טעינה חיצונית של בטריה iphone 4 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טעינה חיצונית של בטריה iphone 4

Eviljelly

Recommended Posts

אהלן, עקב תקלה מצערת הטלפון שלי לא מסוגל להיטען.. ולכן כרגע הוא משקולת.

מספר טכנאים ניסו לתקן את התקלה ללא הצלחה ולכן אני מנסה פתרון אחרון, להטעין את הבטריה בתוך הטלפון באמצעי חיצוני, הרעיון הוא להעביר חוטים שיתחברו לבטריה (+-) ויוכלו לטעון אותה בתוך המכשיר.

אני לא חזק בתכנון מעגלים ולכן אשמח אם מישהו יוכל לכוון אותי למעגל שיתן לי את המתחים הרצויים. (טעינה ממחשב בלבד לצורך העניין, אני אוותר על טעינה מהחשמל), לבנות את המעגל אני אצליח.

פה יש תמונה של הבטריה לדוגמא עם המתחים הדרושים

http://iphone4parts.com/shop/images/iPhone4_Battery.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שיש לי כזו בטרייה ספייר דבר איתי בפרטי ואבדוק..

הבעיה נשמעת בקונקטור שמחובר ללוח עם פלט כבל, לפעמים מקצר ולא מטעין.

אפשרי אולי לקנות מטען יעודי לסוללה כזו, בעזרת מברג כוכב חמש פינות מיוחד של תוכל לפתוח שני ברגים של המכסה האחורי, קונקטור הסוללה מחובר בעזרת פחית המקובעת עם שני ברגים, הסוללה מודבקת לגוף המכשיר ולהוציאה פעם ראשונה צריך למשוך ולהעזר בכלי שטוח בזהירות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה לחדד את הבעיה, גם אם אני אחליף בטריה הטלפון לא יטען את הבטריה החדשה, הבטריה שהייתה לי בסדר גמור, (היא הוחלפה גם בתהליך אבל עדיין אין טעינה) הוחלפו מספר קונקטורים ועדיין לא הייתה טעינה ולכן למיטב הבנתי הבעיה היא בלוח אם..

תיקון בלוח אם הוא כבר מעבר ליכולתי, במעבדות מדברים על כ800 שקל וסיכוי קלוש לתיקון ולכן אני מחפש פתרון חלופי.

הטלפון תקין .. פשוט אין לו מקור אנרגיה, ולכן הרעיון שלי הוא לעקוף את מעגל ההטענה של האייפון, שכנראה הלך, ופשוט לטעון את הבטריה ממטען חיצוני שאבנה..

אני לא לגמרי מבין איך החלפת בטריה תעזור? גם אם אחליף לבטריה חדשה ומלאה באיזהשהוא שלב היא תיגמר ואני לא אוכל לטעון אותה, בנוסף זה יכריח אותי לכבות את המכשיר כל פעם כדי להחליף בטריה.

יש פה הצעה כיצד להחליף חלק ממעגל הטעינה, אבל אני לא בטוח שזאת הבעיה אצלי.

http://www.cyberdocllc.us/shop/iphone-4-not-charging-from-usb-wire-solution-power-ic-chip-and-2-x-usb-fuses-repair-combo-set/

פתוח להצעות נוספות.. כרגע יש לי מחזיק ניירות מעוצב :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...