מעוניין לקנות macbook pro - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות macbook pro

Recommended Posts

אם אתה תקוע עם מק בגלל שכבר קנית רשיונות לתוכנות אודיו, כדאי שתציין את זה - אחרת פיסי ייתן לך תמורה הרבה יותר טובה עבור הכסף.

כונן קשיח זה כונן קשיח, למיטב ידיעתי לא עושים שום דבר עם הכונן חוץ מלהתקין עליו hfs+, וזה טרוויאלי.

אין בעיות של עברית - התמיכה מגיעה כחלק ממערכת ההפעלה. מה שחסר זה הכיתוב על המקשים, אבל אין בעייה לפתור את זה עם חריטה או מדבקות.

מק פרו הרבה יותר חזק ממק בוק, אבל מאוד מאוד יקר. המקבוק פרו בארה"ב פחות או יותר משתלם, אבל תאלץ להתפשר על הביצועים - אם אתה עובד רק בבית, לך על מחשב שולחני. אם לא, קנה לפטופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבנתי אני רוצה ללכת על מחשב שולחני הא Pro איזה דגם יש לכם להליץ לי כי אני מבין שהדגם שנתתי זה דגם ישן בשלוש שנים אשמח אם מישהו יביא לי דגם האחרון שיצא אני ראיתי את הכנס מפתחים של והולך לצאת כונן חדש אבל הוא יעלה בתקציב שאפשר לקנות בית ואז אשמח להמלצות ותודה לכולם על התשובות זה חשוב לי ואני קונה אותו מארצות הברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם החדש (המאפרה השחורה של דארת' ויידר) עוד לא יצא, ולא פורסם תאריך מתי הוא אמור לצאת.

עוד דבר נוסף לגביו שיכול להיות חשוב בשבילך, סביר מאוד להניח שהוא יעבוד רק עם מערכת 10.9 ולא יתמוך בגרסאות קודמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אבל אני לא רוצה אותו וחשוב לי לציין שאני לא יודע להשתמש עדיין במערכת הפעלה של אפל אבל אני בטוח שלא תהיה לי בעיה ללמוד אותה אז אשמח אם מישהו פה ימליץ לי על אחד הדגמים וחלקים חזקים שהיו במחשב אני רוצה Pro את הדגם האחרון שיצא מהכוננים האפורים אני קונה אותו מי ארצות הברית תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די פשוט - לך לאתר של ותבחר מה שאתה רוצה :) זה לא שיש יותר מדי אפשרויות.

הדגם האחרון עוד לא יצא, ויצא לקראת סוף השנה. כל מה שתקנה בינתיים יהיה מאוד מיושן.

אם אתה עדיין לא נעול על מערכת ההפעלה של , עכשיו זה הזמן להתחרט, כי לזרוק סתם כסף על המותג של זה לא הכי יעיל.

(גילוי נאות - אני משתמש במק בוק פרו רטינה, ואלמלא המחיר המאוד משתלם בזמנו (יד שנייה) לא הייתי קונה אותו היום, וגם עכשיו אני שוקל להתקין עליו , או רחמנא ליצלן, לינוקס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת לא קשור, אבל Windows על מסך של 2880X1800 בגודל 15.6" ? יש סיבה למה אפל השקיעה כל כך בכל הScaling שOSX עושה .. בווינדוס המצב לא קרוב אפילו לזה לדעתי ..

ולנושא, סתם לקנות זה דיי מיותר ,הרי רוב תוכנות העריכה קיימות גם בWindows ואתה יכול להשיג מחשב זול יותר בבנייה עצמית לעומת מוכן, אם אתה רוצה באמת רוצה Mac/החומרה של אפל (ואני בטוח שכל אחד היה רוצה Pro נוצץ עם מסך רטינה) או לחלופין יש תוכנה ספיציפית שעובדת רק על OS X ואתה לא יכול לחיות בלעדיה .. אחרת תחסוך את הכסף שלך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הרטינה (נייד) והוא עובד מושלם. אני גם קניתי לצרכים אולפניים אבל עקב מחסור חמור בזמן אני רק יכול להגיד שהוא עובד נפלא עם הכרטיס קול ועם תכנת העריכה של . כאחד שמחזיק גם במחשב נייח מבוסס אני בהחלט יכול להגיד לך שהמקבוק עובד יותר חלק ועם פחות תקיעות וקריסות שקרו לי פה ושם בווינדוס

מה שכן, הייתי ממליץ לך ללכת עליו רק אם באמת יש לך את התקציב הזה פנוי... אחרת אולי באמת שווה שתלך על מקבוק פרו רגיל. עניין החום באמת זניח אצלי כמעט ולא הורגשה התחממות ואם אתה תרגיש אז פשוט תביא איזה פלטת זה לא אמור להיות יקר מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התשובות אני ילל על הדגם הכי חדש של הא Pro לא הרטינה כי הוא לא ניתן לשדרוג אני רוצה לדעת אם אני קונה אותו מistore זה יהיה אפשרי לשדרג אותו בחנות מחשבים אחרת של דוד שלי כי הוא אמר לי שזה רגילים אז זה יהיה אפשרי אבל אני רוצה לדעת אם אני קונה אותו מאצלם ולא משדרג אותו אצלם האחריות המלאה תישאר לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברים החלתי ללכת על הדגם הזה אני צריך את המחשב לאולפן ביתי

MacBook Pro 15

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=class: changeText14 itemDetailsTD] 2.3GHz Quad- Intel i7, NVIDIA GeForce GT 650M with 512MB GDDR5 memory

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: changeText14 itemDetailsTD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

16GB 1600MHz DDR3 SDRAM - 2X8GB

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=class: changeText14 itemDetailsTD] 500GB Serial ATA Drive @ 5400 rpm

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: changeText14 itemDetailsTD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

ועכשיו יש כמה סוגי מעבדים רציתי לדעת אם הדגם שציינתי יהיה מספיק חזק לעבודה של הרבה עומס על המחשב

יש את הדגמים האלה

1 [TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=class: changeText14 itemDetailsTD] 2.7GHz Quad- Intel i7, NVIDIA GeForce GT 650M with 1GB GDDR5 memory, ₪2,699.99

[/TD]

[/TR]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

2[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=class: changeText14 itemDetailsTD] 2.7GHz Quad-core Intel , NVIDIA GeForce GT 650M with 1GB memory, ₪2,699.99

[/TD]

[/TR]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

אבל זה עוד הרבה כסף לשדרג את זה אשמח אם תעזרו לי לקחת משהו שישמש אותי לפחות לכמה שנים תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המק האלה, בזבוז כסף... לא יאמן..

מזכיר לך מה שהצעתי ואת המחיר:

זה יהיה עדיף בהרבה: http://www.plonter.com/detail.tmpl?sku=N550JV-CM049H + שדרוג זיכרון עם סטיק 8GB נוסף בעלות של 285 ש"ח בלבד http://ksp.co.il/?uin=17315 = 6,118 ש"ח מעבד חדש וחזק יותר, כרטיס מסך טוב יותר, מסך מגע איכותי ברזולוציית FHD מט, מקלדת מוארת (ומלאה עם ספרות בצד), בעל נפח גדול.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שדרוג הזכרונות התייחס למחשב הנייד של שהמלצתי, עם מעבד I7 ושלל דברים טובים.

אבל לא נראה לי שזה משנה כי הבנאדם יודע בדיוק מה הוא רוצה, במיוחד הארדיסק 5400 במקום 7200 לעבודה עם אודיו.

:s0432:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...