מפרט Gaming סופר חזק ומקווה שדי סופי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט Gaming סופר חזק ומקווה שדי סופי

EAD

Recommended Posts

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i5 4670K Haswell 3.4Ghz 6MB L3 Cache s1150 - Box 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte GA-Z87X-UD3H LGA1150, Intel Z87, DDR3 1600 1

זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill Ripjaws-X 2x4GB DDR3 1600Mhz PC3-12800 Kit CL9-9-9-24 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte GTX770 2GB GDDR5 1

כונני SSD: כונן Silicon Power V70 2.5 Inch 240GB SSD SATA III 1

ספקי כוח: ספק כח מודולארי SeaSonic Platinum-660 660W Active PFC 12cm Fan Modular PSU 1

מארזים: מארז Thermaltake New Soprano Mid Tower Black Case No PSU 1

מחיר החבילה: 7110 שקל

עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר

שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

מה דעתכם?

המטרה שיאפשר לי להריץ הרבה משחקים בזמן הקרוב וגם בעתיד הקרוב

להריץ החדש ב 1080P עם כל הפילטרים/ Ultra High וכאלו

וכמובן ששמתי דברים איכותיים כמו מהיר וטוב, עם ניצולת פלטיניום ועוד.

ומתוכנן OC קל (נניח להביא את המעבד מ 3800 ל 4200 וכאלו)

שמתי כרטיס מסך סופר חזק, ושעדיין לא במחיר מטורף, ה 770 ועוד בגרסת OC שלו.

והמחיר הוא לא במוזמן ששם תהיה הנחה של איזה 100 שקל.

וכמובן מקווה שהוא מספיק חזק, כי זה לא I7 ושלא עוד שנה, שנתיים פתאום כל המשחקים ירצו I7 או משהו או שזה ישפיע בביצועים (וגם ה הוא 1600 ולא 2400 וכאלו)

ושהספק כוח יהיה מספיק חזק להחזיק את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה אתה צריך לוח אם ב1000 שקל.. בזבוז

לגבי אישית הייתי לוקח משהו בנפח של 128GB זה מספיק , אתה צריך להבין שעיקר החשיבות שלו זה שיהיה לך את מערכת ההפעלה מותקנת שהכול יזוז יותר מהר . היתרון הגדול של לא משנה מאיזה דגם הוא זה עצם היותו לא מכאני עם זמן אפסי של תגובה בכל רגע של בקשה שלך למידע מההתקן .

אין סיבה לעשות O.C המעבדים האלו כל כך מהירים , שזה באמת לא ישנה לשימושים שלך .. סתם יותר חום בתוך המארז .

לגבי הכרטיס מסך לטעמי הוא יקר מדי למה שהוא נותן בנוסף הוא מגיע רק עם 2GB , סך הכל אוכל להגיד לך שעבדתי עם מחשב עם I5 דור לפני אחרון וכרטיס מסך 6950 פתוח ל6970 והביצועים באמת שמספקים , אני בטוח שכרטיס כמו 7950 שאפשר להשיג ב1400 יעשה עבודה לא רעה כלל .

לגבי המעבד הייתי לוקח i5 4570 לא גירסת BOX ומשקיע בקירור איכותי של נוקטואה .

זיכרון הייתי משדרג ל 16GB עם הזמן המחירים עולים בשונה משאר הרכיבים .

שורה תחתונה אי אפשר להגיד שהמפרט שלך לא טוב אך לטעמי הוא מבוזבז , תמיד יש את החשק ללכת על הכי חזק או כמעט הכי חזק , אך צריך להבין שיותר חכם לקנות משהו תקציבי וחזק ושתהיה אופציה לשדרוג בזמן יחסית קרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה אתה צריך לוח אם ב1000 שקל.. בזבוז

לגבי אישית הייתי לוקח משהו בנפח של 128GB זה מספיק , אתה צריך להבין שעיקר החשיבות שלו זה שיהיה לך את מערכת ההפעלה מותקנת שהכול יזוז יותר מהר . היתרון הגדול של לא משנה מאיזה דגם הוא זה עצם היותו לא מכאני עם זמן אפסי של תגובה בכל רגע של בקשה שלך למידע מההתקן .

אין סיבה לעשות O.C המעבדים האלו כל כך מהירים , שזה באמת לא ישנה לשימושים שלך .. סתם יותר חום בתוך המארז .

לגבי הכרטיס מסך לטעמי הוא יקר מדי למה שהוא נותן בנוסף הוא מגיע רק עם 2GB , סך הכל אוכל להגיד לך שעבדתי עם מחשב עם I5 דור לפני אחרון וכרטיס מסך 6950 פתוח ל6970 והביצועים באמת שמספקים , אני בטוח שכרטיס כמו 7950 שאפשר להשיג ב1400 יעשה עבודה לא רעה כלל .

לגבי המעבד הייתי לוקח i5 4570 לא גירסת BOX ומשקיע בקירור איכותי של נוקטואה .

זיכרון הייתי משדרג ל 16GB עם הזמן המחירים עולים בשונה משאר הרכיבים .

שורה תחתונה אי אפשר להגיד שהמפרט שלך לא טוב אך לטעמי הוא מבוזבז , תמיד יש את החשק ללכת על הכי חזק או כמעט הכי חזק , אך צריך להבין שיותר חכם לקנות משהו תקציבי וחזק ושתהיה אופציה לשדרוג בזמן יחסית קרוב.

