מחשב מלוכלך. - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב מלוכלך.

saarxee

Recommended Posts

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אצטון :cwm24:

מי לעזאזל אמר לך לנקות עם אצטון?! אפילו נייר יבש יספיק, ומטלית עם קצת אלכוהול למופרעים חולי הניקיון.

לפגוע בלוח האם? אתה לא מתכוון להוציא את המעבד מהתושבת לפני שאתה מנקה אותו?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

idanmal אמר שלא צריכים להוציא את המעבד מהתושבת אז הגבתי לו על זה.

אממ, מה רע באציטון? זה גם בסדר גמור ועשיתי את זה במעבדים במחשבים הישנים, והיה שיפור ניכר בטמפ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מנקה עם חומר שיכול לפגוע בלוח, מן הסתם אתה תוציא את המעבד לצורך הניקוי... אם אתה רק מנגב/מקלף משחה ישנה אני מניח שאתה יכול להשאיר את המעבד בתושבת, אבל חבל על הלכלוך שיווצר וחוסר הנוחות בניקוי.

בקשר לאצטון... תעשה מה שאתה רוצה. אני לא הייתי מקרב חומרים כאלה למעבד שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב לא יהיה איטי יותר (אלא אם תרכיב אותו בלי הקירור....) או שהוא יעבוד טוב וקריר, או שאתה תדפוק חומרה ותצתרך לקנות חומרה חדשה

איך לא לדפוק חומרה ? להיזהר איתה. להזיז את המעבד כשהוא בתוך הסוקט זה דוגמה למה שלא צריך לעשות וכנראה מה שקרה אצל החבר שלך

אציטון ממיס פלסטיק, הוא יכול למשל להפריד לך את הראש המתכתי של המעבד מיתר הגוף של המעבד (תלוי ממה הדבק שם עשוי), לאכול את הסוקט, ולעשות מספיק נזק

מה שכן, אתה יכול להוריד את החומר אם כל ספריי שמכיל ממיס אלכוהולי -ספריי ניקוי לדשבורד של הרכב, ... אפילו ספריי נגד חרקים (אם מה לדעתך פתרתי בעיות של תקיעות ומסכים כחולים במחשבים כשהייתי בצבא)

סער, כשאתה מביא את המחשב לטכנאי אתה משלם לו - נכון ? אז נכון שבדברים כמו ניקוי רוב התשלום הוא על העבודה עצמה, אבל אם זה טכנאי טוב, בכל מקום שבו צריך לשים חומרים חדשים הוא ישים אותם ול יתקמצן - חומר , אוליי אזיקונים לסדר את הכבלים (תלוי םא מהתחלה היו כאלה מחשב כשהבאת אותו) וכדומה. אני מציע שתפסיק להתקמצן על דברים שעולים 20 שקל, כי העבודה שהמחשב עושה בשבילך שווה יותר מ 20 שקל - נראה כמה זמן היית יכול בלי המחשב לפניי שאתה מתחרפן

והיי, איפה התמונות מבפנים של ה ABpower שהבטחת לי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ABPower :kiss:

הספק הזה עוד יהפוך למיתוס פה בפורום.

סידור כבלים? תעביר את הכבלים מאחורי הלוח, ליתר דיוק מאחורי הפלטה שהלוח מוברג אליה. תוריד את הדלת השניה של המארז בכדי שתוקל לך המשימה. תנתק את האזיקונים אם צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שבהם הקצוות של הקיר הפנימי שעליו נמצא הלוח קרובים מידי לקיר הצדדי של המארז. אם אתה תעביר שם חוטים של הספק הם יהי לחוצים ין הקצה של הקיר הפנימי והקיר החיצוי, מכה קטנה על היר החיצוני ואתה חותך את החוטים על הקצוות של הקיר הפנימי. לא מומלץ לדעתי. אני מעביר את הצמה הזאת כרגיל בתוך המארז רק נותן לה צורה שהיא תעבור בהפרעה מינימלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...