מדריך אוברקלוק לכרטיסי AMD באמצעות MSI Afterburner - עמוד 4 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך אוברקלוק לכרטיסי AMD באמצעות MSI Afterburner

idanmal

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עידן עדיין נתקלתי בבעיה ... כשאני מריץ את התוכנה TRIXX אני מקבל ריצודים על המסך ( ללא OC )

הייתה לי את אותה בעיה עם MSI AFTERBURNER אבל אחרי שמחקתי אותה והתקנתי שוב הריצודים הפסיקו ... אבל בTRIXX אני עדיין מקבל אותם ( גם כMSI AFTERBERNER מכובת )

ניסיתי את GPU TWEAK אבל שם יש הגבלה לליבה ולזיכרונות ... אשמח להצעה\עזרה נוספת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה ללחוץ ריסט בתוכנת ה-OC, אם לא עוזר הסר את תוכנות ה-OC והתקן מחדש אחת(TRIXX למשל).

אם גם זה לא עזר, הסר את תוכנת ה-OC ואת הדרייבר בצורה מסודרת לפי המדריך:

http://hwzone.co.il/community/threads/526511-מדריך-הסרת-דרייבר-לכרטיס-מסך-בצורה-יעילה

לאחר מכן תתקין את הדרייבר העדכני מאתר היצרן, אבל לא לפני שפעלת כמו במדריך..בהצלחה ותעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

יקיר שים לב שתוצאת המבחן מורכבת לא רק מאוברקלוק לכרטיס (ליבה וזיכרונות) אלא מורכבת ומושפעת גם מתדר המעבד.

אם תשים לב בתוצאה הגבוהה יותר שם הפיזיקס(קשור למעבד) יצא גבוה יותר ועל כן התוצאה המשוקללת גבוהה יותר.

רד לאמצע הדף ושים לב שהטורבו(אוברקלוק של אינטל) הגיע לתדר של 3833 גיגה הרץ ואילו במבחן עם התוצאה הנמוכה יותר תדר המעבד הגיע בעזרת הטורבו ל3732 גיגה הרץ שהם 100 גיגה הרץ פחות ועל כן התוצאה שהתקבלה נמוכה יותר.

יכול להיות שהיו מעט הפרשי טמפרטורות למעבד בין מבחן למבחן, אולי המארז היה פתוח או משהו בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה שום שינוי

עשית את המבחן הראשון עם הכל סטוק לראות כמה הוא מגיע בלי OC ואז התחלתי לשחק עם הכ.מ עד שהגעתי לתוצאה הזאת שנראית לי סבבה למרות שנראה לי שאני יכול למשוך עוד קצת אבל הרעש של המאוורר גם ככה מציק לי כשהכרטיס מגיע לכיוון ה70 מעלות אז עצרתי פה

אז לעשות גם OC למעבד שיהיה על תדר קבוע ואז התוצאות אמורות להראות שיפור (אם הטמפ' ישאר בגדר נורמלי)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...