אוקיי

אז איזה מפרט דומה היית בונה? שכן שווה?

ומה רע ב BOX של ה I5 ולהשתמש בקירור הבסיסי שלו? לפי מה שהבנתי בגרסאות אחרונות הוא לא כזה נורא

לוח אם, לא כדאי משהו טוב ויציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שלך מבוזבז לגמרי,שלא נדבר על זה שלא שמת קירור למעבד וצורב.. הנה מפרט בחנות אמינה וזולה הרבה יותר.

המפרט שהרכבתי כולל צורב וקירור למעבד ועדיין יותר זול ב800 שקל, סך כל ההוזלה אם נחשיב את הצורב וקירור המעבד בסביבות 1100

הנה בבקשה:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5 4670K 3.4Ghz (3.8Ghz Turbo) LGA1150 BOX

כמות: 1 - מחיר: ₪1197

קירור למעבד:

Scythe MUGEN 3 REV B

כמות: 1 - מחיר: ₪220

לוח אם:

Gigabyte GA-Z87X-D3H for 1150

כמות: 1 - מחיר: ₪862

מארז:

באנדל - Fractal Design Define R4 + FSP RAIDER 650W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪745

זיכרון:

Crucial 4GB DDR3 1600Mhz 1.5V CL11 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪146

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 250GB 2.5" SSD 840 Series - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪770

כרטיס מסך:

Gigabyte Geforce GTX770 OC 2GB RETAIL

כמות: 1 - מחיר: ₪2251

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪110

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪6447

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 6319 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/1z8gn9bu

את האמת את כרטיס המסך הייתי קונה מפה, עם קירור מתקדם יותר וזול משמעותית:

http://www.iqpc.co.il/home/showItemMenu.asp?id=10024

במחיר של הכרטיס מ-KSP כבר אפשר לקחת את זה עם 4 GB, יתן מענה טוב יותר למשחקים בעתיד:

http://www.iqpc.co.il/home/showItemMenu.asp?id=10022

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי להשתמש בקירור של המעבד, הוא כזה נורא?!

לגבי השאר

הכרטיס מסך פה, הוא לא גרסת ה OC WINDFORCE X3 שיש ב KSP, לא?

זיכרון - עדיף קיט של 2 כפול 4, לא?

מארז נחמד, הספק כוח טוב? ראיתי שיש אחד טיפה יקר יותר עם ספק 700W לדוגמא

ולוח האם, הוא טוב? כי יש יקרים יותר, יש את ה 4 ו5, וגם ב3 יש גרסאות טיפה יקרות יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחפש יקר יותר הבנתי, מה שלא יקר לא נחשב?

למה לפתוח גם שני דיונים על המחשב?

את ה-oc לכרטיס תוכל לעשות לבד..

לא שמתי לב שיש לך קירור למעבד.

מה ההבדל בין בקיט לבין מפוצל, יש פה מחיר ללא תחרות.

מארז וספק ברמה גבוהה ביותר ושקטים ביותר.

נכון יש גם לוחות יקרים יותר השאלה למה אתה צריך את זה, שמור את הכסף אתה מחפש לבזבז סתם.

אני בניתי מפרט דומה לשלך כדי להראות לך שיש חיים אחרי ksp, חברה יקרה עם שירות לקוחות מגעיל ושלא נדבר על מימוש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה הולך על הכרטיס-מסך הזה ..הייתי קונה אותו בנפרד..בפחות 400 שח כמו שנאמר פה כבר.

http://www.iqpc.co.il/home/showItemMenu.asp?id=10024

אישית. הייתי יורד (במפרט של idanmal) מלוח האם ... לזול יותר וכן במעבד וקירור (אם לא מתכוון לעשות OC ) . חיסכון של איזה 700 שח ולא תהיה השפעה פחותה יותר במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחפש יקר יותר הבנתי, מה שלא יקר לא נחשב?

למה לפתוח גם שני דיונים על המחשב?

את ה-oc לכרטיס תוכל לעשות לבד..

לא שמתי לב שיש לך קירור למעבד.

מה ההבדל בין בקיט לבין מפוצל, יש פה מחיר ללא תחרות.

מארז וספק ברמה גבוהה ביותר ושקטים ביותר.

נכון יש גם לוחות יקרים יותר השאלה למה אתה צריך את זה, שמור את הכסף אתה מחפש לבזבז סתם.

אני בניתי מפרט דומה לשלך כדי להראות לך שיש חיים אחרי ksp, חברה יקרה עם שירות לקוחות מגעיל ושלא נדבר על מימוש אחריות.

מה העניין עם KSP? תוכל לציין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עניין.. יוצא לך יקר יותר ב1100 שקל, לא עושים הנחות, שירות חרא, אתה מגיע להחליף משהו במסגרת האחריות והם מוצאים סיבה שאתה אשם, מוכרים חלקים משומשים, לא ניתן להעביר אחריות על מוצרים שלהם..להמשיך?

Tms עושים משלוחים עד הבית ובמקרה וקורה משהו במסגרת האחריות, יש להם שירות לקוחות חם ואדיב, בנוסף גם ישלחו שליח לאסוף את המחשב התקול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...