תקליטורי DVD לצריבה - RITEK - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקליטורי DVD לצריבה - RITEK

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני מהאחרונים שעדיין צורבים על תקליטורי .

רציתי לברר איך התקליטורים של RITEK, אני יודע שפעם בזמנו הם היו מעולים ויותר טובים מעל המותגי מדבקה שהיו נמכרים בארץ, אני אפילו זוכר ש SILVER LINE השתמשו בתקליטורים של RITEK.

איך הם היום? אני רוצה לרכוש כמות, אני מגבה עליהם חומר שהוא חשוב יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו היה להם מרחב גדול של דיסקים באיכויות שונות,אם כי כולם היה עדיפים על מותגי מדבקה.

אני מניח שהם עדיין טובים יותר אך לחומר חשוב הייתי רוכש VERBATIM ,כי TY כבר כמעט ולא ניתן להשיג :)

למידע שאין לו חשיבות גבוהה במיוחד הייתי מסתפק בRITEK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, אני יכול להשיג אותם די בזול ובכל מקרה זה הדגם היחיד שמופיע באתר של היצרן.

אם כך אז איך התקליטורים של NASHUA, אני משתמש בהם כרגע, והקוד שלהם זהה לקוד של VERBATIM,

או לחלופין TDK שאין לי ניסיון איתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך אז איך התקליטורים של NASHUA, אני משתמש בהם כרגע, והקוד שלהם זהה לקוד של VERBATIM,

כמעט בטוח שזה מדייה קוד מזוייף.לא הייתי שם עליהם שום דבר בעל ערך.

"Because the MCC and TY codes are some of the most well supported codes by drives. When all these smaller companies try to produce media with their own codes, they seem to have a hard time getting their codes added to the drives. So, to increase the chance that their media will actually work [although poorly, in some situations], they use the best, more well-supported media codes available.

Hongkong Nashua is not an alternative to verbatim even while the disc's might have the same MID. (From which the nashua one uses the abused/borrowed one "

TDK זה ברנד מוערך ועדיף עליהם וכך גם RITEK.

נ.ב. מקור הציטוטים מכאן http://club.myce.com/f33/nashua-dvd-r-x16-opinions-who-manufactures-249239/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...