדפסת הדפיסה בצבע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו אחד לא ברור לי - אם הטונרים הצבעוניים ריקים, איך המדפסת הדפיסה בצבע?

נראה לי שהוא מתכוון - המדפסת מודיעה כי הטונרים ריקים בגלל המונה, ואחרי ה RESET כאילו המדפסת 'שוכחת' שהטונר ריק מבחינתה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...